Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audiczka b7 1.8t quattro - 244Km - 359Nm by Misieqq7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Srebrny połysk.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A tym temacie miał być koniec ..ale że trafiłem na fajna ofertę używki po małym przebiegu na nowym żeliwie robiona  więc skusiłem się . i o to jest  hybryda!:)

20201005_143451.jpg

20201005_143419.jpg

Opublikowano

Ahhhh, pięknie się trafiło:oklasky:

Działaj i pokazuj kreski:wink4:

Opublikowano

Eh te wymaksowane hybrydy plug and play... :)

 

Uwazaj jak będziesz dokręcac opaske na Tipie .... 

Edytowane przez soul87

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, soul87 napisał:

Eh te wymaksowane hybrydy plug and play... :)

 

Uwazaj jak będziesz dokręcac opaske na Tipie .... 

żeby nie strzeliło?:) 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Adam87 napisał:

Ahhhh, pięknie się trafiło:oklasky:

Działaj i pokazuj kreski:wink4:

no najpierw Łukasz zrobi poprawkę i potem skoczę na hamownie . także zobaczymy jak to będzie nie ma się co napalać:D

Opublikowano
  • Autor

turbo na pokładzie nie obyło się bez komplikacji bo urwałem śrubę od odpowietrznia, ale wkrecilem imbusową przełożyłam tylko oring

turbo ładnie pompuje !  Wtryski z bama też daly radę ale już na styk w górnym  zakresie 

dzięki  @Łukasz13 za korektę programu! zna się Gość!

wszystko śmiga jak należy zostaje jeszcze tylko hamownia, żeby sprawdzić jak to wyszło, ale to w listopadzie narazie dość inwestycji !:D 

20201006_205105.jpg

Opublikowano

Według przepływu jaka jest spodziewana moc?

Opublikowano

Dobra robota. Z tą sróba od odpowietrzania to standard. U mnie już dawno urwana i wkręcona zwykła. 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, george napisał:

Według przepływu jaka jest spodziewana moc?

nie wiadomo. przepły mam 191  wcześniej na 165 miałem 220km. zobaczymy na hamowni :)

Opublikowano
  • Autor
59 minut temu, Rob@k napisał:

Dobra robota. Z tą sróba od odpowietrzania to standard. U mnie już dawno urwana i wkręcona zwykła. 

ja wcześniej nawet jej nie ruszyłem ale kolega mówi że tym się odpowietrza i poszło.

A jak u Ciebie zapłony już lepiej ??

Opublikowano

Na razie bez zmian nic nie ruszałem. W planie mam ściągać czapkę i zobaczyć co się dzieje, i przy okazjii zrobić przegląd całego serducha. 

Opublikowano
W dniu 11.10.2020 o 13:47, Misieqq7 napisał:

nie wiadomo. przepły mam 191  wcześniej na 165 miałem 220km. zobaczymy na hamowni :)

To ja mam 216 przepływ. Ciekawe ile u Ciebie wyjdzie mocy

Opublikowano
2 minuty temu, MarcinL napisał:

To ja mam 216 przepływ. Ciekawe ile u Ciebie wyjdzie mocy

Jakie wyniki uzyskałeś? 

Opublikowano
4 minuty temu, george napisał:

Jakie wyniki uzyskałeś? 

Nie hamowałem.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

witam

miałem chwilę więc wpadły schowki pod fotele   bajer fajny ale myslem że będę trochę większe :D

dodatkowo buty na zimę gotowe!

całkiem fajnie się jeździ na 17 taki kompromis bo fajnie się trzyma i jest komfort!:)

20201105_115932.jpg

20201107_132718.jpg

20201107_132744.jpg

Opublikowano
  • Autor

20201030_120010.jpg

Opublikowano
  • Autor

wczoraj zakończyłem ostatni etap chip tuningu.po montażu hybrydy i

po korekcie mapy przez @Łukasz13

zrobiłem pomiar na hamowni drogowej . wyszło tak jak mierzyłem mniej więcej :)

Edytowane przez Misieqq7
błąd

Opublikowano
15 godzin temu, Misieqq7 napisał:

wczoraj zakończyłem ostatni etap chip tuningu.po montażu hybrydy i

po korekcie mapy przez @Łukasz13

zrobiłem pomiar na hamowni drogowej . wyszło tak jak mierzyłem mniej więcej :)

Tzn ile?

Opublikowano
  • Autor

Raport_Audi A4 B7 1.8t.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.