Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audiczka b7 1.8t quattro - 244Km - 359Nm by Misieqq7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
52 minuty temu, lewiatan1989 napisał:

Składane lustra? 

To teraz tylko rezać :)

No moduły do składanych lusterek:)

Mały prezent sobie sprawilem na urodzinki:D 

Opublikowano
30 minut temu, Misieqq7 napisał:

Mały prezent sobie sprawilem na urodzinki:D 

I prawidłowo :thumbup1:

Nie wiem czy przed? Czy po? Czy w trakcie? 

Ale... 

Sto lat, sto lat.... Wszystkiego najlepszego :drinks:

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, lewiatan1989 napisał:

I prawidłowo :thumbup1:

Nie wiem czy przed? Czy po? Czy w trakcie? 

Ale... 

Sto lat, sto lat.... Wszystkiego najlepszego :drinks:

Jeszcze przed Ale dzięki bardzo Kolego!:)

Chciałem wziąć z podświetlanymi blendami Ale nie mam chl i nie chce mi się kombinować.

Będzie jeszcze z tym opuszczaniem lusterka przy wbicu wstecznego :)

widzę schemat podłączenia łatwy więc nie będzie dużo roboty :)

Opublikowano
13 minut temu, Misieqq7 napisał:

Chciałem wziąć z podświetlanymi blendami Ale nie mam chl i nie chce mi się kombinować.

Oj tam była by motywacja do kolejnego moda ?

Opublikowano
  • Autor
24 minuty temu, lewiatan1989 napisał:

Oj tam była by motywacja do kolejnego moda ?

A powiedz mi jeszcze w drzwiach moduły przykrecałeś czy na taśmę dwustronną??:)

Opublikowano
25 minut temu, Misieqq7 napisał:

A powiedz mi jeszcze w drzwiach moduły przykrecałeś czy na taśmę dwustronną??:)

Jak dobrze przywody wymierzysz to praktycznie idealnie wpasowuje sie modul we wneke pod sterownikiem, a boczek drzwi i tak docisnie. Ja właśnie dwustronną taśmą zabezpieczyłem żeby nie pukały czasem :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, hervi89 napisał:

Jak dobrze przywody wymierzysz to praktycznie idealnie wpasowuje sie modul we wneke pod sterownikiem, a boczek drzwi i tak docisnie. Ja właśnie dwustronną taśmą zabezpieczyłem żeby nie pukały czasem :thumbup1:

A to już zapomniałeś u siebie bo gdzieś mi to uciekło?:)

Opublikowano
2 minuty temu, Misieqq7 napisał:

A to już zapomniałeś u siebie bo gdzieś mi to uciekło?:)

Yyy, nie chwaliłem się jeszcze na forum, ale sporo modów poszło m.in. lustra i moduły :naughty:

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, hervi89 napisał:

Yyy, nie chwaliłem się jeszcze na forum, ale sporo modów poszło m.in. lustra i moduły :naughty:

O proszę to fajnie . Działasz ostro :)

ja już tylko z modzenia lusterko forochrom i nic więcej:) 

Opublikowano
Teraz, Misieqq7 napisał:

O proszę to fajnie . Działasz ostro :)

ja już tylko z modzenia lusterko forochrom i nic więcej:) 

Ja też już wszystko ogarnalem jak chciałem, kilka rzeczy poprawić jeszcze muszę, noi dziś może uda mi sie wosk dac :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Nareszcie skończyłem modzenie odnośnie elektrycznie składanych lusterek :) lusterka elektrycznie składane  były już dużo wcześniej, jednak do pełni szczęścia brakowało modułów aby działało z pilota i po zapłonie. 

Moduły oczywiście od @kkam z możliwością  opuszczania  prawego lusterka po wbiciu biegu  wstecznego:)

Opublikowano

Nooo w końcu :oklasky:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam

Dawni nic się nie działo z racji tego że nie ma mnie w domu.

Sprzedałem 16 zima. Wpadły 17 

Teraz będzie zmiana 345mm na przód pakować !:)

20200820_175422.jpg

20200820_175425.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dziś wymieniłem olej w dyfrze!:)

Plus dodatek z LM. .wymiana szybka sprawa :)

20200822_092817.jpg

20200822_094138.jpg

20200822_094146.jpg

Opublikowano

Bardzo ładna fura, ciągle jakieś zmiany :) powodzenia w dalszych modach :)

Opublikowano
W dniu 21.08.2020 o 09:09, Misieqq7 napisał:

Teraz będzie zmiana 345mm na przód pakować !:)

Tył 330? ;) 

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, george napisał:

Tył 330? ;) 

Zobaczymy bo trochę to 330mm kombinowany.

Ale przód by się przydał 345mm:)

Tylko narazie mi szkoda bo 320mm mam półtora roku 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

witam

z racji że jesień tuż tuż zastanawiam się nad kolorem felg.

chce je odświeżyć u znajomej we Wrocławiu i nie wiem jaki kolor wybrać.czarny mi się nie podoba więc myślę nad srebrny klar grafit połysk albo grafit mat. 

te ostatnie to wzór takich jakie mam felgi.

co myślicie?

Screenshot_20200913-102059.png

Screenshot_20200913-102001.png

Screenshot_20200913-102540.png

Opublikowano

Jak dla mnie to grafit połysk  :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.