Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[SPRZEDANA] A4 B8.5 AVANT Quattro S-line 2.0TDI CGLC 205HP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co to za kółko ?

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, Trillest napisał:

Co to za kółko ?

Felga z A5/S5 8W0 8,5x19 et32

Screenshot_20201226-151718_Messenger.jpg

Opublikowano

@tomi790 masz może więcej fotek A4 na zimowej feldze? Jeśli coś masz poproszę :)

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, matek55 napisał:

@tomi790 masz może więcej fotek A4 na zimowej feldze? Jeśli coś masz poproszę :)

@matek55coś się znajdzie :thumbup1:

Felga z A5 więc jest fajnie wklęsła :decayed:

20170726_210306.jpg

20191102_175146.jpg

20170726_204949.jpg

 

20200501_202506.jpg

Edytowane przez tomi790

Opublikowano

o super dziękuje :) masz jakieś przycierki np: przy 2 osobach z tyłu ?

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, matek55 napisał:

o super dziękuje :) masz jakieś przycierki np: przy 2 osobach z tyłu ?

Mam ori zawias 1BV i nawet przy obciążeniu z tyłu i z bagażem żadnych przycierek. 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

No i to by było na tyle - po prawie 4 latach posiadania A4 B8 2.0TDI Quattro przyszedł czas rozstania z BeÓsemką :unsure:

Nigdy przez te prawie 4 lata mnie nie zawiodła i poza modami wg wlasnych fanaberii oraz wymianami eksploatacyjnymi nic się nie wykrzaczyło :thumbup1:

Ale cóż, trzeba ruszać dalej w poszukiwaniu następcy :hi:

Opublikowano

to co teraz c7 ?

Opublikowano
  • Autor

Patrzyłem na A4 B9 polift i A5 ale te samochody jakoś mi nie podchodzą i zajeżdżają mi chińszczyzną :decayed:

Dlatego postawiłem na C7, ale jak widzę jaki jest problem żeby kupic to co się chce to się zastanawiam czy to dobry wybór :whistling:

Opublikowano

a jaki silnik do c7 chcesz ?

Opublikowano
  • Autor

Rozgladam się za 2.0TDI Q lub 2.0TFSI Q (choć ta benzyna przy 250 koniach to wcale nie jedzie :whistling:)

Opublikowano
44 minuty temu, tomi790 napisał:

Rozgladam się za 2.0TDI Q lub 2.0TFSI Q (choć ta benzyna przy 250 koniach to wcale nie jedzie :whistling:)

a lift ?

Opublikowano
1 godzinę temu, tomi790 napisał:

Rozgladam się za 2.0TDI Q lub 2.0TFSI Q (choć ta benzyna przy 250 koniach to wcale nie jedzie :whistling:)

2.0 tdi 190 KM w C7 ma 8.4 s. do 100 km/h a 2.0 TFSI 252 KM ma 6.4 s.

2 sekundy to przepaść na korzyść benzyny :whistling:

 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, barca8585 napisał:

a lift ?

Szukam lifta najlepiej od 17 roku w jak najbogatszej opcji wyposażenia :decayed:

36 minut temu, kamelus_ napisał:

2.0 tdi 190 KM w C7 ma 8.4 s. do 100 km/h a 2.0 TFSI 252 KM ma 6.4 s.

2 sekundy to przepaść na korzyść benzyny :whistling:

 

Niby tak. Tylko pomimo tego, że ma 6,4s do 100km/h to żadnego momentu jak w klekocie.

Jeśli znajdę to co chcę w 190hp Q to i tak będzie czips :banan:

Ale nie odrzucam też benzyny jeśli trafi się w poszukiwanej konfiguracji :dance:

Opublikowano

benzyna pojedzie troszkę lepiej na pewno, pewnie po programie różnica będzie duża, ale jak dla mnie na minus mały bak i spalanie spooooro większe niż w tdi

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano
3 godziny temu, tomi790 napisał:

Rozgladam się za 2.0TDI Q lub 2.0TFSI Q (choć ta benzyna przy 250 koniach to wcale nie jedzie :whistling:)

Nie zgodzę się z Tobą mam ten silnik w A5 2.0tfsi po programie na 311 KM setkę robi w 5.4 mierzone g-techem. Odczucia mogą być gorsze niż w dieslu ale droga to zwerifikuje:wink:

Edytowane przez egon47

Opublikowano

a4 b9 czy a5 jest sporo lżejsze i odczucia są inne

Opublikowano
49 minut temu, tomi790 napisał:

Szukam lifta najlepiej od 17 roku w jak najbogatszej opcji wyposażenia :decayed:

Niby tak. Tylko pomimo tego, że ma 6,4s do 100km/h to żadnego momentu jak w klekocie.

Jeśli znajdę to co chcę w 190hp Q to i tak będzie czips :banan:

Ale nie odrzucam też benzyny jeśli trafi się w poszukiwanej konfiguracji :dance:

Ja bym brał benzynę i nawet na klekota nie patrzył. Moment jest porównywalny 400 Nm vs 370 Nm a robiąc program w benzynie będzie pod 500 Nm i około 320 KM i to już naprawdę fajnie jedzie.

Opublikowano
1 minutę temu, marcin_o23 napisał:

a4 b9 czy a5 jest sporo lżejsze i odczucia są inne

Pomiar byl robiony z pełnym bakiem i dwie osoby na pokładzie 

Opublikowano
  • Autor

Zobaczę co się trafi.

Jak będzie to co chcę w benzynie to wezmę benzynę.

Ale jak zawsze życie zweryfikuje :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.