Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] 1.8T 300KM


poziek

Rekomendowane odpowiedzi

Dam sobie głowę obciąć że jeszcze będzie rezanie :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam sobie głowę obciąć że jeszcze będzie rezanie :gwizdanie: :gwizdanie:

Też mi się tak wydaje :), ale nic innego oprócz głowy nie ryzykuj :wink4:

W końcu Poź musi podnosić swoją męskość :cool1::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile ta b6 waży ?

Poziu są evy które mają po 400 z lekkim plusem :wink4: i nadają się do jazdy na miasto :) także ciutke możesz jeszcze podnieść :naughty:

zwłaszcza, że można je kupić z 0 przebiegiem :wink4:

tzn można było kupić IX obecnie X też już można :>

ja sobie zdaje sprawę, że nieco odbiegam od tendencji [1/4] ale IXrs na poznaniu robi 1.48, natomiast 500PS IX 1.40 ale to z szaleńcem za sterem, dlatego o szybkośći b6 jedynie taka próba mogłaby cokolwiek powiedzieć, bo ze świateł to nie mój świat :evil:

dla porównania m3 e46 ~1.56 podobnie sti, natomiast zaczyna jechać gt z gratami sti i remapem w okolice 320PS.

Nie moc tu robi swoje, a waga - 1250kg, robią jeszcze takie auta ? :evil:

dlatego uwierzcie mi ani gt340 ani b6 nie ma podejścia :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe widze filmik kręcony w moich rewirach :decayed: w Ursusie na zakładach pewnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile ta b6 waży ?

1540kg i połową baku paliwa...

[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 22:52_________________________________________________

dlatego o szybkośći b6 jedynie taka próba mogłaby cokolwiek powiedzieć, bo ze świateł to nie mój świat :evil:

to już wiemy...wypowiadałeś sie w innym temacie...daj już sobie na luz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o szybkośći b6 jedynie taka próba mogłaby cokolwiek powiedzieć

Też preferuję zakręty, ale przyznasz, że przy takiej próbie zasadnicze znaczenie (poza mocą) ma napęd i zawieszenie i tor skutecznie obnaża braki - na prostej to sprawa mniej istotna - dlatego łatwiej porównać osiągi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek twoja B6 ma 5,1 do paczki to jak wyglądał pojedynek z rs4 b7 ? Na początku trochę zostawałeś w tyle czy byłeś na prowadzeniu non-stop ? Chcę sobie uświadomić skąd te (bodajże) 4,8sek rs4 podawane przez producenta :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek twoja B6 ma 5,1 do paczki to jak wyglądał pojedynek z rs4 b7 ? Na początku trochę zostawałeś w tyle czy byłeś na prowadzeniu non-stop ? Chcę sobie uświadomić skąd te (bodajże) 4,8sek rs4 podawane przez producenta :mysli:

pewnie nie istnieja... Chociaz jak gdzies ogladalem film chyba na m5board.com to rs4 b7 najpierw odchodzil m3e92 , potem jednak betka go zjadla :naughty: .

1/4 spoko, mnie tam bardziej tor by przekonal :gwizdanie: . Jakos zwolennikiem cwiary nie jestem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://images47.fotosik.pl/70/77f40649c99a5582.jpg

za każdym razem było bardzo równo, zarówno start jak i całe odcinki

wygrywałem o długość, pół długości auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie równo....i to nawet bardzo. Może te przyspiesznie masz troszkę lepsze niż 5,1 :cool1:

Tylko na 3 i 4 zdjęciu sprawia wrażenie jak byś był MINIMALNIE z tyłu ale to pewnie złudzenie optyczne...

Adrenalinka musiała podskoczyć....

A próbowałeś się z jakąś M3 e92 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie równo....i to nawet bardzo. Może te przyspiesznie masz troszkę lepsze niż 5,1 :cool1:

Tylko na 3 i 4 zdjęciu sprawia wrażenie jak byś był MINIMALNIE z tyłu ale to pewnie złudzenie optyczne...

Adrenalinka musiała podskoczyć....

A próbowałeś się z jakąś M3 e92 ?

nie no jak robi m3 e92 to ja chyle czola... ale jakos wto watpie... - moze jeszce na cwiare tak ale troszke dalej i raczej a4 zostalo by z tylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie równo....i to nawet bardzo. Może te przyspiesznie masz troszkę lepsze niż 5,1 :cool1:

Tylko na 3 i 4 zdjęciu sprawia wrażenie jak byś był MINIMALNIE z tyłu ale to pewnie złudzenie optyczne...

Adrenalinka musiała podskoczyć....

A próbowałeś się z jakąś M3 e92 ?

nie no jak robi m3 e92 to ja chyle czola... ale jakos wto watpie... - moze jeszce na cwiare tak ale troszke dalej i raczej a4 zostalo by z tylu.

Dlatego pytam z ciekawości :wink4: Już raczej nie da rady skoro z rs4 był o włos szybszy ALE nie zapominajmy, że jest to sprzęt do jazdy na CODZIEŃ i koszty utrzymania są dużo niższe niż np. M3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już wiemy...wypowiadałeś sie w innym temacie...daj już sobie na luz

dobra dobra już daje na luz :wink4::decayed: :>

jednak wiemy już też, że b6 szybciej przyszpiesza na 1/4 co nadmieniałeś już również kilka razy, moim zdaniem nijak się ma do tego czy faktycznie jest szybszym autem bo o szybkości auta decyduje nieco więcej niż to w jakim czasie przemknie pomiędzy dwiema przecznicami :wink4:

pewnie też i dlatego tak istotnym parametrem odzwierciedlającym szybkość jest czas przejazdu zielonego piekła, nie mówie tego aby umniejszyć szybkości b6, lecz po to że ciekawi mnie jakie różnice występowały by po tych 22km toru względem rs4 b7, które było tak często tutaj porównywane do wściekłego 1.8T :wink4:

1540 czyli w okolicach ~5 ma współczynnik moc/masa co jest bardzo fajnym wynikiem :good:

o szybkośći b6 jedynie taka próba mogłaby cokolwiek powiedzieć

Też preferuję zakręty, ale przyznasz, że przy takiej próbie zasadnicze znaczenie (poza mocą) ma napęd i zawieszenie i tor skutecznie obnaża braki - na prostej to sprawa mniej istotna - dlatego łatwiej porównać osiągi.

jasne, dlatego też dla mnie szybkie auto to takie które posiada wszystkie potrzebne do szybkiej jazdy elementy, ale każdy ma swoją filozofie :wink4:

jednym słowem b6 świetnie przyspiesza przez pierwsze 400m, ale co dalej tego nie wiemy, może nowy właściciel sprawdzi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KmK...mistrzu...ile razy mam ci powtarzać ?? :decayed:

Wróbel zrobił Ułęż w 3:07 ja robiłem w 3:15

a evo gt400 w 3:03....

masz jeszcze jakieś pytania ? :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie już nie odzywam, pojechałeś po bandzie :decayed::>

noo ale od razu lepiej :tongue4:

a nie tam jakieś proste fakty 13.17 :tongue4:

masz jeszcze jakieś pytania ?

mnóstwo :decayed:

żart oczywiście :kox:

a rozete jechałeś może?

za***ista pasja :good: :good:

może kiedyś mnie swoją wiedzą wspomożesz, aby wprawić mój dupowóz w jakiś ruch :wink4::decayed:

tyle tytułem zakończenia :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek Ty nerwus jestes :naughty:

Michaś ma słabość do Krakusów... ale nie do wszystkich :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że do 17 - latek :polew: :polew: Sorka za ot ale nie mogłem się powstrzymać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...