Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 kanapa składana na nieskładaną


lewiatan1989

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, 

Mam w swoim audi zwykłe placki i tylną kanapę nieskładaną. Chcę założyć fotele kubełki sporty materiałowe, grzane z elektryką albo pełną albo lędźwia. 

Mam do was pytanie czy da radę bez większych rzeźb założyć kanapę składaną w miejsce nieskładanej ? Od razu tłumaczę, że nie chodzi mi o to aby w rezultacie otrzymać kanapę składaną - chcę mieć dalej nieskładaną. 

Da radę to jakoś spasować?

 

Pozdrawiam,

Darek 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie ma problemu by zamontować kanapę nie składaną w avancie więc w drugą stronę powinno być prościej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź ;) , jednak mam wrażenie, że to przypuszczenie a niżeli pewność - wolałbym jednak pewność zanim wydam trochę pieniądza na fotele. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Dzięki za odpowiedź ;) , jednak mam wrażenie, że to przypuszczenie a niżeli pewność - wolałbym jednak pewność zanim wydam trochę pieniądza na fotele. 

 

Raczej pewny jestem że pasuje gorzej w 2 stronę, ale tematów na forum jest bez liku szukaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem. 

Tak jak mówisz są tematy ale głównie o przeróbce grodzi z nieskładanej na składaną cięcie itp. 

Mi chodzi o założenie składanych w miejsce nieskładanych aby nie przerabiać grodzi i w rezultacie mieć dalej nieskładaną kanapę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie wiem jakie fotele chcesz dokładnie zakładać, ale zmiana kanapy nie jest konieczna jak kupisz przednie fotele z takim samym materiałem jak masz kanapę obecnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2019 o 22:18, lewiatan1989 napisał:

Koledzy, 

Mam w swoim audi zwykłe placki i tylną kanapę nieskładaną. Chcę założyć fotele kubełki sporty materiałowe, grzane z elektryką albo pełną albo lędźwia. 

Mam do was pytanie czy da radę bez większych rzeźb założyć kanapę składaną w miejsce nieskładanej ? Od razu tłumaczę, że nie chodzi mi o to aby w rezultacie otrzymać kanapę składaną - chcę mieć dalej nieskładaną. 

Da radę to jakoś spasować?

 

Pozdrawiam,

Darek 

 

 

Robiłeś ten myk z kanapą?

Poszukuję siedziska, bo zalałem farbą, więc jak byś miał na zbyciu, to bym odkupił;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, woszu napisał:

Robiłeś ten myk z kanapą?

Poszukuję siedziska, bo zalałem farbą, więc jak byś miał na zbyciu, to bym odkupił;]

 

Wyrwałem fotele z nieskładaną kanapą. 

Dopiero w przyszłym tygodniu będę montował.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...