Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Moja bordowa 1.6-stka :)


aero

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem świeżym posiadaczem Audi A4 1.6 B+G, przeglądając forum to widzę, że niczym tutaj nie zabłysnę ale podzielić się moją radością chyba mogę :)

Wyposażenie to nic innego jak:

=> Elektryczne szyby

=> Elektryczne lusterka

=> Alufelgi 15''

=> szyberdach

=> wspomaganie kierownicy

=> ABS

=> Elektryczna regulacja świateł

=> 4 x Airbag

=> Centralny zamek

=> zestaw głośnomówiący (muszę go jakoś przerobić pod mój telefon)

=> Radio Sony + zestaw głośników Blaupunkt

Pare fotek: (sorki za słabą jakość, robione komorką) :wink4:

2v30mqt.jpg

smewp2.jpg

14l386o.jpg

2mguvf7.jpg

Jak ktoś ma jakieś sugestie, pomysły- chętnie wysłucham :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładna :good:

światełka się pewnie ludzikom nie będą podobać - ale najważniejsze że Tobie się widzą :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna Ładna

ale znaczek z klapy "A4" jakoś tak bez pojemności goło wygląda , pokrowce na zagłówkach też jakoś się gryzą no i światełka tył trochę "na razy", ale najważniejsze, żeby Tobie się podobało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponował odkleić znaczek A4 z tylnej klapy, zmienić tyle lamp na oryginalne( nie koniecznie po II lifcie) i pokrowce zagłówków wywalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten znaczek tak bez uszczerbku na lakierze da się ściągnąć? Ok, zagłówki idą w niepamięć, ktoś chce kupić? :decayed: (joke) Co do tylnich świateł to narazie muszę funduszy dozbierać. Ale wielkie dzięki za rady, naprawdę :hi: Coś jeszcze Was razi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna seria ale te lampy :confused4: ale ważne ze się tobie podobają :naughty: .

Atak pozatym jeszcze lampy przednie zmień na poliftowe i będzie gitara :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I też byś usunął znaczek?

no jakoś bez drugiej części (pojemności) lepiej wyglądałoby bez...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka bardzo fajna :> :naughty::kox:. Ciekawy kolor bordowy (o ile dobrze widze), ale tylnie lampy ala Lexus bym wywalił :confused4::(:disgust:. Bardziej pasują do BMW, VW czy Calibry, a nie do Audi. Tak to wszystko OK :>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten znaczek tak bez uszczerbku na lakierze da się ściągnąć?

znaczek podetnij żyłką tzn, przytnij na krawędzi kleju i lakieru, potem resztki kleju usuń jakimś rozpuszczalnikiem, a jeśli bedzie przebarwienie na lakierze po znaczku to jakąś lekko ścierną pastą polerską przetrzyj i bedzie git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tym zdejmowaniem znaczka poczekaj aż się trochę temperatura podniesie bo teraz może być ciężkawo chyba, że z suszareczką powalczysz, a później do polerowania nie polecam "TEMPO" bo u mnie np. po tym zabiegu jak by delikatnie lakier wypaliło, ale to może tylko w moim przypadku. Myślę, że jak porządnie usuniesz klej to konkretne umycie załatwi sprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij znaczek i wywal te tylnie lampy bo strasznie rażą :sick3: Potem przód na zespolone. A najważniejsze to zawitaj na najbliższego spota :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, żebyś zrobił to co Cię będzie cieszyło i na co pozwolą finanse. :wink4: Dobrze, że już zniknęły pokrowce z zagłówków. :good: Pomyśl o oryginalnych lampach na tył i białych bocznych kierunkach. :decayed: Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. A to nie jest tak, że auto musi mieć żółte kierunkowskazy? :wink4:

2. Na zlocie na 95% będę :)

3. Wnętrze zaraz pokaże :cool1:

4. Nie wiem czy nie będzie problem z tymi podmalowaniami, bo już próbowałem zamalować rysy i ciężko lakier dobrać.

Zdjęcia w trochę lepszej jakości :)

2yl5q2t.jpg

20gcydx.jpg

Tu bez zagłówków

zmd2kk.jpg

jgmflk.jpg

Środek:

e71frr.jpg

Pierwsza "modyfikacja" w aucie :D

10pzgg3.jpg[br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 16:24_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny kolorek :good:

ja bym zmienił tylne lampy na ori a przednie na poliftowe i będzie :kox:

fele do B5 :good: tylko opony jakies balony :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o ten plastik zeby byl bialy a one normalnie pykaja na żółto tylko to lepiej wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do Was pytanie. Chciałem zmienić filtr powietrza i byłem prawie przekonany, żeby wymienić na standardowy ale dzwoniłem do gościa(ex właściciela) i mówił że zrobił to by zwiększyć moc i podobno mu to coś dało. I tu pytanie: jak myślicie zmienić jednak na standard, wsadzić między filtr i kolektor osłonę termiczną czy mielibyście jednak jakieś inne rozwiązanie.

Parę fotek:

2uz34pl.jpg

2jaxis6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr stożkowy coś daje ?? :decayed: oprócz troszeczke innego dźwieku ?

Ile tej "mocy" mu to dało ? 1 KM ?

Ja bym założył normalny ori. No chyba że ten stożek daje 50 KM to inna sprawa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...