Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha cz.2 - wynik ostateczny 205 KM/408 Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jako, że ktoś mi zamknął mój wątek (dziekujemy moderatorom :ranting1:) umieszczam tu ostateczny wynik prac nad moim wozem.

Przypomne mody:

- turbo BRD,

- drugi IC od BRD,

- heble 3.0 TDI,

- SWAP silnika na taki z napędem wałków za pomocą kół zębatych (nie wpływa na moc),

- wybity kat

- program by Rogal czyli MR Motors.

Wóz zapierdziela pieknie i co najwazniejsze - nie ma nawet grama dymu mimo wywalonego kata. Tak chciałem bo to ma byc pojazd rodzinny nie wyścigówka.

Podziękowania dla Witka za wspaniałą robotę przy programie :notworthy::good: i prowadzenie techniczne, dla Dynosoftów (Allego i Mirasa) - za porady techniczne.

24ff28f9aa2458b7m.jpg

W ramach ciekawości wóz w serii miał 147 KM 325 Nm, po samych modach mechanicznych bez korekty programu 157 KM i ok 360 Nm.

Opublikowano

Ładne kreski :)

Szacun za stosowanie ori gratów.

Opublikowano

jeszcze raz gratki ... :good:

jest jakis zapas ?

ile pompuje turbo ?

Opublikowano
  • Autor

O szczegóły pytaj Witka - ja mu zostawiłem wczoraj wóz i powiedziałem - "Ma byc bez dymu i dobrze".

Odebrałem i nie pytałem o nic więcej :decayed:

Opublikowano

Odebrałem i nie pytałem o nic więcej :decayed:

nie wierze ... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Spanky mam 8 dniowe dziecko w domu i nie w głowie mi teraz ślęczeć na hamowni :embarrassed:

Opublikowano

Spanky mam 8 dniowe dziecko w domu i nie w głowie mi teraz ślęczeć na hamowni :embarrassed:

wiem wiem ... :wink4:

moze Witek cos maznie ....

Opublikowano
nie wierze ... :naughty:

ja akurat też nie wierzę :tongue4:

Jaro piękne kreski, napisz jak wrażenia w stosunku do Leona... masa na pewno robi swoje.

Opublikowano

...gratuluje Irek (corki i auta), jak zwykle szczeguly dopracowales perfekcyjnie :good:

Opublikowano
  • Autor

Masa robi swoje 250 kg więcej to jakby 3 osoby na pokładzie więcej - ale odczucia są zjebiste - auto idzie za nogą płynnie i proporcjonalnie do położenia pedału przyśpieszenia. Tak naprawdę jak walnę jakąś trasę to będę wiedział co i jak, ale wreszcie zaczynam lubić jeździć tym autem bo przestało byc klocem, a nagle stało się lekkie i zwinne :decayed:

Opublikowano

tak jak było pisane temu projektowi czyli czyli z głową i perfekcyjnie :rolleyes:

Opublikowano

Masa robi swoje 250 kg więcej to jakby 3 osoby na pokładzie więcej

Jaro coś chyba pomyliłeś Leon 1,9 TDI waży 1330kg a A4 1480Kg więc róznicy jest 150kg :>

Wynik bardzo ładny, auto wygląda jak seria nawet pod maską a jeździ dużo lepiej no lepiej hamuje o czym wiele osób zapomina wzmacniając auto.

Opublikowano

Doładowanie jest na poziomie seryjnego BRD !! za autem na hamowni mozna było stac w białych spodniach :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Jaro coś chyba pomyliłeś Leon 1,9 TDI waży 1330kg a A4 1480Kg więc róznicy jest 150kg

Mój Leon ze skrzynią 6, customowym dużym FMIC-em, heblami 312 mm i 256 mm ważył 1320 kg ważony z dokładnością do 5 kg. Moje Audi Avant ważyło fizycznie 1550 kg przed przeróbkami hebli i dodaniem drugiego SMIC. Rachunek jest prosty... ;)

Opublikowano

Doładowanie jest na poziomie seryjnego BRD !! za autem na hamowni mozna było stac w białych spodniach :wink4:

:shocked: ..... pieknie ...

Opublikowano

Przyznam, że od samego początku śledziłem Twój wątek i muszę powiedzieć że wynik jest zacny. :good: Świetna robota jaro4444, zarówno ta przy samochodzie jak i ta owocem której jest pociecha ;) Tylko pogratulować.

Opublikowano

Gratulacje z powodu Bejbe !! Tatusiu !! To po pierwsze no i chylę czoła za profi wynik dla Rogala !

Gratulacje !

Opublikowano

Piękna robota jaro4444. Motywujesz mnie tym wynikiem do działania :).

jaro4444 wysłałem Ci na PW pytanie odnośnie nr części IC i turbo jakich można zastosować do "dłubnięcia parcha" :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.