Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Navi Plus DX - czy się opłaca ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie czy takie coś http://allegro.pl/item565114403_audi_a4_nawigacja_z_montazem_montaz_nawigacji.html się opłaca?

Tylko proszę wziąć pod uwagę, że nie mam bladego pojęcia o przebudowach, elektronice itp. Może to dla kogoś łatwe dla mnie nie.

Dlatego moje pytanie brzmi czy się opłaca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie czy takie coś http://allegro.pl/item565114403_audi_a4_nawigacja_z_montazem_montaz_nawigacji.html się opłaca?

Tylko proszę wziąć pod uwagę, że nie mam bladego pojęcia o przebudowach, elektronice itp. Może to dla kogoś łatwe dla mnie nie.

Dlatego moje pytanie brzmi czy się opłaca?

osobiście miałem u siebie - odpowiem na pytanie krótko - NIE OPŁACA SIĘ W 100% - stary sprzęt , małe możliwość, mała dokładność map - ogólnie odradzam na całej lini albo RNS-E albo za połowę ceny wysokiej klasy navi na szybę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak kiedyś ale teraz (mapa Polski 2009) mam całkiem dokładne mapy (coś koło 80% wszystkich dróg)

i korzystam często - włącznie z ulicami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście korzystałem z NAVI DX 2 lata temu - porażka ( oczywiście jak się już to ma w autku to spoko ale żeby wkładać to tyle kasy bym nigdy nie dał ) to tak jakby w dzisiejszych czasach inwestować i wkładać dobrego kaseciaka )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok

Na aukcji jest napisane, że jest możliwość zamontowania RNS-E tylko nie wiem jaka cena.

Pytanie jaka była by w miarę rozsądna, tzn. cały koszt z montażem, przeróbką i zgraniem, tak jak pisałem nie mam umiejętności, miejsca i czasu na zabawę.

Pozdrowka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie wole zapodać coś na szybe jak bym miał B6 to bym kopił rns-e :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plus montaż, kosz i pewnie parę innych rzeczy... RNSa widziałem ostatnio za 1500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak kiedyś ale teraz (mapa Polski 2009) mam całkiem dokładne mapy (coś koło 80% wszystkich dróg)

i korzystam często - włącznie z ulicami...

dokladnie na 2009 , bardzo ladnie chodzi , a swoja drogą wkurza mnie to w rns-e , że za tyle kasy ,pan prowadzący nie mówi po polsku, żenada [br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 23:02_________________________________________________Nie wiem czy tam dzwoniles , ale obawiam się , że ten niedzwiedź nie jest kolo wroclawia, jezeli to jest ten sam gość u którego naprawiałem czytnik do navi ,to kolego z breslau do tego niedżwiedzia ponad 400 km bedzie. BTW w polsce jest chyba z 7 tych miejscowości. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedźwiedź z aukcji znajduje sie koło Mszany:

http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=Nied%BCwied%BC%2C+&Submit=Szukaj&cId=&sId=&x=0&y=0

byłem u tego pana kilka dni temu z moja navi i wszytko poszło ok

Tak myślałem własnie, też korzystałem i :good: , a kolega mysli może że to Niedźwiedź koło wroclawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę daleko, może znajdę coś bliżej Wrocławia

plus montaż, kosz i pewnie parę innych rzeczy... RNSa widziałem ostatnio za 1500zł

cena zawiera

1. najnowsze oprogramowanie nawigacyjne

2. antena GPS

3. fachowy montaż

4. profesjonalna przebudowa konsoli pod nawigacje ( w przypadku otworu 1 DIN )

5. kodowanie nawigacji do samochodu

6. gwarancja 12 m-cy

Więc chyba ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę daleko, może znajdę coś bliżej Wrocławia

plus montaż, kosz i pewnie parę innych rzeczy... RNSa widziałem ostatnio za 1500zł

cena zawiera

1. najnowsze oprogramowanie nawigacyjne

2. antena GPS

3. fachowy montaż

4. profesjonalna przebudowa konsoli pod nawigacje ( w przypadku otworu 1 DIN )

5. kodowanie nawigacji do samochodu

6. gwarancja 12 m-cy

Więc chyba ok

gdzie Ty to widzisz na tej aukcji? - bo czytam i znaleźć nie mogę...

dla mnie "istnieje możliwość montażu w naszym punkcie w Gorzowie Wlkp." jest jednoznaczne z tym że montaż to dodatkowe koszta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki miałem otwarte parę linków

Ten na który się patrzyłem to ten http://allegro.pl/item573470258_montaz_nawigacji_audi_a4_rns_e_pl_menu_bydgoszcz.html

no to to OK

szczegolnie opcja doplaty za nowke sztuke - chyba bym sie skusil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...