Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[CAGA] Silver Mouse. Bixenon > LED > MMI2GH > AMI > B&O > QQ1 > RS Interior Look > GC1 Beaufort > Leather & Alcantara Seats > 19" RS4 Forged > Fixierset > Honeycomb > S4 Suspension...


KonradA4troop

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będę zmieniał to na 2g high jak już, dużo roboty ze zmianą na 3g, a szczerze mówiąc tak to to mmi wszystko ma co potrzebuje, no po za właśnie kolorowym wyświetlaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do tego dochodzą tunery, wzmacniacz itp itd. A 2g to tylko wyświetlacz i jednostka ze schowka do bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie za 2g przemawia dodatkowo zmieniarka cd w desce, z której akurat korzystam, pomimo że tak, mam auxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dołożonego banga i z tego co zauwazyłem, na cd o wiele lepiej gra niż na auxie, po 1 głośniej, a po 2 inna jakość dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego gratuluję ci dekorów :thumbup1:a jednocześnie zazdroszczę :wallbash:bo sam ich szukam około 3 lat , jesteś juz druga osoba na forum która je posiada:naughty:pierwszy byl kolega kamelus:hi:i w jego wnętrzu to wygląda obłędnie, to taka wisienka na torcie :slina:tym bardziej będę czekał aż je zamontujesz do siebie , jestem ciekaw efektu

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh dzięki, u mnie też dekor ma być taką wisienką na torcie. :D Póki co to będzie jedną z głównych rzeczy, bo wnętrze mam jeszcze bardzo standardowe, ale stopniowo będziemy nad tym pracować, z resztą cały czas pracuję, kto śledzi od 1 strony temat ten wie. Faktem jest że pracy jest jeszcze bardzo dużo, ale zaczynałem praktycznie od bardzo standardowego wyposażenia (no może było ciutkę lepiej nad standardem, ale no nie powiem nawet że było przeciętne, bo oprócz mmi biednego, nagłośnienia ass i wielofunkcyjnej kiery to tutaj praktycznie nic nie było), teraz powoli coś się zaczyna pojawiać i z czasem wypas będzie szedł w górę. Wiadomo, nie od razu Rzym zbudowali jak to się mówi. :D 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuje za wkład i plany na przyszłość ale patrząc z boku i z własnego doświadczenia wszystko mija się z celem, rozumiem jeszcze biedne q, ale taka ośka z takim przebiegiem mimo dobrego stanu pchałbym dalej a za kasę wpakowaną w mody szukałbym polifta w q. Moim zdaniem taka sztuka dla sztuki, przecież tu wszystko cza wymienić zeby to wyglądało a w przyszłości ten samochód wcale nie zyska na wartości. Proponuje zimny prysznic. 

Nie chejtuje, poprostu czasami nie warto mimo chęci. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie patrzę na koszta, auto mam 7 rok i nie mam zamiaru go sprzedawać. Tymbardziej zmieniać z b8 na b8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, szafa napisał:

Szanuje za wkład i plany na przyszłość ale patrząc z boku i z własnego doświadczenia wszystko mija się z celem, rozumiem jeszcze biedne q, ale taka ośka z takim przebiegiem mimo dobrego stanu pchałbym dalej a za kasę wpakowaną w mody szukałbym polifta w q. Moim zdaniem taka sztuka dla sztuki, przecież tu wszystko cza wymienić zeby to wyglądało a w przyszłości ten samochód wcale nie zyska na wartości. Proponuje zimny prysznic. 

Nie chejtuje, poprostu czasami nie warto mimo chęci. Pozdrawiam 

Widać każdy musi przejść tą drogę samodzielnie. Kto przeszedł ten wie i już tego błedu nie popełni.

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KonradA4troop napisał:

Ja nie patrzę na koszta, auto mam 7 rok i nie mam zamiaru go sprzedawać. Tymbardziej zmieniać z b8 na b8.

Rozumiem, ale jak byś nie patrzył na koszty to kupisz nowsze/nowe. Tu nie warto co kolwiek zmieniać bo równa się to wpakowaniu równowartości samochodu co i tak nie podniesie jego wartości. Ale to tylko moje zdanie i doświadczenie które już nabyłem. Zrobisz jak uważasz! Pozdrawiam 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pieniędzy i opłacalności, temat rzeka w tym przypadku, tego auta już nie planuje sprzedawać, właśnie z tego względu że się nie opłaca, to auto już na wartości i tak straciło, pieniędzy włożonych nie odzyskam, a zmieniać na inną to się mija z celem, gdyż tutaj "wiem co mam". Wolę dołożyć co mi się upatrzy i dalej nią śmigać i się cieszyć, niż się pakować w coś innego i albo się uda, albo się nie uda. Owszem rozważałem już a6 c7, lecz wydawać tyle na auto, które 3tyg czasu spędza na placu to się też trochę mija z celem. Wolę dorzucić i dalej się nią cieszyć i mieć pewność że wszędzie nią pojadę i wrócę.

Edytowane przez KonradA4troop
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już graty na aucie, a wygląda to tak. :D Sorrki za bajzel w garażu :E Ale no pod szybkie fotki nie chciało mi się już wszystkiego ściągać, a na zewnątrz pogoda nie rozpieszcza więc no kiedy indziej wrzucę coś lepszego. :D Podglądowo tak to się prezentuje. ;) Jak dla mnie jest git, ale jeszcze jest sporo braków, które z biegiem czasu będą nadrabiane. :D Dekory w mojej opinii siadły mega dobrze, jeszcze czekam tylko na znaczek z logiem OOOO w deskę. :D PS. Demontaż i montaż obecnych odbył się na szczęście i o dziwo bez żadnych strat typu ułamane zatrzaski czy coś. :D

 

50770560147_e5ec58810d_k.jpg

50770444576_be91138caf_k.jpg

50769696263_e2055f3f53_k.jpg

50770559702_97e6229786_k.jpg

50770559547_16f6173a28_k.jpg

50770443961_cf98f569da_k.jpg

50770752282_078c33e8a1_k.jpg

50770636456_632f919fd3_k.jpg

Edytowane przez KonradA4troop
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie siadly. Tylko ten czerwony licznik i wyświetlacz kwalifikuje się nie zmianę i kiera na 3 ramiona

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziemy działać, na pewno cieszę się z faktu że w ogóle jest mmi i zmiana na lepsze nie powinna stanowić dużego problemu. :D Nie wszystko na raz jak już pisałem. :D  Co do kiery nie, 3 ramienna osobiście mi się nie podoba w wersji przedliftowej, zostanę przy tej + chromowane obwódki multifunkcji i obszycie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, KonradA4troop napisał:

Będziemy działać, na pewno cieszę się z faktu że w ogóle jest mmi i zmiana na lepsze nie powinna stanowić dużego problemu. :D Nie wszystko na raz jak już pisałem. :D  Co do kiery nie, 3 ramienna osobiście mi się nie podoba w wersji przedliftowej, zostanę przy tej + chromowane obwódki multifunkcji i obszycie. :D

Mam 4ramienna z polifta jak coś  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja tą bd obszywał pod wzór podłokietników w boczkach żeby to fajnie razem zagrało. Podlokietniki bd montował jak blendy olufsena będę miał dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze - w tym aucie nie ma nic co by było godne uwagi (dla mnie) ale szanuje za upór i dążenie do celu ;)

Jeżeli faktycznie zamierzasz trzymać to auto przez długie lata to te wszystkie modyfikacje mają sens - w przeciwnym wypadku robisz następnemu właścicielowi prezent.. :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...