Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bla bla bla BUKOWINA TATRZANSKA 2019

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 22.03.2019 o 22:56, Pucek napisał:

Ciśniemy na letnich - na bogato:kox:

Po prostu zimówek jeszcze nie kupiłeś ?

Opublikowano
5 minut temu, michal_g84 napisał:

Po prostu zimówek jeszcze nie kupiłeś ?

Zima na bogato, 19" ?

Opublikowano

Witam.

Czy jest szansa aby ktoś zabrał mnie do BT z Krakowa? Bo praktycznie wszyscy albo wyjeżdżają we czwartek, albo mają pełne auta albo późno wyjeżdżają albo jeszcze inne historie... 

Oczywiście nie za darmo :drinks:

Opublikowano

Będziemy jechać przez Kraków 12-13 w piątek mam 2 wolne miejsca wiec mogę Cię zabrać ☺

Opublikowano

Bardzo chętnie skorzystam :thankyou2: Zaraz wyślę Ci PW z moim numerem i się dogadamy :thumbup1:

Opublikowano

Na jednym ze zdjęć z Grand Stasindy jest bar - jakie są w nim ceny? Do przeżycia czy bardziej +100%?

Opublikowano

Coś tam podzwoniłem i udało się chyba załatwić ?

 

IMG_20190327_085831.jpg

Opublikowano

?????

Opublikowano
2 godziny temu, trepek napisał:

Na jednym ze zdjęć z Grand Stasindy jest bar - jakie są w nim ceny? Do przeżycia czy bardziej +100%?

poza piwem na dzień następny nie korzystałem z niczego innego, ale cena barowa także ok. Inne trunki zawsze były u mnie we własnym zakresie ?

Opublikowano
W dniu 24.03.2019 o 17:30, Pucek napisał:

Zima na bogato, 19" ?

No to pięknie - fajnie musi wyglądać ?

Opublikowano
2 godziny temu, trepek napisał:

Na jednym ze zdjęć z Grand Stasindy jest bar - jakie są w nim ceny?

Po piątku nie będziesz pytał o ceny tylko :decayed:

tumblr_mqj09xdjZM1qff46jo1_500.gif

Opublikowano

Kiedy pokoje będą ? Nie wiem czy mam się nastawiać, że śpię sam z Lidką, czy jeszcze jakieś koleżanki nam dacie do pokoju ?.. 

Opublikowano

Paweł nie zapominaj, że na forum mamy więcej facetów niż kobiet, więc uważałbym z tymi oczekiwaniami ?

Opublikowano

Jakieś beforki przed mordorem?

Opublikowano
2 godziny temu, Kosmita napisał:

Nie wiem czy mam się nastawiać, że śpię sam z Lidką, czy jeszcze jakieś koleżanki nam dacie do pokoju ?..

Spokojnie. Śpisz z 4 kolegami ?

Opublikowano
6 minut temu, Hugo napisał:

Spokojnie. Śpisz z 4 kolegami ?

 

2 godziny temu, michal_g84 napisał:

Paweł nie zapominaj, że na forum mamy więcej facetów niż kobiet, więc uważałbym z tymi oczekiwaniami ?

hehehe. Adasia mi do opieki podrzucicie jeszcze:) Będę miał noc, że noc :) 

Opublikowano

@Hugo Panie Prezesie szanowny tez miałem pytać o te pokoje ale kolega Kosmita już mnie ubiegł. Nie żebym jakoś strasznie narzekał ale drugi Pan Prezes pisał w pierwszym poście w temacie zlotu, że pokoje będą podane nie później niż 5 dni przed zlotem. :D  Dla spokoju ducha chciałem wiedzieć ^^ 

Opublikowano

Wszyscy śpicie i tak w "Mordorze" po piątkowej imprezie :hahaha::naughty:

Opublikowano
55 minut temu, Venovsky napisał:

@Hugo Panie Prezesie szanowny tez miałem pytać o te pokoje ale kolega Kosmita już mnie ubiegł. Nie żebym jakoś strasznie narzekał ale drugi Pan Prezes pisał w pierwszym poście w temacie zlotu, że pokoje będą podane nie później niż 5 dni przed zlotem. :D  Dla spokoju ducha chciałem wiedzieć ^^ 

Spokojnie :) Uwierz, że logistyka związana z pokojami to naprawdę nie takie proste zadanie, a chłopaki na pewno działają żeby każdy miał gdzie spać i z kim ?

Opublikowano
20 minut temu, Kosmita napisał:

Spokojnie :) Uwierz, że logistyka związana z pokojami to naprawdę nie takie proste zadanie, a chłopaki na pewno działają żeby każdy miał gdzie spać i z kim ?

Pamiętajcie jednak, że jeśli nie chcecie spać ze swoimi żonami tylko innymi to też trzeba do prezesa wcześniej zgłosić ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.