Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Moja czarna, śliczna S4 :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Widziałem ją wystawioną na allegro :)

Bardzo ładna czarnulka i dodatkowo sedan :kox: oby Ci służyła długo i objeżdzała bemki :naughty:

A tą oglądałeś :?: :gwizdanie: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6498219

Oglądałem, nawet dzwoniłem do gościa po nr VIN żeby sprawdzić historie, ale już nie pamiętam dokladnie co tam sprawdzili wiec sie nie pytajcie, heh. Też stoi od dwóch miechów prawie. Do mojej przekonał mnie stan w środku, przebieg i niższa cena..:-)

Opublikowano

kolego dolej a najlepiej wymień płyn chłodniczy na g12plus :)

Opublikowano

A to ta S4 z allegro co robiona na specjalne zamówienie dla aktora z Hollywoooood :tongue4:

Ładny stan :good:

Opublikowano

Auto wygląda na bardzo zadbane,mortadela z ładnym stanie :decayed: Jedyne co mnie razi to drewno,w S4 nie powinno być :gwizdanie: Ogólnie ładna seria,ale pomyśl o chipie bo będzie robić jeszcze lepsze wrażenia podczas jazdy :kox:

Opublikowano

ladna, wywal tylko te drewniane listwy, ktos sprzedaje akurat carbonowe na allegro..........

Opublikowano
  • Autor

ladna, wywal tylko te drewniane listwy, ktos sprzedaje akurat carbonowe na allegro..........

Czepiacie się..:-)

Opublikowano

ladna, wywal tylko te drewniane listwy, ktos sprzedaje akurat carbonowe na allegro..........

Czepiacie się..:-)

Czepiają się bo to jest forum :audi::a4fan::decayed:

A tak na serio, looknij na allegro na carbonowe listwy bo na pewno bardziej będą pasowały niż drewno, wiem wiem Tobie się to podoba ale zastanów się nad tym bo na 100% nie będziesz żałował takiego moda :naughty:

Opublikowano

Rzeczywiście nakładki na klamki są dziwne.

Ale dzięki temu, że jest to prawdziwe S4 prezentują się całkiem całkiem :)

Opublikowano

e jest to prawdziwe S4

to sa tez niaprawdziwe s4?? :naughty:
Opublikowano
  • Autor

e jest to prawdziwe S4

to sa tez niaprawdziwe s4?? :naughty:

Skoro ja mam prawdziwe to wychodzi że reszta nie jest prawdziwa :D :D :D :D

Opublikowano

Oczywiście że są.

Znaczek S4, Grill, Lotka, Lusterka i silnik 1.6 LPG !

Opublikowano

a to nie było S4 1,6 ? :mysli:

były ale przez małe s

Jak psikuta(s) bez s

Opublikowano

a to nie było S4 1,6 ? :mysli:

były ale przez małe s

Jak psikuta(s) bez s

Korzen wygrałeś zawody :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

z tymi s4 jest tak jak z bmw m3 ;d jest ich więcej niż wyprodukowano ;d

Opublikowano
:polew: dobre dobre, a buda :kox: jednak ten czarny i eska to jest coś :good: ścieme jeszcze szybek przednich i miasto sie wozi hehe
Opublikowano

a jak z apetytem u Ciebie?? ile te twoje koniki potrzebuję??? :evil:

furka piękna-kwintesencja b5 :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

kiedys na ulicy widziałem audi 100 ze znaczkiem M-power :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a to nie było S4 1,6 ? :mysli:

były ale przez małe s

Jak psikuta(s) bez s

Korzen wygrałeś zawody :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

O sciemnieniu szybek pomysle, ale nawet jesli to jakos tak delikatnie bo w ostatniej mojej furze mialem konkretnie sciemnione i caly czas sie pieski czepialy..heh

A co do spalania to prosze nie zadawac takich pytan...:-)) Bo tak nie sprawdzalem, nie sprawdzam, i sprawdzac nie bede, ogolnie mam to gdzies, hehe

Opublikowano

Dziwne są pytania o spalanie 2,7biturbo - od dawna wiadomo że to nie jest i nie będzie mistrz ekonomii a wypić swoje musi. Skoro producent podaje 16l/100km w mieście to raczej nie zawyża :)

Opublikowano
  • Autor

Skoro producent podaje 16l/100km w mieście to raczej nie zawyża :)

A to i tak jak się delikatnie jedzie..:-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.