Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Regeneracja Torsen'a

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czołem ludziska, potrzebuję namiary do fachury lub firmy która podejmie się dorobienia kół zębatych do torsena. Pisałem do paru firmy ale niestety nikt się nie chce podjąć.A może ktoś posiada Torsen na sprzedaż? 

Opublikowano

Najtaniej wyjdzie kupić inny most od kogoś. Popytaj też na Olx tokarzy, wystawiają się niektórzy, może wykonali by Ci zębatki.

Opublikowano
W dniu 3.04.2019 o 04:25, Langista napisał:

Najtaniej wyjdzie kupić inny most od kogoś. Popytaj też na Olx tokarzy, wystawiają się niektórzy, może wykonali by Ci zębatki.

Torsen jest w skrzyni biegów a nie w tylnym moście.

Opublikowano
27 minut temu, szper11 napisał:

Torsen jest w skrzyni biegów a nie w tylnym moście.

Zależy u kogo ... :decayed:

Opublikowano
W dniu 2.04.2019 o 23:34, Ferbenks napisał:

Czołem ludziska, potrzebuję namiary do fachury lub firmy która podejmie się dorobienia kół zębatych do torsena. Pisałem do paru firmy ale niestety nikt się nie chce podjąć.A może ktoś posiada Torsen na sprzedaż? 

Koszty są zbyt wysokie takiej operacji.

Kup druga skrzynie, będzie taniej i szybciej

Opublikowano

A ja myślałem, że to jedyna rzecz która nie padnie w naszych audikach :)

Opublikowano
4 godziny temu, szper11 napisał:

Torsen jest w skrzyni biegów a nie w tylnym moście.

Torsen masz kolego z tyłu, z wału przekazuje moment na koła.

Opublikowano
7 godzin temu, Langista napisał:

Torsen masz kolego z tyłu, z wału przekazuje moment na koła.

Tor-Sen-a masz w aucie umieszczonego centralnie, w tylnej czesci skrzyni biegów. 

Edytowane przez Dev

Opublikowano
W dniu 8.04.2019 o 23:55, Langista napisał:

Torsen masz kolego z tyłu, z wału przekazuje moment na koła.

Torsen "kolego" w oryginale masz w skrzyni biegów, tylny dyfer jest zwykły. 

Opublikowano

To "koledzy" ja już zgłupiałem. Żadne źródło nie mówi, że to jest w skrzyni .

https://www.zssplus.pl/prace_dyplomowe/prace_dyplom/4x4/torsen.html

A to wydaje się być najbardziej wiarygodne.

Opublikowano

W tytule Masz juz informacje 

Opublikowano
8 godzin temu, Langista napisał:

To "koledzy" ja już zgłupiałem. Żadne źródło nie mówi, że to jest w skrzyni .

https://www.zssplus.pl/prace_dyplomowe/prace_dyplom/4x4/torsen.html

A to wydaje się być najbardziej wiarygodne.

Z tego co pamiętam to w etce jest rysunek skrzyni rozbity na części i tam możesz zobaczyć gdzie jest torsen. 

A które źródło mówi że jest z tyłu?

Edytowane przez szper11

Opublikowano
5 godzin temu, szper11 napisał:

 A które źródło mówi że jest z tyłu?

z tyłu skrzyni

Opublikowano

Chyba że tak ??

Opublikowano
3 minuty temu, szper11 napisał:

Chyba że tak ??

zawsze tak jest

Opublikowano

Google mi tak to opisywało, na Youtube też tylko sam torsen był, dopiero (jak na zawołanie) jeden jutuber (Chris) pokazał jak wygląda cały zespół napędowy w tym owy torsen. Żyłem w przekonaniu, że torsen i dyferencjał to to samo ;__;

Opublikowano
2 godziny temu, Langista napisał:

Żyłem w przekonaniu, że torsen i dyferencjał to to samo ;__;

I pomyśl że od dzisiaj Twoje życie będzie już wyglądać zupełnie inaczej

Opublikowano
W dniu 11.04.2019 o 18:44, Langista napisał:

Google mi tak to opisywało, na Youtube też tylko sam torsen był, dopiero (jak na zawołanie) jeden jutuber (Chris) pokazał jak wygląda cały zespół napędowy w tym owy torsen. Żyłem w przekonaniu, że torsen i dyferencjał to to samo ;__;

Bo każdy torsen jest dyferencjałem ale nie każdy dyferencjał jest torsenem.?

Opublikowano
W dniu 11.04.2019 o 18:44, Langista napisał:

Google mi tak to opisywało, na Youtube też tylko sam torsen był, dopiero (jak na zawołanie) jeden jutuber (Chris) pokazał jak wygląda cały zespół napędowy w tym owy torsen. Żyłem w przekonaniu, że torsen i dyferencjał to to samo ;__;

To chyba o ten filmik chodzi ?.

 

Opublikowano

Dokładnie? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.