Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6, BEX 225KM/343Nm, Sedan, S-Line Sport Plus, Full Black, BOSE, BiXenon, Cquartz, Sunroof, Wheels RS4, WM Sport, Launch Control, Popcorn


malukry122

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie to wygląda i brzmi. Mógłbyś dać jeszcze fotkę z dorobionymi wieszakami? Dużo zabawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zeflik napisał:

Fajnie to wygląda i brzmi. Mógłbyś dać jeszcze fotkę z dorobionymi wieszakami? Dużo zabawy?

2-3 godziny roboty. Wieszaki dodam jak foto zrobie... ale sa z pręta nierdzewki i zagietego lekko na puszke i do niej przyspawane

20190628_201647.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją Bex w przyszłości czeka taki sam "zabieg" :D 
Gratki autka, piękne :) 

Edytowane przez Wojtek16
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Wojtek16 napisał:

Moją Bex w przyszłości czeka taki sam "zabieg" :D 
Gratki autka, piękne :) 

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne :)

Podasz numer tlumika? Chyba skuszę się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, MarcinL napisał:

Fajne :)

Podasz numer tlumika? Chyba skuszę się. 

TLUMIK-SPORTOWY-MUGEN-WM-SILENCER-APEXI-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na allegro.pl za 159.00 zł - TŁUMIK SPORTOWY MUGEN WM SILENCER APEXI N1 Fi 90 (6705384237). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

Jest jeszcze Fi 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłeś już trasę na tych tlumikach? Sam się zastanawiam nad nimi ale często robię trasę i dziecko na pokładzie... Głowa nie boli? Mam serię z katem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, BartoszSoldier napisał:

Robiłeś już trasę na tych tlumikach? Sam się zastanawiam nad nimi ale często robię trasę i dziecko na pokładzie... Głowa nie boli? Mam serię z katem... 

Dla mnie jest pięknie do codziennej jazdy ok. 70km dziennie. Na trase to bym założył te silencery powinny wyciszyć. Jest bassowe brzmienie a największe między 3000-4000 obrotów. Założę je może dziś i jutro pojade z silencerami do pracy i ci powiem jak to wygląda.

 

Dziecku by pewnie przeszkadzało bez tej wkładki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, malukry122 napisał:

Dla mnie jest pięknie do codziennej jazdy ok. 70km dziennie. Na trase to bym założył te silencery powinny wyciszyć. Jest bassowe brzmienie a największe między 3000-4000 obrotów. Założę je może dziś i jutro pojade z silencerami do pracy i ci powiem jak to wygląda.

 

Dziecku by pewnie przeszkadzało bez tej wkładki.

Daj znać, będę wdzięczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, BartoszSoldier napisał:

Daj znać, będę wdzięczny ;)

Silencery założone i 20km do pracy zrobione przy takim samym stylu jazdy jak jeżdżę na codzień bez wkładów wyciszajacych. Stwierdzam że z wkładkami w środku odczucia jak seria. To samo stwierdziły osoby które jeżdżą ze mną do pracy. Kolejny plus dla tych tłumików. Nie spodziewałem się ze w tak szybki sposób można aż tak zmienić charakterystykę wydechu.

20190705_071422.jpg

20190705_071331.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, malukry122 napisał:

Silencery założone i 20km do pracy zrobione przy takim samym stylu jazdy jak jeżdżę na codzień bez wkładów wyciszajacych. Stwierdzam że z wkładkami w środku odczucia jak seria. To samo stwierdziły osoby które jeżdżą ze mną do pracy. Kolejny plus dla tych tłumików. Nie spodziewałem się ze w tak szybki sposób można aż tak zmienić charakterystykę wydechu.

20190705_071422.jpg

20190705_071331.jpg

No i namówiłeś, zamawiam! Dziękóweczka ??

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2019 o 22:03, BartoszSoldier napisał:

No i namówiłeś, zamawiam! Dziękóweczka ??

daj znać tu lub na priv jak wrażenia po zamontowaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, malukry122 napisał:

daj znać tu lub na priv jak wrażenia po zamontowaniu :)

Okey na pewno będę pisał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to brzmi :)

też coś patrzę do siebie Ale zależy mi żeby nie bo zbyt głośno. 

miałem końcowe po swapie quattro  z 2 tfsi to mało głowy nie urwało:)

a tutaj przyjemny dźwięk:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Misieqq7 napisał:

Ładnie to brzmi :)

też coś patrzę do siebie Ale zależy mi żeby nie bo zbyt głośno. 

miałem końcowe po swapie quattro  z 2 tfsi to mało głowy nie urwało:)

a tutaj przyjemny dźwięk:)

Ja jak najbardziej polecam. Poczekajmy jeszcze na kolegę BartoszSoldier jak założy i się wypowie bo zamówił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2019 o 07:20, malukry122 napisał:

Silencery założone i 20km do pracy zrobione przy takim samym stylu jazdy jak jeżdżę na codzień bez wkładów wyciszajacych. Stwierdzam że z wkładkami w środku odczucia jak seria. To samo stwierdziły osoby które jeżdżą ze mną do pracy. Kolejny plus dla tych tłumików. Nie spodziewałem się ze w tak szybki sposób można aż tak zmienić charakterystykę wydechu.

20190705_071422.jpg

20190705_071331.jpg

Nie gniewaj się, ale :wtf: z tymi silencerami na zewnątrz? Wygląda to strasznie, te śrubki - tragedia! nie dało się tego jakoś zrobić głębiej? Może pod końcówkami.

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, dayd_4 napisał:

Nie gniewaj się, ale :wtf: z tymi silencerami na zewnątrz? Wygląda to strasznie, te śrubki - tragedia! nie dało się tego jakoś zrobić głębiej? Może pod końcówkami.

Pozdr!

Już były te dziurki. Nie jeżdżę z tym na codzień. Raz to miałem założone 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2019 o 14:57, malukry122 napisał:

Ja jak najbardziej polecam. Poczekajmy jeszcze na kolegę BartoszSoldier jak założy i się wypowie bo zamówił :)

Już przyszły tylko u mnie 100 mm żeby wpasować w dyfuzor w b7... Ale czekają w piwnicy na wolny termin u mechanika, już w tym tyg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest! ;) po zamontowaniu byłem dość sceptycznie nastawiony, gdyż wyglądały jak rura od odkurzacza w słońcu... Ale szybka myśl i środek poszedł w czarna farbę co dało dobry efekt końcowy. ?

Jest bassowo, delikatny pomruk na wolnych obrotach i głowy też nie urywa, dla mnie na plus ;) Dziecko przez całą trasę się nie obudziło także jest dobrze. ?

received_400747737225536.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, BartoszSoldier napisał:

No i jest! ;) po zamontowaniu byłem dość sceptycznie nastawiony, gdyż wyglądały jak rura od odkurzacza w słońcu... Ale szybka myśl i środek poszedł w czarna farbę co dało dobry efekt końcowy. ?

Jest bassowo, delikatny pomruk na wolnych obrotach i głowy też nie urywa, dla mnie na plus ;) Dziecko przez całą trasę się nie obudziło także jest dobrze. ?

received_400747737225536.png

Gratulacje :) ja już trochę na nich jeżdżę i jestem cały czas zadowolony. Ludzie się oglądają jak się trochę przyciśnie. Wzbudza zainteresowanie i nie jeden próbował się ścigać xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...