Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 3.0Q ASN Avant by Lang

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Przewód do wysprzęglika dorobiony na wymiar, już z włókna i w stalowym oplocie. Jakby kogoś ciekawiło to długość tego przewodu, licząc od początku i końca końcówek wynosi 24 cm i po obu końcach są żeńskie końcówki na klucz 14 z gwintem M10x1. Ja zamawiałem w ABcenter i mnie to wyszło 157 zł z przesyłką. Kupując przewód Ori, płacimy 514 zł (na tą chwilę) i trzeba wymieniać od samej pompy hamulcowej, aż po wysprzęglik, zamiast sam elastyczny odcinek.

 

IMG_20240816_121657.thumb.jpg.1b8511e3d185bc8717a4afdf4b8a4ed2.jpg

 

IMG_20240821_150744.thumb.jpg.b60cacfaf2531212e53c64904ff5f639.jpg

 

IMG_20240821_141823.thumb.jpg.cad3cc121503813923df524105144371.jpg

 

No i jakby komuś się taka szpilka urwała to bardzo łatwo je wymienić. Pytanie tylko, w jaki sposób ma być ułożona guma.na drążku stabilizatora? Bo zapomniałem jak byłam kiedy to zdejmowałem ?

 

IMG_20240813_111811.thumb.jpg.79a28c2682676c8e4f8886f9ebcf682a.jpg

 

Sprzęgło wróciło, według właściciela Regro wszystko było z tarczą ok, jedynie mój wyciek oleju sprawił że smar w dwumasie się rozpuścił i trzeba było go wymienić wraz z łożyskiem.

 

No i powiem Wam, wrzucać tą skrzynię samemu bez kanału czy chociażby rampy to samobójstwo, gdyby nie pomoc brata to nie dałbym rady tego wrzucić ?

 

Edytowane przez Langista

Opublikowano
  • Autor

Wpadł servotronik, niestety sprzedawca zrobił mnie w wała i magiel ma luz na listwie jak w Jelczu, a nowa pompa wspomagania z NTY chce mi słuch uszkodzić wyciem ?

 

Te skrzypienie to skóra z kierownicy ? dziwnie głośno mikrofon złapał..

 

Dwumas po regeneracji chodzi tak :

 

 

Efekt znikomej ilości smaru na sprężynach, a przed oddaniem był cichutko ? niby ma się to ułożyć ale szczerze wątpię..

 

Przyszedł też czas wymienić silniczek w lampie od poziomu, bo woda dostawała się przez ośkę do regulacji i go uśmierciła.

 

IMG_20240831_161528.thumb.jpg.ca8a703614e93460cb4c4b61ae715fcb.jpg

 

Nowy smar i sylikonu do okoła 

 

IMG_20240831_161721.thumb.jpg.5166c6edbe809b0b7b5fc8233ba3b360.jpg

 

IMG_20240831_170819.thumb.jpg.0d236c4979eccc81ae46e63b8dd09940.jpg

 

IMG_20240831_164001.thumb.jpg.337a8bd272f14ad29caa2b936abfec67.jpg

 

Jedynie popełniłem błąd i zamówiłem silniczek z końcówką A8, a ten jest B8, różnica to trzpień, który na szczęście da się przełożyć chociaż trzeba przy tym trochę pogłówkować.

 

Musiałem też ciągnąć sygnał z licznika do przekaźnika, bo sygnał czujnika ABS z czarnej kostki powodował złą pracę przekaźnika.

 

Nie lubię takiego łączenia kabli ale wiedziałem że w pinie dwóch kabli sygnałowych nie zmieszczę, nie w tym typie pinu w każdym razie..

 

IMG_20240831_140739.thumb.jpg.fea8a1a5bb0e6105103470231f1ace6b.jpg

 

No i chyba wpadnie jakaś rzeźba z pompą wspomagania z 2,5 TDI, bo te pompy co są teraz dostępne do 3.0 to jakiś nieśmieszny żart. 2000 za OE pompę bo Bosch już nawet niedostępny jest to zdecydowanie przesada.

 

 

 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj zleciało sprzęgło, no i nie miało to prawa działać, dwoma palcami uginać sprężyny z koła dwumasowego?

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.