Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Nowa turbina AWX i nic


etrone98

Rekomendowane odpowiedzi

no wiec robilem logi dwa razy juz, i nic nie pokazalo, teraz zrobie logi w poniedzialek i zobacze jak pamiec bledow po wymianie wtryskiwaczy, ze po turbinie to juz wiem ze sie niemam co spodziewac, ale ja dalem wtryski 216 i dalej nic, czy to normalne? Pozdrawiam

kolego jak robisz logi ,to moze je pokarz komuś bo tak to możemy sobie gdybać a tobie na pewno nie pomożemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosc co robil mi vaga nie da mi loga, mowi ze moge jedynie spisac bledy, bledow nie ma zadnych, a kto z okolicy rzeszowa moglby mi zrobic oczywiscie odplatnie vagiem loga? znacie moze? dzieki za pomoc. Pozdrawiam. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz czy macie tam jakies spociki , napewno ktos ma vaga, a najlepiej to kup 60 pln to nie duze pieniadze http://www.allegro.pl/item589724406_vag_kkl_obd2_wysylka24h_plyta_programpl_2300sold.html ,jak bedziesz mial juz kabelek , jest na forum jak sie loguje, napewno zwróci ci sie ta inwestycja nie raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde chetnie, mowili mi ze program trzeba specjalny i ze sie nie da samemu tego zrobic, 60 zl? kupuje juz. Dziekuje i pozdrawiam.

PS powiem jeszcze tak, niemam dojscia do chamowni, ale od 0 - 100 km/h zmierzylem 10.5 sec, myslicie ze wszystko gitara? bo jeszcze chce tego fmica zalozyc i jechac po virusa i niewiem czy oczekiwac wzrostu mocy od wtryskow i turba czy dopiero program zalatwi sprawe. Mam zderzak Rs ma otwory na dolot powietrza na ic i sie zastanawiam czy robic fmic czy pojechac po chipsa teraz bez niego zeby mi wykrecili autko a fmica dorobie do lata (teraz jest zimno dalo by rade ?)

***

gdzie mozna kupic pompe 11mm? nigdzie nie moge znalesc. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samo turbo , to raczej nic ci nie dało , wykonuje prace org map wiec dmucha tyle co org , ma potencjal na duzo wiecej , wtryski napewno daly bez przestawienia map, ale to tez moze z 5 ps wiec niewiele , za to po programie z tym zestawem , wtryski 216 turbo awx i jeszcze fmic to bedziesz mial ze 160 Ps i 320 Nm jak nie wiecej w zaleznosci od stanu swojej pompy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samo turbo , to raczej nic ci nie dało , wykonuje prace org map wiec dmucha tyle co org , ma potencjal na duzo wiecej , wtryski napewno daly bez przestawienia map, ale to tez moze z 5 ps wiec niewiele , za to po programie z tym zestawem , wtryski 216 turbo awx i jeszcze fmic to bedziesz mial ze 160 Ps i 320 Nm jak nie wiecej w zaleznosci od stanu swojej pompy

wlasnie wymienilem turbo avf na brd narazie nie wirusujac i moge powiedziec ze czuc delikatna roznice szczegulnie na gorze obrotow. teraz w weekend fmic no i rogal :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ponawiam pytanie, gdzie kupic pompe 11mm i jak ja nazwac, numer seryjny pompki znalazlem na forum golfa, a i czy duzo rezania jest zeby ja wlozyc?. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS powiem jeszcze tak, niemam dojscia do chamowni, ale od 0 - 100 km/h zmierzylem 10.5 sec, myslicie ze wszystko

seria ma ~11.4 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx spanky, powiedzcie czy pompa 11 to taka:

http://www.allegro.pl/item558518991_nowa_pompa_wtryskowa_audi_seat_skoda_vw.html ?

Szczerze szukalem na forum ale nie pisze nigdzie jednoglosnie jak zamontowac taka pompke, pomozcie chyba zaloze taka pompe do siebie ;) juz sie zdecydowalem. Moze tomgisi sie wypowie? Pozdrawiam.

PS no i jak z ustawieniem takiej pompy? Dojade moze do dynosoftu, ale czy oni ustawia pompe wtryskowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde niezauwazylem, juz sprzedana... :confused4:

a chcialem juz kupowac, ale pech, ale na allegro takiej drugiej niema! Macie jakis namiar gdzie mozna kupic? jakies oznaczenie VP albo cos z tych rzeczy? Moze ktos wie gdzie mozna przerobic pompe 10 aby poprawic jej wyniki? Pozdrawiam i dzieki za pomoc wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde niezauwazylem, juz sprzedana... :confused4:

a chcialem juz kupowac, ale pech, ale na allegro takiej drugiej niema! Macie jakis namiar gdzie mozna kupic? jakies oznaczenie VP albo cos z tych rzeczy? Moze ktos wie gdzie mozna przerobic pompe 10 aby poprawic jej wyniki? Pozdrawiam i dzieki za pomoc wszystkim.

Nie pękaj. Miał przed chwilą dwie po 1500 do sprzedania i się aukcja zakończyła.

Poszukaj w zakończonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio prowadzilem boj o zwrot paczki bo zostalem lekko oszukany, troche sie boje bo ma tylko 31 pozytywow, ale jak jest nowa (przynajmniej tak pisze) to jutro zadzwonie sie popytac, a dynosoft czy rogalloti czy inni znani tunerzy przerabiaja pompy? Pozdrawiam. :wink4:

PS dysponuje moze ktos wiedza, bodz odnosnikiem co do sposobu montarzu takiej pompy w silnikach AFN ? Chyba sobie sprawie bo mierze w 170KM a jak kupie pompe to moze 175KM. Z gory dziekuje.

Ehh zapomnialem zapytac, czy z taka nowa pompa musze jechac do pompiarza? czy rezam wkladam i lece do dynosoftu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a motorek masz zdrowy zeby ci doł silniczka wytrzymal bo to juz sporo jak dla niego (afna) takie moce to w silniczkach o mocnym dole , zadzwon do witka i sie zapytaj jak te motory wytrzymuja takie moce i zalezy ile chcesz tym polatac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na starym sprzecie (wtryski, turbo) autko bardzo dobrze sie spraawowalo, nawet z gazem w podlodze nie puszczal bakow, przy testach vagiem autko full obroty zero dymu :naughty: ale nie chwale, poprostu od 1 wlasciciela w szfajcarii a jak nie da rady to zrobi sie ile wytrzyma a pompa lepsza na luzie bedzie pracowac, co jak myslisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zrobil program pod co co mam , zobaczyl bym ile wyjdzie i czy mi to starcza ,u rogala masz jedna korekte w cenie wiec nie ma problemu jak by ci nie starczylo to kupilbys pompe zalozyl i pojechał na korekte ale to moje zdanie zrobisz jak chcesz, po samym programie z tym co masz i tak bedzie szatan zobaczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki odzim, tylko ze do rogala pojade na koncu bo mam do niego 400+ km :D chyba aligator w katowicach jest najblizej, dogadalem sie z gosciem z allegro, sprzeda za 1500 i to jest nowka, chyba sie oplaca... Jeszcze co do pompy... na 10 w dobrym stanie idzie zrobic cos kolo 165-170 KM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 10 mm jest mozliwa taka moc, ale to juz wartosc graniczna

11 mm mozna znalesc tez taniej, ostatnio była taka za 700 zł :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...