Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Moja czarna, śliczna S4 :-)


ktokolwiek

Rekomendowane odpowiedzi

Bo widzę, że koledzy fachowo wypowiadają się właśnie w kwestii S :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzeglo biore a aso i na nim nie zarabiam bo bylo by to czyste k**estwo. Koszt modyfikacji rozni sie w zalznosci na jaka hamownie pojade czy maha czy inercja czy moj dynomet stad roznica . INtercoolery mam w tej chwili za 900 zl . A zegary ok jak sobie Pan zyczy defi kpl to kosztuje ponad 3 tys wiec dlatego to tak napisalem . ALe i tak mnie cieszy to ze jestem tanszy od sasiada zza bramy . Nie widzu tu wiec nigdzie oszustwa chyba ze jestem nie normalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzeglo biore a aso i na nim nie zarabiam bo bylo by to czyste k**estwo. Koszt modyfikacji rozni sie w zalznosci na jaka hamownie pojade czy maha czy inercja czy moj dynomet stad roznica . INtercoolery mam w tej chwili za 900 zl . A zegary ok jak sobie Pan zyczy defi kpl to kosztuje ponad 3 tys wiec dlatego to tak napisalem . ALe i tak mnie cieszy to ze jestem tanszy od sasiada zza bramy . Nie widzu tu wiec nigdzie oszustwa chyba ze jestem nie normalny

Czy ja coś mówie? :) Jak coś jesteście pierwsi do których pojade, ale chyba jednak odpuszcze mody mechaniczne, przynajmniej na razie, i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same plusy - czarna S4 w sedanie . Tylko pozazdroscic a jakbys zapodal lusterka w chromie to moze te klamki tak bardzo by nie razily w oczy , ale to tylko taka moja propozycja . Ogolnie chrom na czarnym mi sie podoba :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się pare nowości.

Programik na 300 KM i 450 NM. Jetronik dlatego że miałem po drodze na Octoberfest jak jechałem, heh

2dgjf9i.jpg

W końcu zaczyna jechać :polew: :polew:

Pare słów dyskusji: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_agb_300_km_i_450_nm_made_by_jetronic-t97072.0.html

I coś dla oka i ucha, RNS wpadł :kox: :kox:

29mucld.jpg

Jestem mega zadowolony, Bose dostało drugie życie :notworthy: :notworthy:

PS. dodatkowa chłodnica oleju, short shifter i nowe coolery by SID już czekają na swoją kolej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten RNS to z B6 tak?

Z A6, z tego co sie orientuje tylko takie pasują do A4 B5.

Z tego co ja kojarzę to z A6 jest wezsze o 2-4mm i dlatego masz szpare :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I coś dla oka i ucha, RNS wpadł kox kox

Droga taka przyjemność? Bo nie powiem, cieszy oko :naughty:

1500 w góre :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzisiaj na żywo, szkoda, że już było ciemno, ale i tak robi niesamowite wrażenie. :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...