Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audiczka b7 1.8t quattro - 244Km - 359Nm by Misieqq7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uuuu pięknie panie :oklasky:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Rob@k napisał:

Uuuu pięknie panie :oklasky:

jedzie się też przyjemnie :) jest duża różnica  między tym co miałem :)

wiadomo po jakimś czasie znowu będzie mało Ale tak.to już jest :P

Opublikowano

Niestety apetyt rośnie w miarę jedzenia. 

Opublikowano

Mi po kilku dniach bylo malo. Pomału rozglądam się za nowym autem 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, MarcinL napisał:

Mi po kilku dniach bylo malo. Pomału rozglądam się za nowym autem 

co myślisz 2 tfsi czy 3 tdi?:P

Opublikowano
14 godzin temu, Misieqq7 napisał:

co myślisz 2 tfsi czy 3 tdi?:P

2.0tfsi raczej, ale nie wiem do końca. Nigdy nie miałem diesla. W 2.0 fajny dźwięk idzie uzyskać z wydechu po małych przeróbkach. 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, MarcinL napisał:

2.0tfsi raczej, ale nie wiem do końca. Nigdy nie miałem diesla. W 2.0 fajny dźwięk idzie uzyskać z wydechu po małych przeróbkach. 

ja właśnie będę między tymi dwoma patrzył ale to jeszcze nie teraz ;P za dużo kasy wpakowałem trzeba trochę pojezdzic :)

au sobie w 1.8t masz seryjny wydech ?

Opublikowano
2 godziny temu, Misieqq7 napisał:

ja właśnie będę między tymi dwoma patrzył ale to jeszcze nie teraz ;P za dużo kasy wpakowałem trzeba trochę pojezdzic :)

au sobie w 1.8t masz seryjny wydech ?

Koncowe przelotowe ultera i fajnie to chodzi 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

dawno się nic nie działo:)

poza montażem schowków  i oświetlenia  led rejestracji.  byłem trochę napęd sprawdzić . I śmiga się aż miło!:) Quattro!

Opublikowano

Jak u mnie jeden dzień był śnieg, to akurat miałem zderzak ściągnięty :D W tym roku pokręciłem się na śniegu może ze dwa razy :/ Zazdroszcze

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, SzczepSon napisał:

Jak u mnie jeden dzień był śnieg, to akurat miałem zderzak ściągnięty :D W tym roku pokręciłem się na śniegu może ze dwa razy :/ Zazdroszcze

co zima  to gorzej z tym śniegiem  . kiedyś to byly u mnie fajne zimy Ale może coś jeszcze posypie  tej zimy to po latasz  :)

Opublikowano
Teraz, Misieqq7 napisał:

co zima  to gorzej z tym śniegiem  . kiedyś to byly u mnie fajne zimy Ale może coś jeszcze posypie  tej zimy to po latasz  :)

No właśnie za gnoja to zaspy były takie, że można było tunele robić...  A teraz czarno... Obyś miał rację... polatałbym 
U ciebie pewnie lepszy fun po sofcie, bo u mnie seria i to jeszcze turbinka już udaje gwizdek i przymula 
Przy jakich obrotach u Ciebie teraz jest "yabnięcie " ? :D

 

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, SzczepSon napisał:

No właśnie za gnoja to zaspy były takie, że można było tunele robić...  A teraz czarno... Obyś miał rację... polatałbym 
U ciebie pewnie lepszy fun po sofcie, bo u mnie seria i to jeszcze turbinka już udaje gwizdek i przymula 
Przy jakich obrotach u Ciebie teraz jest "yabnięcie " ? :D

 

serią  można też  po latać:)

myślę że gdzieś 2700 coś takiego czuć ładnie:)

to działaj coś w temacie nie ma co zamykać serią:S 

Opublikowano
1 minutę temu, Misieqq7 napisał:

serią  można też  po latać:)

myślę że gdzieś 2700 coś takiego czuć ładnie:)

to działaj coś w temacie nie ma co zamykać serią:S 

U mnie nie ma co działać. Czekam aż się wysypie bo poprzedni wlasciciel mi zostawił parę kwiatków. I wtedy albo remont, drugi piec albo 2.7 jak pieniądz pozwoli :D 
Nie ma offtopować, o moim padełku mam swój topic. Tu jest o twojej furce :D 
350niuta już musi całkiem fajnie ciągnąć :P

Opublikowano
8 minut temu, Misieqq7 napisał:

myślę że gdzieś 2700 coś takiego czuć ładnie:)

K03s?

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, george napisał:

K03s?

hybryda od Geremi 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

witam

długo mnie tu nie było. A więc wpadła wymiana kpl rozrządu wraz z łańcuszkiem i nowymi ślizgami!:) 

I polecam wszystkim taki zabieg z wymianą łańcuszka. po wymianie rano kompletną cisza a wcześniej parę sekund było słychać łańcuszek  :)

dodatkowo wpadł wskaźnik temp oleju. jakbym nie miał wskaźnika doładowania turbo wcześniej sporo założonego to bym kupił v-fiza Ale że już był to dołożyłem kolejny . narazie mało estetycznie na desce ale pomyślę żeby dac w słupek :)

czekam  jeszcze dziś na podstawkę pod filtr  oleju żeby  żeby podłączyć czujnik :)

20210224_093633.jpg

20210225_121105.jpg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

dzisiejsza zabawa w garażu :)

20210510_121506.jpg

20210510_133650.jpg

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam

audi sprzedana. było ciężko się rozstać sporo czasu, serca i pieniędzy włożone w autko.  dzięki za pomoc na forum, temat do zamknięcia. Do zobaczenia za jakiś czas..:P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.