Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audiczka b7 1.8t quattro - 244Km - 359Nm by Misieqq7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Witam

po krótkiej przerwie :)

OPERACJA XENON skończona w 100%;)

trochę czasu i pieniędzy poszło, ale jest zrobione jak trzeba.

wpadł przycisk DRL, żeby było jak w ori:)

najciężej było z czujnikiem samopoziomu tył, ponieważ trzeba opuszczać sanki i śruba kręciła się razem z nakrętką 

potem myślałem, że samopoziom nie działa poprawnie jednak test lamp działa odrazu po odpalaniu auta i widać to dobrze jak się włączy światła przed zapalaniem:)

na koniec spryski i adaptacja i tu niespodzianka nie działa;D okazało się, że nie trzeba było dodawać +32 w adaptacjach. Działa bez adaptacji:)

było trochę lutowania i przeciągania przewodów, ważne że skończone . to był mój ostatni taki większy mod;D może jeszcze fotochrom i moduł pod składane lusterka .. zobaczymy czas pokaże:)

wpadł jeszcze grill dodatkowo w plaster miodu i kratki po bokach i na samym dole zderzaka;) czekam jeszcze na ramkę rejestracji 3d z a4 klubu

parę fotek z prac i efektu końcowy..

20200409_171246.jpg

20200421_173724.jpg

20200317_130112.jpg

gril 1.jpg

gril2.jpg

gril3.jpg

gril4.jpg

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Jednym słowem... MIODZIO :)

Opublikowano

Kupa roboty, ale warta. ?

Opublikowano

No Panie jest :git:

Piękna robota! 

I teraz myślimy... montować taki grill czy nie :D:D:D:D

 

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj na testy wpadł Ravenol:)

Dotychczas był motul i było dobrze .

 

20200506_164445.jpg

Opublikowano
Godzinę temu, Misieqq7 napisał:

Dzisiaj na testy wpadł Ravenol:)

Dotychczas był motul i było dobrze .

 

20200506_164445.jpg

Też go zalałem 2,5 tys. km temu ? i może troszkę mniej je hahaha ?

PS: poziom płynu chłodniczego masz na min ?

Edytowane przez Gremlin0209

Opublikowano

Też przeskoczyłem z Motula i nie narzekam a nawet chwalę, temperatury super, odpalanie super i co najważniejsze nic nie znika :)

Opublikowano
Teraz, hervi89 napisał:

Też przeskoczyłem z Motula i nie narzekam a nawet chwalę, temperatury super, odpalanie super i co najważniejsze nic nie znika :)

Bo jesteś po remoncie ? więc nie ma prawa heh ?

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, hervi89 napisał:

Też przeskoczyłem z Motula i nie narzekam a nawet chwalę, temperatury super, odpalanie super i co najważniejsze nic nie znika :)

Jestem ciekaw na zimnym bo teraz słychać napinacz  dwie sekundy po postoju długim jestem ciekaw na tym ravenolu:) 

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, Gremlin0209 napisał:

Też go zalałem 2,5 tys. km temu ? i może troszkę mniej je hahaha ?

PS: poziom płynu chłodniczego masz na min ?

Zobaczymy u mnie . Motula troszkę dolewałem:)

Zapominam kupić j dolać ten płyn już jakiś czas :D

Opublikowano
37 minut temu, Gremlin0209 napisał:

Bo jesteś po remoncie ? więc nie ma prawa heh ?

 Też prawda :kox:

Opublikowano

Z ravenola powinieneś być zadowolony ?

Dobra robota z tym samopoziomem, też mnie to czeka i aż mi się odechciewa, te sanki z tyłu z kanału ogarniałeś? Bo myślę czy da radę z podnośnika... 

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, kamil-vag napisał:

Z ravenola powinieneś być zadowolony ?

Dobra robota z tym samopoziomem, też mnie to czeka i aż mi się odechciewa, te sanki z tyłu z kanału ogarniałeś? Bo myślę czy da radę z podnośnika... 

ja robiłem z kanału ponieważ musiałem sanki opuścić, żeby dobrać się do śruby.  ruszyłem i jakoś szło do momentu kiedy ten zardzewiały gwint nie doszedł do nakrętki i zaczęła się obracać . Niczym nie dało rady przytrzymać więc były dwie opcje

albo przyspawać nakrętkę do sanek albo gumówką obciąć śrubę.

Wybrałem drugą opcję i udało się uciąć śrubę i wybić ją z sanek.

Śrubę miałem drugą z sanek od ośki mi zostało, więc nie było problemu:)

trochę nerwów mi to zjadło ale jest do oganięcia. tam jest nakrętka na chyba 12 kątny klucz ja takiego nie miałem i może dlatego ciężko było przytrzymać.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam 

Wkoncu Udało  się położyc wosk:)

A oto parę fotek ..

 

20200530_191850.jpg

20200530_191858.jpg

20200530_191909.jpg

20200530_191930.jpg

20200530_191921.jpg

Opublikowano

profi robota :banan:

u mnie też cały świat przeciw temu aby trochę spolerować i nawoskować :D

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, hervi89 napisał:

profi robota :banan:

u mnie też cały świat przeciw temu aby trochę spolerować i nawoskować :D

Wkoncu Tobie też się to uda !!!:)

Opublikowano

No i gitara :thumbup1:

dziś ze szwagrem smalcowaliśmy jego audi więc widać sobota pracowita u wszystkich :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Paczka dziś odebrana:) 

Długo zeszło żeby dokończyć mody w 100% 

 

20200604_095214.jpg

Opublikowano

Składane lustra? 

To teraz tylko rezać :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.