Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Światła mijania i długie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kolegów i koleżanki mam taki problem A mianowicie zauważyłem że nie działają mi światła mijania bezpieczniki dobre i zauważyłem że po mrugnięcia długimi długie działają A po włączeniu już nie nawet nie pokazuje się kontrolka na zegarach. Spotkał się już ktoś z czymś takim? Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam 

Opublikowano

Nie stoi woda w ECU? Zajrzyj pod podszybie i skrzynkę z kompem.

Opublikowano

ECU steruje silnikiem raczej.... moduł mce lub włącznik świruje. Podłącz się pod kompa i podaj błędy w module centralnej elektryki.

Opublikowano
  • Autor

Mam kompa z programem delfi pokaże coś czy raczej tylko vag? 

Edytowane przez qpens

Opublikowano

Pewnie cos pokaże. Sprawdź błędy i wrzucaj na forum

Opublikowano

Może włącznik? Wytarły się styki i nie łączy.

Opublikowano
  • Autor

Delphi nic nie pokazał ale nie mogłem się połączyć z systemem kontroli swiatel przednich jutro postaram się podlaczyc do vaga i sprawdzę  jak sie coś dowiem to napiszę 

Opublikowano
11 minut temu, qpens napisał:

Delphi nic nie pokazał ale nie mogłem się połączyć z systemem kontroli swiatel przednich jutro postaram się podlaczyc do vaga i sprawdzę  jak sie coś dowiem to napiszę 

Jak vag się również nie połączy to sprawdź jaki numer mce masz i zamów taki sam. Bo z uwalonym nie połączy się. 

Opublikowano

Podaj numer włącznika wtedy coś doradzimy.
Włącznik powie ci czy masz moduł HIgh, 
wtedy po jego wyjęciu go, oświecą się światła mijania lub gdy masz moduł LOW wtedy oświeci ci światła pozycyjne.
jeśli masz MCE w wersji High a światła się nie oświecą po odpięciu włącznika to wiadomo, że winny jest MCE lub instalacja.
a wtedy już kolejne kroki na eliminację usterki.

Jak chcesz możesz zanurkować pod kierownicę i spisać numer MCE, ale tutaj musisz odkręcać dolną półkę pod kierownicą

Edytowane przez GreGoriO

Opublikowano
  • Autor

Taki mam numer przełącznika swiatel po jego wyjęciu nic się nie zapaliło 20190704_152741.jpg

Opublikowano

masz włącznik z A6 C5... 
trzeba po schemacie zobaczyć jego PIN-ologię...
w takim razie podaj teraz jaki masz MCE....
polecam lekturę z tego wątku, łatwiej będzie ci ogarnąć o co tam chodzi...
8E0 941 531 B - włącznik HIGH z funkcją AUTO (dostępny od grudnia 2002)
4B2 941 531 B WŁACZNIK SWIATEŁ AUDI A6 C5

 

 

 

Opublikowano
  • Autor

Mam jeszcze pytanie czy włącznik swiatel z innym numerem będzie działał czy muszę szukać z identycznym ?

Opublikowano

Wszystko rozbija się o MCE, instalacja High a Low to dwa różne zasilania odbiorników, a tym samym prowadzenia przewodów.
Pewnie bez przekładania PINów w samym włączniku się nie obejdzie. Ładnie masz to pokazane w załączonym linku...
podaj najpierw jaki masz MCE.
 

Opublikowano
  • Autor

Taki mam moduł mce 20190704_172408.jpg

Opublikowano


- 8E0 907 279 (LOW – dla aut bez komputera pokładowego „FIS”, brak kontroli żarówek)
czyli instalacja LOW , więc po wyjęciu włącznika nie oświeci ci świateł.
Możesz najpierw sprawdzić czy w ogóle będziesz miał światła podając na krótko mostkiem w kostce wącznika świateł na PINy 1-4
zgodnie z tą rozpiską ze wspomnianego wątku...
„Wersja LOW (8E0 941 531)”

Pin 1 – Zasilanie świateł mijania i postojowych po stacyjce (WE) [czarno/żółty]
...
Pin 4 – Zasilanie świateł mijania [żółty] (WY)

Opublikowano
  • Autor

Zamontowalem włącznik swiatel o seata Leona 1 wszystko działa mimo że numer był inny tylko musiałem przełożyć górę czyli pokrętło bo było niższe A w moim była przytopiona ścieżka i dlatego nie działał.

Dzięki za pomoc i pozdrawiam 

Edytowane przez qpens

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.