Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Moja bordowa 1.6-stka :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jestem świeżym posiadaczem Audi A4 1.6 B+G, przeglądając forum to widzę, że niczym tutaj nie zabłysnę ale podzielić się moją radością chyba mogę :)

Wyposażenie to nic innego jak:

=> Elektryczne szyby

=> Elektryczne lusterka

=> Alufelgi 15''

=> szyberdach

=> wspomaganie kierownicy

=> ABS

=> Elektryczna regulacja świateł

=> 4 x Airbag

=> Centralny zamek

=> zestaw głośnomówiący (muszę go jakoś przerobić pod mój telefon)

=> Radio Sony + zestaw głośników Blaupunkt

Pare fotek: (sorki za słabą jakość, robione komorką) :wink4:

2v30mqt.jpg

smewp2.jpg

14l386o.jpg

2mguvf7.jpg

Jak ktoś ma jakieś sugestie, pomysły- chętnie wysłucham :)

Opublikowano

no ładna :good:

światełka się pewnie ludzikom nie będą podobać - ale najważniejsze że Tobie się widzą :>

Opublikowano
  • Autor

Widzą nie widzą taką kupiłem i taką pokochałem :> :cool1:

Opublikowano

Ładna Ładna

ale znaczek z klapy "A4" jakoś tak bez pojemności goło wygląda , pokrowce na zagłówkach też jakoś się gryzą no i światełka tył trochę "na razy", ale najważniejsze, żeby Tobie się podobało

Opublikowano

ja bym proponował odkleić znaczek A4 z tylnej klapy, zmienić tyle lamp na oryginalne( nie koniecznie po II lifcie) i pokrowce zagłówków wywalić

Opublikowano
  • Autor

Ten znaczek tak bez uszczerbku na lakierze da się ściągnąć? Ok, zagłówki idą w niepamięć, ktoś chce kupić? :decayed: (joke) Co do tylnich świateł to narazie muszę funduszy dozbierać. Ale wielkie dzięki za rady, naprawdę :hi: Coś jeszcze Was razi?

Opublikowano

Fajna seria ale te lampy :confused4: ale ważne ze się tobie podobają :naughty: .

Atak pozatym jeszcze lampy przednie zmień na poliftowe i będzie gitara :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

I też byś usunął znaczek?

Opublikowano

I też byś usunął znaczek?

no jakoś bez drugiej części (pojemności) lepiej wyglądałoby bez...

Opublikowano

Furka bardzo fajna :> :naughty::kox:. Ciekawy kolor bordowy (o ile dobrze widze), ale tylnie lampy ala Lexus bym wywalił :confused4::(:disgust:. Bardziej pasują do BMW, VW czy Calibry, a nie do Audi. Tak to wszystko OK :>.

Opublikowano

Ten znaczek tak bez uszczerbku na lakierze da się ściągnąć?

znaczek podetnij żyłką tzn, przytnij na krawędzi kleju i lakieru, potem resztki kleju usuń jakimś rozpuszczalnikiem, a jeśli bedzie przebarwienie na lakierze po znaczku to jakąś lekko ścierną pastą polerską przetrzyj i bedzie git :)

Opublikowano

Tylko z tym zdejmowaniem znaczka poczekaj aż się trochę temperatura podniesie bo teraz może być ciężkawo chyba, że z suszareczką powalczysz, a później do polerowania nie polecam "TEMPO" bo u mnie np. po tym zabiegu jak by delikatnie lakier wypaliło, ale to może tylko w moim przypadku. Myślę, że jak porządnie usuniesz klej to konkretne umycie załatwi sprawę

Opublikowano

Zdejmij znaczek i wywal te tylnie lampy bo strasznie rażą :sick3: Potem przód na zespolone. A najważniejsze to zawitaj na najbliższego spota :wink4:

Opublikowano

Najważniejsze, żebyś zrobił to co Cię będzie cieszyło i na co pozwolą finanse. :wink4: Dobrze, że już zniknęły pokrowce z zagłówków. :good: Pomyśl o oryginalnych lampach na tył i białych bocznych kierunkach. :decayed: Pozdrawiam! :)

Opublikowano
  • Autor

1. A to nie jest tak, że auto musi mieć żółte kierunkowskazy? :wink4:

2. Na zlocie na 95% będę :)

3. Wnętrze zaraz pokaże :cool1:

4. Nie wiem czy nie będzie problem z tymi podmalowaniami, bo już próbowałem zamalować rysy i ciężko lakier dobrać.

Zdjęcia w trochę lepszej jakości :)

2yl5q2t.jpg

20gcydx.jpg

Tu bez zagłówków

zmd2kk.jpg

jgmflk.jpg

Środek:

e71frr.jpg

Pierwsza "modyfikacja" w aucie :D

10pzgg3.jpg[br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 16:24_________________________________________________

Opublikowano

fajny kolorek :good:

ja bym zmienił tylne lampy na ori a przednie na poliftowe i będzie :kox:

fele do B5 :good: tylko opony jakies balony :shocked:

Opublikowano
  • Autor

Pisaliście o kierunkowskazach, chodziło Wam tylko o te boczne? Bo co z tyłu będę miał żółte a z boku białe?

Opublikowano

chodzi o ten plastik zeby byl bialy a one normalnie pykaja na żółto tylko to lepiej wygląda

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam, mam do Was pytanie. Chciałem zmienić filtr powietrza i byłem prawie przekonany, żeby wymienić na standardowy ale dzwoniłem do gościa(ex właściciela) i mówił że zrobił to by zwiększyć moc i podobno mu to coś dało. I tu pytanie: jak myślicie zmienić jednak na standard, wsadzić między filtr i kolektor osłonę termiczną czy mielibyście jednak jakieś inne rozwiązanie.

Parę fotek:

2uz34pl.jpg

2jaxis6.jpg

Opublikowano

Filtr stożkowy coś daje ?? :decayed: oprócz troszeczke innego dźwieku ?

Ile tej "mocy" mu to dało ? 1 KM ?

Ja bym założył normalny ori. No chyba że ten stożek daje 50 KM to inna sprawa :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.