Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jak powinien wygladać nowy PD ?


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Sory ze multiplikuje watki o PD ale potrzeba mi szybka porada.

Czy moze mi ktos powieziec jak powinien wygladac nowy PD.Czy jest on zalany jakism olejem czy powinien byc suchy ?

Zamowilem komplet z allegro po mega okazyjnej cenie ale nie jestm w stanie sam ich odebrac wiec paczke odbiera moj ojciec.

Przyjecha kurie i ojciec mwi przez tel ze one sa jak by mokre i pach nafta czy czyms takim ?

Nie maja za to ryz ani oznak ze gdzies byly wkrecane czy montowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinny być hermetycznie zapakowane..z plasticzkami na końcówki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudzi ja swoje odbierałem w ASO i wygladały jak te z tej aukcji tylko miały na koncówkach zaślepki pcv i były w workach ale jak je wyciągnałem to całe byly jakby nasmarowane bezbarwnym olejem czy czymś podobnym, wydaje mi sie ze to jakaś forma konserwacji. Jak zobaczyłem swoje stare, to chyba tylko ślepy kupił by je jako nowe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe adamooo to jest okazja, w ASO regenerowane z oznaczeniem GX na dzień dzisiejszy to 2080zł brutto za 1 szt a takie jak na tej aukcji z literką G to coś ponad 2,600zł wiec te 800zł z aukcji to z pocałowaniem ręki... Tylko ciekawi mnie jedno w ASO są to ceny przy których trzeba oddać stare pompki bo tak to jeszcze +300zł od szt a tutaj gość nic nie pisze ze stare do oddania. Trudzi jak to jest kupiłeś 4 szt za podaną cene z aukcji i starych pompek nie oddajesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe adamooo to jest okazja, w ASO regenerowane z oznaczeniem GX na dzień dzisiejszy to 2080zł brutto za 1 szt

O w ku**e,masakrycznie drogie to te na allegr to taniocha :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem podana na aukcji cena dotyczy 1 szt a nie kompletu (wyraźnie pisze dost. liczba SZTUK a nie KOMPLETÓW) - chociaż cena w porównaniu do ASO jest i tak za***ista.

Po za tym trudzi - mówiłem Ci, że mam z tą firmą wynegocjowaną cenę 750zł/szt. Dopłaciłeś 200zł na komplecie? :confused4: Po co...

Moim zdaniem są wiarygodni i mają tanio filtry :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra cena :> ! Noramlnie w serwisie wychodzi ponad 2 tyś za szt :wallbash:. Jeśli pasuje numeracja to bedzie OK. Ja osobiście kupywałem kiedyś tez pompki od znajomego nowki za 500 zł za szt. ale to było po znajomości normalnie koleś powiedział ze sprzedaje za 1200 szt. Ogólnie słyszałem ze beda PD coraz tansze ze względu na to, że jest duża konkurencja i jest coraz więcej tego na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piero ja wiem ze cena podana na aukcji jest za 1 szt i tak dalej wg mnie to okazja bo 3,200zł to nie ponad 8 tys w ASO i oby to była prawda ze beda tanieć pompki ale w ASO sie na to nie zanosi bo na początku stycznia były po 1860zł za szt a po podwyżce w lutym juz 2080zł, ASO tłumaczy podwyżke wzrostem ceny euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod temat... chodzi mi też o PD ale do AWX. ceny nowych w ASO to 2000zł/1szt po oddaniu starych. Normalne ceny Allegro to 900-1500zł. Tu znalazłem za 450 zł sztuka :shocked: gość zarzeka się że nówki, nie regenerowane, oryginalne i w pełni sprawne. Za cene kompletu tutaj nie kupie jednej z ASO. Czy ktoś kupował PD od tego kolesia?

http://www.allegro.pl/item570213720_pompowtryskiwacze_pompo_wtryski_vw_audi_orginalne.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piero zaplacilem za nie 750 zl sztuka czyli okragle 3000 zl.

W sumie to musze ci baaaardzo podziekowac bo gdyby nie ty to bym sie na nie nie zdecydowal bo nie mialem cisnienia :)

Starych nie oddawalem.

Tez sie zastanawiam jak to mozliwe ze moga byc takie tanie.Skad to ludzie biora ......? z jaiejs dziobary czy co ?

Mialem kontakt z kims kto pracuje w boschu i moze miec je po cenach dla pracownikow.Wyliczyl mi za G 1050 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze - to bankowo jakieś dziobane na tej aukcji z Legnicy... :cool1:

Ale jak firma i to całkiem spora, która sprzedaje części do kilku marek może sprzedać po 750zł/szt... nie wiem i nie chce wiedzieć, wazne, że można tak "tanio" kupić.

turdzi - zbieraj proszę tylko wszystkie informacje, co, jak gdzie i za ile, tzn. co kupujesz/będziesz kupował/wymieniał przy wymianie PD, bo będą potrzebne uszczelki, zestawy naprawcze itp... ktoś już pisał o tym. Zbierz proszę info do kupy i przedstaw nam, ja jestem następny w kolejce do wymiany PD i będę wdzięczny za pełne info. W końcu masz ode mnie namiary na tanie PD :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piero jak kupisz nowe PD nie będziesz potrzebował uszczelniaczy/zestawów naprawczych. Jeśli masz za dużo kasy możesz kupić uszczelkę pod głowicę. Koszt w ASO to ok 100zl (dokładnie nie pamiętam). Ale jej właściwości pozwalają na powtórne założenie (jeśli byś ją montował powiedzmy z 10ty raz to istnieje szansa, że będzie cieknąć). Ewentualnie jak się pojawi wyciek to wtedy można kasę wydać na nową uszczelkę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są takie same co w awx..więc nie ma co przepłacać..jak chcesz wkładać lepsze to szukaj z końcówką AL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są takie same co w awx..więc nie ma co przepłacać..jak chcesz wkładać lepsze to szukaj z końcówką AL

o dziwo są tańsze niż te od AWX :gwizdanie:

i mocniejszy motor ma takie same wtryski? wiem że jak wsadzic cos lepszego to od ARL, myslalem ze te są właśnie od ARL :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawem naprawczym w ASO są nazywane te gumki które są na pompkach ich koszt to coś koło 60zł na jedną pompke wiec są troche śmieszni no ale jak cały kosztuje ponad 2 tyś to sie nie dziwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są takie same co w awx..więc nie ma co przepłacać..jak chcesz wkładać lepsze to szukaj z końcówką AL

o dziwo są tańsze niż te od AWX :gwizdanie:

i mocniejszy motor ma takie same wtryski? wiem że jak wsadzic cos lepszego to od ARL, myslalem ze te są właśnie od ARL :mysli:

po włożeniu AL pompek musisz od razu jechać na korekte programu..więc najlepiej jak je wymienisz u swojego chip tunera..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...