Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] 20 cali s-line


Wojtek_A4

Rekomendowane odpowiedzi

felgi w tym rozmiarze to miodzio :kox: a komfort to juz inna bajka :gwizdanie: nie można mieć wszystkiego :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi w tym rozmiarze to miodzio :kox: a komfort to juz inna bajka :gwizdanie: nie można mieć wszystkiego :tongue4:

komfort komfortem ale np nie wyobrażam sobie jazdy na 20 po Poznaniu, drogi są fatalne i takie dziury że masakra. Uważam że jazda na takich felgach w naszym kraju to prawdziwa sztuka przetrwania a rozwalić taką felgę to spory koszt :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi w tym rozmiarze to miodzio :kox: a komfort to juz inna bajka :gwizdanie: nie można mieć wszystkiego :tongue4:

komfort komfortem ale np nie wyobrażam sobie jazdy na 20 po Poznaniu, drogi są fatalne i takie dziury że masakra. Uważam że jazda na takich felgach w naszym kraju to prawdziwa sztuka przetrwania a rozwalić taką felgę to spory koszt :gwizdanie:

Równie dobrze możesz 19" uwalić. Jeżeli ktoś się decyduje na takie felgi to wie jakie wyrzeczenia są z nimi związane. Tymbardziej że autor wątku jeździ teraz na 19" i zna temat polskich dróg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładaj 20", jak szukałem swojej B6 to w de oglądałem i jeździłem na 20" i skręconym gwincie, nie zauważyłem różnicy miedzy 18, a 20 cali, ale ponadto, kto tu mówi o komforcie ;) auto ma wyglądać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no panowie temat komfortu odlozmy na bok bo mija sie z celem :>

A skoro w malej A4 b5 B6 czy B7 da sie jezdzic na 19 to jednak w sporo wiekszej C5 nie powinno byc az tak zle :wink4:

Pozatym trzeba jeszcze znalezc te 20cali co nie musi byc latwa sprawa :embarrassed:

Chyba, ze macie inny typ na ten rozmiar?

Akurat sprzedalem najprawdopodobniej moje RS4 za dobra kase wiec jest okazja :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a co na Twoja zona ? :naughty: chce 20" może najpierw jej zapytaj :) a 20" to spora felga i mała opona fakt rozwalić można i 18 jak się dobrze walnie ale koszt między 19 a 20 jest dużo większy . No chyba że kupisz 2 komplety i będziesz zmieniał oponki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a co na Twoja zona ? :naughty: chce 20" może najpierw jej zapytaj :) a 20" to spora felga i mała opona fakt rozwalić można i 18 jak się dobrze walnie ale koszt między 19 a 20 jest dużo większy . No chyba że kupisz 2 komplety i będziesz zmieniał oponki :hi:

Zona mowi, ze jej si epodoba :evil:

Pozatym ona caly czas tez jezdzi na 19 i odpukac all ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie, powodzenia w szukaniu zycze!!! A6 na takich felgach bedzie wygladala proporcjonalnie :decayed: , ja od 2 dni jezdze na 19'' w A4 i tragedii zadnej nie ma, jakby dalo rade to tez bym 20'' wsadzil, ale to juz moja choroba :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a co na Twoja zona ? :naughty: chce 20" może najpierw jej zapytaj :) a 20" to spora felga i mała opona fakt rozwalić można i 18 jak się dobrze walnie ale koszt między 19 a 20 jest dużo większy . No chyba że kupisz 2 komplety i będziesz zmieniał oponki :hi:

Zona mowi, ze jej si epodoba :evil:

Pozatym ona caly czas tez jezdzi na 19 i odpukac all ok :good:

Skoro żona mówi to trzeba tak zrobić :polew: A tak poważnie to fajnie będą na Twoim samochodzie 20" wyglądały. Autko jest konkretne to i felga musi być konkretna :kox: Tylko możesz mieć problem w kupieniu takich alu bo od 20" zaczynają się schodzy. Mało tego jest no i ceny czasami zbyt wygórowane :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a co na Twoja zona ? :naughty: chce 20" może najpierw jej zapytaj :) a 20" to spora felga i mała opona fakt rozwalić można i 18 jak się dobrze walnie ale koszt między 19 a 20 jest dużo większy . No chyba że kupisz 2 komplety i będziesz zmieniał oponki :hi:

Zona mowi, ze jej si epodoba :evil:

Pozatym ona caly czas tez jezdzi na 19 i odpukac all ok :good:

Skoro żona mówi to trzeba tak zrobić :polew: A tak poważnie to fajnie będą na Twoim samochodzie 20" wyglądały. Autko jest konkretne to i felga musi być konkretna :kox: Tylko możesz mieć problem w kupieniu takich alu bo od 20" zaczynają się schodzy. Mało tego jest no i ceny czasami zbyt wygórowane :confused4:

a ceny opon jakie beda dopiero.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ceny opon jakie beda dopiero..

Kolega jedzie grubo także pewnie ceny opon mu nie straszne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

255 bedzie troche za baloniaste.

235/30/20 :kox:

235 jakies za waskie sie wydaja do takiej feli

ja bym tam widzial cos typu 275/25/20 :gwizdanie:

255/35/20 :kox:

255/35 to sie na 18" zaklada a nie na 20"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

255 bedzie troche za baloniaste.

235/30/20 :kox:

235 jakies za waskie sie wydaja do takiej feli

ja bym tam widzial cos typu 275/25/20 :gwizdanie:

255/35/20 :kox:

255/35 to sie na 18" zaklada a nie na 20"

Tylko że ta felga będzie miała podobną szerokość co 19" także bez przesady z oponami. 275 to do Land Rovera na szerokie felgi a nie do A6.

Wojtek_A4 a może te:

http://www.moto.allegro.pl/item555950420_alufelgi_20_audi_a5_s5_oryginalne.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=0745c3285f9b4e68

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=a351b473008f1d36

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=28bfe9f5a71ae735

to sa fotki a6 na 20" kolegi z naszego forum o nicku _Makki_

ktory teraz jezdzi a4 b8

pogadaj z nim....

pozatym 20" w a6 c5 to tak jak 19" w a4 b5 albo i mniej wiec nie bedzie tragedii napewno

i tak bedzie nadto komfortu

pamietaj tylko ze przy tej feldze musisz miec dobra glebe bo inaczej auto nie wyglada i sie zrobi "allroad na duzym kole" po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...