Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B6 1.8T Q BFB


Viktor0792

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Samochód kupiłem w tamtym roku wrzesień ale później miałem remont wiec samochod jezdzil i jezdzil, miedzy czasie robiłem logi zeby sprawdzic turbo przeplywke itp , jestem laikiem i co umie to wymienie :P auto ma przerobiony orginalny filtr na stozkowy z firmy BSR tuning i jakis niby chip tuning w grany ale sam juz nie wiem hehe :) mam fote tego czegos :P

 

Do rzeczy :

wymieniłem przeplywomierz na oryginalny z boscha
świece na NGK 4 X ŚWIECE PFR6Q
FILTR STOŻKOWY AEM 3 był jakis za 25 zł taki zielony
rozrząd filtr oleje były wymieniane w lipcu tamtego roku poprzedni wlascicel wszystko na pismach miał wiec spoko
lało mi cos na silnik od wtrysków wymieniłem oringi na wtryskach ale nic nie dało przy okazji zobaczyłem że na jednej czegoś brakuje na fotce zaznaczone, ale dalej leje nie wiem co to jest i chciał bym to ogarnąc

 

Dobra co bym chciał zrobić:

mam do spawania zderzak po wypłacie jestem umowiony na spawanie, auto ze szwecji więc Ruda jest :( to chce zrobić na pewno, po prostu auto doprowadzic do serii taka jaka ma byc ? :)

 

Pytanie potrafi mi ktos pomoc albo przynajmniej nakierowac ? chodzi mi o ten szwedzki tuning BSR i ten jakis PC tunning co tez mam na zdjeciu

 

prosze pytać o wszystko :)

Pozdrawiam forum :) milego dnia

 

IMG_4565.JPEG

IMG_20190506_222315.jpg

received_1971171642947647.jpeg

25348CFB-6EC0-41E0-94C2-9E4E6707B358.jpeg.4f1d8546869edeb8a528877db88f6358.jpeg

IMG_20190506_222259.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko :) A co z moich sugestii, to zakładaj normalną puszkę filtra, po stożki są gówniane, bo często trzeba je wymieniać, a puszka jest wystarczająca Po drugie Moim zdaniem stożek ciągnie ciepłe powietrze z pod maski, a puszka z zewnątrz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten stożek suchy a nie na olejkach jeden ziomek z forum mi podpowiedział jaki wymienić, co do napraw to jeszcze ogaranc musze czujnik paliwa bo nie pokazuje nigdy rezerwy :P, i nie wiem czy sprzegło pada albo dwumasa :( przy ruszaniu na wolnych obrotach mam dziwne dzwieki z silnika... gdy robilem test ręczny i 2 wrzucona i lekko gazu dalem i sprzegło popuszczałem to dzwieki (hmm jak to opisać trekotanie? ciezko opisac kurde) probowoalem nagrac ale kiepsko slychac musial by ktos to zobaczyc 

 

a i jak uda sie ogaranc jakos powoli tą rdze to chce sobie wsadzić zegary z boosta turbo chyba z firmy defi jak sie nie myle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie, to dwumasa, ja już jeżdżę tak 3 lata (program 150km) i nic się nie dzieję, oczywiście wszystko mam nowe w garażu, ale czekam, aż kanał wykopię, bo nie ma gdzie tego zrobić :)

Edytowane przez szpakuziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha :P czyli masz tak samo jak ja a to jaki koszt może zacznę zbierać ?:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu dwumasa nowa to około 1200zł, a ze sprzęgłem i dociskiem 1700zł... Ja całe szczęście mam używaną z innego auta, ale sprawną. Naprawiam sobie sam, to mogę pozwolić sobie wrzucić używaną, za robociznę nie płacę. Ile pojeżdżę tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2019 o 21:15, szpakuziom napisał:

Uuuuu dwumasa nowa to około 1200zł, a ze sprzęgłem i dociskiem 1700zł... Ja całe szczęście mam używaną z innego auta, ale sprawną. Naprawiam sobie sam, to mogę pozwolić sobie wrzucić używaną, za robociznę nie płacę. Ile pojeżdżę tego nie wiem.

Bez przesady :D Ja komplet z dwumasą z AWX kupiłem w okolicach 1500zł lekko poniżej, a do 1.8T jest p&p a i przyszłościowa na dalsze mody więcej niuta wytrzymuje

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Marciol napisał:

Bez przesady :D Ja komplet z dwumasą z AWX kupiłem w okolicach 1500zł lekko poniżej, a do 1.8T jest p&p a i przyszłościowa na dalsze mody więcej niuta wytrzymuje

No w sumie prawda, sprawdzałem dość dawno i przestałem się interesować tym, jak zobaczyłem kwotę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...