Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[CAGA] Silver Mouse. Bixenon > LED > MMI2GH > AMI > B&O > QQ1 > RS Interior Look > GC1 Beaufort > Leather & Alcantara Seats > 19" RS4 Forged > Fixierset > Honeycomb > S4 Suspension...


KonradA4troop

Rekomendowane odpowiedzi

zamiast dokladac te rolety mogłes lekko przyciemnic szybki o wiele lepiej by sie auto prezentowalo 

Edytowane przez wielik
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym też zdążymy. :D Spokojnie, jest plan i na felgi i na szyby, ale po drodze jeszcze kilka innych rzeczy mam w planach. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób sobie podswietlenie kratek- ja ten mod zrobiłem za jakies 15 zl  :P

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja w najbliższych planach mam właśnie podświetlenie kratek + daszki przeciwsłoneczne z lampkami (nie lubię zbytnio rezania, jak coś dorzucam to jako pełny pakiet), AHA, plecy foteli z siatkami i podłokietnik tylny z uchwytami na kubki i na tym się na razie skończy dłubanie, bo trochę planów innych też się pojawia po za autem, a też inwestować nie wiadomo ile w niego nie mam zamiaru, bo jest to już starocie jakby nie patrzeć. ;) Co nie znaczy że na tym poprzestanę. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pełnego pakietu schowek, nie duży wydatek a zawsze to będą, a pokrowce jak zaobserwowałem, w fotelu kierowcy, w pokrowcu już jest dziura, jakby go nie było to by była dziura w fotelu. :D A tak zdejmuje pokrowiec i fotele są w idealnym stanie, bez wytarć, bez plam, bez niczego. :D Edit. PS. po za tym moje plecy foteli są podrapane trochę, bo nie raz się coś większego przewoziło w bagażniku, więc no nie zaszkodzi. :D

Edytowane przez KonradA4troop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie 370k km. Tapicerka właśnie w idealnym stanie dzięki pokrowcom. :D Kupiony był z przebiegiem o ile mnie pamięć nie myli 220-240tyś km, w 2014r. na początku. Coś takiego, musiałbym zajrzeć do kwitów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę mój wkład w niego, styl jazdy, dbałość o oleje i wszystko, żeby miał zawsze na czas i z górnej półki, przez te lata to faktycznie ledwie dotarty. :D Wstawiałem gdzieś wyżej jak w nim turbina wygląda i korekcje wtrysków około 20tyś km. temu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, postanowiłem trochę się zająć stroną mechaniczną, wymieniłem klocki i tarcze, zestaw zimmermann + trw, przednie były w styczniu wymieniane, ale zostały przegrzane (poprzedni zestaw rotinger) + nowe wieszaki wydechu, bo coś zaczynał mi rzęzić przy ruszaniu, teraz już problem znikł. :D Sorry za jakość fotki, ale to jest ze snapa więc... no cóż. :D

49366428252_dde3557cd4_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamiczna, ostra jazda, no i efekt jest jaki jest, czasem coś wyjedzie, trzeba mocno hamować i się grzeją. Szukam jakiejś alternatywy, bo na hamulce tutaj nie narzekam, są mocne i wgl. jedynie narzekam na to że się grzeją właśnie, może te tarcze okażą się lepsze od poprzednich. Czas pokaże. :D Jakoś tak już tracę chęci na modzenie przy tym aucie, bo jednak jest już stare, a po za tym ostatnio spodobała mi się A6 C7 i taka myśl mi chodzi po głowie że bym pomieniał, ale z 2 strony szkoda mi tego sprzedać, ponieważ nigdy mnie nie zawiódł, a dopiero co zmieniłem sprzęgło i hamulce. Nie wiem co w tym temacie myśleć dalej, czas pokaże. :D

Edytowane przez KonradA4troop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne latam autostradami nie raz hamuje ostro i u mnie nic się nie grzeje.. może masz stojące tłoczki ?? 

 

Ps C7 też mi się podoba pewnie to będzie moje kolejne auto

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłoczki, wszystko ok, może taki zestaw tarcz i klocków mi się trafił poprzednio, przed tamtym zestawem też nie pamiętam żeby coś się grzało. Zobaczymy teraz, na pewno różnicę czuć jak ten komplecik jest założony. :D Heble są pewniejsze, troszkę inna reakcja na pedał hamulca no i jakoś tak delikatniej, a zarazem wydajniej to wszystko pracuje. Wstępnie jestem zadowolony, a dalej zobaczymy. :D PS. Całokształt wygląda o wiele lepiej niż na zdjęciach, auto na focie było ubłocone (taki ten nasz okres zimowy jest), a na zimę mam stalówki + kołpaki i nie sztuka tego domyć, więc nie za fajnie na zdjęciu wygląda to wszystko wokół tarcz. :(

Edytowane przez KonradA4troop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowana do naszego lokalnego zlotu Audi Team Łuków. ;)

49368869822_cacc049bc5_o.jpg
49368653681_f3b72063ba_o.jpg
49368191398_3250985872_o.jpg
49368191128_d3e9ec6e8d_o.jpg
49368868742_2dae5bbf4f_o.jpg

Edytowane przez KonradA4troop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa rzecz w a4 siedzi, tym razem jest to podłokietnik tzw. Mcdonalds z uchwytami na kubki. Powoli kończą się mody przy niej, ponieważ zbyt wielkich oczekiwań do tego nie mam ze względu na to że to tylko a4. Jeszcze w planach jest felga 19 albo 20, no i dokończenie pakietu qq1 i moooże jak się trafi to jeszcze siatki na plecy foteli się pojawią. No i zostanie po prostu ładna seria w oryginale. ;)
49466156162_a6ec974663_k.jpg

 

49465930091_31e496e2a8_k.jpg

49477718266_f62c8a9c50_k.jpg

Edytowane przez KonradA4troop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na olx mi się udało znaleźć. 130 Ziko mnie wyszedł wraz z wysyłką. :D Co do montażu jedyne co musiałem przerobić to wyjąć tą klapkę w oparciu wyjąć, bo ten podłokietnik jest trochę grubszy i minimalnie odstawał. Ale ten brak klapki mi nie przeszkadza a wręcz przeciwnie, moja była lekko pęknięta i stukała na dołkach. Myślałem też wymienić oparcie żeby był komplet z tą klapą do bagażnika, ale jednak wolę to z dodatkowym schowkiem, w nim sobie chowam tableta z wifi. :D

Edytowane przez KonradA4troop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wziąłem się za czyszczenie silnika od nowa, jakoś tak i dla oka ładniej i podejrzewam że odprowadzenie ciepła poprawiło trochę, a po za tym wreszcie przy dłubaniu pod machą się nie będę za każdym razem upierdzielał. :E Oceńcie sami. :D


49477328307_3316c652e3_k.jpg
49477328767_22c06c8306_k.jpg
49477717716_f6d926f251_k.jpg

Edytowane przez KonradA4troop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...