Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam wszystkich Klubowiczów! :)

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

Witam zacne grono.

Jestem świeżym nabywcą A4 B6 2.0 Pb + LPG Sedan. Mieszkam w Sosnowcu.

Pozdrawiam Forumowiczów.

,,,

Dziekuje bardzo za przyjęcie do grupy ;) odrazu zapytam się bo mam problem z elektrycznym dachem ;( pacjent a4b6 z 2002 roku 2.4 benzyna. Na desce miga kontrolka ze niby jest dach nie zamknięty a przycisk nie reaguje. Jak go otworzyłem ręcznie i zablokowałem zamki kontrolka nie miga ale jak go zamknę ręcznie bo przycisk nie działa i zablokuje to kontrolka miga ze jest niby nie zamknięty gdzie szukać przyczyny ??

,,,

Witam Wszystkich Serdecznie ?

,,,

Cześć wszystkim, mam na imię Tomek, jestem z Krakowa.

Jestem miłośnikiem marki Audi. Obecnie jeżdżę już trzecim.

Myślę, że dowiem się tu wielu ciekawych rzeczy o naszych autach, a jak będę w stanie to też służę pomocą.

Szerokości :)

,,,

Witajcie, pół roku temu kupiłem auto ze Szwecji z przebiegiem 310 tys km, staram się powrócić autu pełną sprawność :)

Witajcie,

Nazywam się Krzysiek, mam 29 lat zajmuję się, mechaniką, naprawą i handlem aut. Zawsze miałem BMW los chciał żebym przesiadł sie na Audi. Czytałem forum jako niezalogowany i jestem w szoku ile jest tutaj wartosciowych informacji oraz użytkowników. Mam nadzieję że pomogę i znajdę odpowiedzi na moje pytania.

Pozdrawiam z Kanady!