Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Moja czarna, śliczna S4 :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skoro producent podaje 16l/100km w mieście to raczej nie zawyża :)

A to i tak jak się delikatnie jedzie..:-)

no nie przesadzaj, przy mieszanej, dosc dynamicznej jezdzie tak pali, chyba ze masz zepsute to co mysle :cool1:
Opublikowano
  • Autor

Nie to co myślisz..:-))

Może i rzeczywiście przesadziłem, na początku deptałem zaraz po zakupie, teraz przy spokojniej jeździe po mieście średnia z jakichś ostatnich 500 km:

27ytydk.jpg

PS. wiem, wiem, mam klocki do wymiany..:-)

Opublikowano

Komputer oszukuje - zaniża i to sporo - przelicz sobie od pełnego do pustego - obaczysz różnicę :)

Opublikowano

Furka ładnie się prezentuje kolor środek autka zadbany a co do felunku to czekamy na te 19" :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Z nowości to wymieniłem wszystkie rury na silikonowe łącznie z trójnikiem przepustnicy, który okazało się po wyjęciu że był już nadpekniety od dołu, heh

PS. tak na marginesie po założeniu tego trójnika (widok jak na zdjęciu) nie mogę tej osłony założyć, bo troszke wystaje w góre, heh, nie przeszkadza mi to w sumie ale ktoś miał może podobny problem i go rozwiązał

oqf8l0.jpg

PS2. została mi jedna rurka z tego zestawu tak na marginesie i za cholerę nie wiem gdzie ją umiescic, jakies pomysly? :-)

muaotl.jpg

Zmienione zawory na te z RS4:

29opf82.jpg

Opublikowano

Furka zacna, widziana niedawno na żywo w Łodzi. Tylko te klamki - odpust po raz wtóry (chrom w s-kach wyglada ładnie TYLKO na lusterkach!!)..

Opublikowano

tak wszyscy co zalozyli silikonowe trojniki mieli z nim problem a konkretnie z zalozeniem oslony V6 biturbo....trzeba lekko podrzeźbic opaske i trojnik podciąć z góry nad mapsenor i jakos tam mozna to upchnąć na Streetracingu masz topic w moim dziale w Audi Sport

Opublikowano

dokladnie, a jak ktos mowi ze nie mial to klamie :D

Opublikowano

Kiedy sprzedajesz??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Najlepsza B5 jaka kiedykolwiek widzialem :) W h... mi sie podoba:)

Opublikowano

Ladna :good: Daj znac jak bedziesz sprzedawac :wink4:

Opublikowano

Zmienione zawory na te z RS4:

sa takie same jak w s4, zaklada sie te z 1,8T, sa lepsze i nowe w aso po 130pln sztuka :)
Opublikowano
  • Autor

Zmienione zawory na te z RS4:

sa takie same jak w s4, zaklada sie te z 1,8T, sa lepsze i nowe w aso po 130pln sztuka :)

Pewnie masz racje..:-) Ja tam się średnio na tym wszystkim znam, heh, w każdym razie pomyśle o zmianie tych zaworów bo na wykresie wyszło mi delikatne falowanie doładowania.

Dopiero co kupiłem, więc poczekajcie chwilowo z kupnem, heh

Tak na marginesie wykres z hamowni sprzed paru dni:

PS. się okazało że mam delikatnie słabsza amerykańską wersje 185 KW (251 KM) katalogowo (na tabliczce w bagażniku) co daje całkiem niezłą serię jak się spojrzy na wykres.

513rb7.jpg

Opublikowano

Jaka slabsza wersje?? pierwsze slysze, to ze nie tzrymaja serii to standard ale slabszych i mocniejszych to jak kojaze to nie bylo :)

Opublikowano
  • Autor

Jaka slabsza wersje?? pierwsze slysze, to ze nie tzrymaja serii to standard ale slabszych i mocniejszych to jak kojaze to nie bylo :)

Są na tym świecie rzeczy które nie śniły się filozofom, heh, a tak poważnie to ch...wie..te 6 koni mniej od standardu jakoś jest chyba do przeżycia..:-)

Opublikowano

to jaki masz kod silnika w takim razie? :mysli:

Opublikowano

Konie to konie - tych 30Nm szkoda :confused4: Przywróć ją do serii i będzie git :)

Opublikowano
  • Autor

to jaki masz kod silnika w takim razie? :mysli:

APB, zdaje się że to co w A6 2,7 biturbo, tak na marginesie czy AGB od APB się jakoś zasadniczo różni oprócz oczywiście tych drobiazgów w mocy? :-)

Opublikowano
  • Autor

moze komus padl motor i zmienil :)

Przekonałeś mnie..:-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.