Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Moja czarna, śliczna S4 :-)


ktokolwiek

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem ją wystawioną na allegro :)

Bardzo ładna czarnulka i dodatkowo sedan :kox: oby Ci służyła długo i objeżdzała bemki :naughty:

A tą oglądałeś :?: :gwizdanie: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6498219

Oglądałem, nawet dzwoniłem do gościa po nr VIN żeby sprawdzić historie, ale już nie pamiętam dokladnie co tam sprawdzili wiec sie nie pytajcie, heh. Też stoi od dwóch miechów prawie. Do mojej przekonał mnie stan w środku, przebieg i niższa cena..:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego dolej a najlepiej wymień płyn chłodniczy na g12plus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ta S4 z allegro co robiona na specjalne zamówienie dla aktora z Hollywoooood :tongue4:

Ładny stan :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wygląda na bardzo zadbane,mortadela z ładnym stanie :decayed: Jedyne co mnie razi to drewno,w S4 nie powinno być :gwizdanie: Ogólnie ładna seria,ale pomyśl o chipie bo będzie robić jeszcze lepsze wrażenia podczas jazdy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna, wywal tylko te drewniane listwy, ktos sprzedaje akurat carbonowe na allegro..........

Czepiacie się..:-)

Czepiają się bo to jest forum :audi::a4fan::decayed:

A tak na serio, looknij na allegro na carbonowe listwy bo na pewno bardziej będą pasowały niż drewno, wiem wiem Tobie się to podoba ale zastanów się nad tym bo na 100% nie będziesz żałował takiego moda :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście nakładki na klamki są dziwne.

Ale dzięki temu, że jest to prawdziwe S4 prezentują się całkiem całkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że są.

Znaczek S4, Grill, Lotka, Lusterka i silnik 1.6 LPG !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie było S4 1,6 ? :mysli:

były ale przez małe s

Jak psikuta(s) bez s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: dobre dobre, a buda :kox: jednak ten czarny i eska to jest coś :good: ścieme jeszcze szybek przednich i miasto sie wozi hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z apetytem u Ciebie?? ile te twoje koniki potrzebuję??? :evil:

furka piękna-kwintesencja b5 :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

kiedys na ulicy widziałem audi 100 ze znaczkiem M-power :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a to nie było S4 1,6 ? :mysli:

były ale przez małe s

Jak psikuta(s) bez s

Korzen wygrałeś zawody :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O sciemnieniu szybek pomysle, ale nawet jesli to jakos tak delikatnie bo w ostatniej mojej furze mialem konkretnie sciemnione i caly czas sie pieski czepialy..heh

A co do spalania to prosze nie zadawac takich pytan...:-)) Bo tak nie sprawdzalem, nie sprawdzam, i sprawdzac nie bede, ogolnie mam to gdzies, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne są pytania o spalanie 2,7biturbo - od dawna wiadomo że to nie jest i nie będzie mistrz ekonomii a wypić swoje musi. Skoro producent podaje 16l/100km w mieście to raczej nie zawyża :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...