Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Tylne amory do avanta pod 1BE - olej czy gaz ?


mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

Ja natomiast mam zawias 1BA czyli standard i przymierzam się do 1BE. Znaleźć 1BE Boge używki graniczy niestety z cudem dlatego też zastanawiam się nad Kayabą.

http://kayaba.akwimat.pl/sklep/index.php/cPath/21_22_70 <- rozwieje kwestie amorków do rocznika 00 w b5, tak niestety różnią się

Do a4 z 2000 roku w b5 to będzie chyba Kayaba 343302. Jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić bo interesuje mnie ten temat. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też bede u siebie zmieniał całą zawieche sportową i raczej przymierzam sie do całego zestawu np. weitec ultra gt

jeśli bedzie dobra cena to amorek do zawieszeń sportowych i spreżyna osobno ale jeszcze zastanawiam sie co wybrać

ja osobiscie do swojego AJM nie zakładałbym kayaba jakos nie mam przekonania do tej firmy :gwizdanie: moje osobiste odczucia. amorki są mało wytrzymałe po dłuższych przebiegach i lubia zrobić niespodzianke-wylać

jak juz to sachs,blistein,boge lub tym podobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc jeśli nie kayaby to cenowo najlepiej wychodzi SACHS, który z modeli tych amortyzatorów będzie pasował do 1BE ? bo Sachs 170 814 chyba nie ?

mam fele 17" opony 225/45 wiec juz sam nie wiem jaki amor kupić aby nie było za twardo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...