Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT > COMPETITION + > 20' RAMUS > 3G+ Sim > LY9B > Ele klapa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hmmm czyżby to o Tobie mowa :kox:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 12.10.2019 o 12:34, MaciekPL napisał:

Ja tak samo mam :grin:

Dyć o Tobie mówię ?

Opublikowano
W dniu 24.07.2019 o 20:49, 07_yeti napisał:

No i już po korekcie + ceramika :D

14ef92b7-7142-4ca4-8cd7-a296131bec4d.jpg

IMG_1617.jpg

7f6654d5-fc5d-4560-ac5a-b2834270e428.jpg

IMG_4047.jpg

IMG_1679.jpg

 

 

Patarda :slina::kox: szkoda że się nie udało złapać na mieście

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

To dziwne że fury tak rzucającej się w oczy jeszcze nie przyłapałem w mieście :kwasny:

JEST MEGA !!! :git:

Kiedy spot :naughty:

Edytowane przez martinger416

Opublikowano
  • Autor
W dniu 31.10.2019 o 14:11, martinger416 napisał:

To dziwne że fury tak rzucającej się w oczy jeszcze nie przyłapałem w mieście :kwasny:

JEST MEGA !!! :git:

Kiedy spot :naughty:

Hehe, niewiem jak to się stało ?

Dzięki dzięki, No możemy się spiknac kiedyś najlepiej chyba w sobotę ?

Opublikowano
  • Autor

AHejo ? niedawno przyciemniałem reflektory folia oracala...

856D2783-446D-4A8A-BED9-B1281BA6F7BF.jpeg 

0341DBEE-543C-4AEF-9D0E-166201ED1971.jpeg

ale szczerze nie jestem zadowolony z efektu (folia ma bardzo słaba strukturę jak dla mnie i trochę wk***ia i trochę jednak słabiej świeci w nocy) ale na chwile obecna zostawię narazie bo zastanawiam się nad malowaniem środków :eusathink:- chyba najbardziej odpowiednia opcja.. tylko sam za bardzo wole się tego nie podejmować a w Opolskim nie znalazłem jeszcze nikogo kto by mi to ogarnął.. 

No i tył przyciemnić delikatnie Dyno Stek-iem.. :wink: 

/ Przeszedł mi w głowie pomysł żeby pomalować grill w piano ale dziś przy wszystkich świętych - korzystając z wolnej chwili nałożyłem na spokojnie powłokę ceramiczna również na grill oraz wszystkie uszczelki dookoła szyb - efekt przyciemnienia jak dla mnie igiełka :banan:

28E33743-B9A9-420F-888D-58B0B8307259.jpeg

4BA89B8E-F802-4F6E-9913-9DC21F1A33CE.jpeg


814F8FFD-6F0E-4288-A907-DE74A62682CD.jpeg


D8C58E81-185B-41E2-9D95-64E13A62C5FC.jpeg

Edytowane przez 07_yeti

Opublikowano

Fajny efekt po ceramice :thumbup1: 

Opublikowano

Yeti synu, do naszego lakieru grill w piano to jest słaby pomysł. Za bardzo by się to wszystko zlewalo , tak mat ładnie pasuje do kratek zderzak również. Jest fajny kontrast, jak już to bym szukał grilla z Ski. :D

Masz foto jak wygląda całość tych ciemnych lamp? Z Dante wczoraj na ten temat pisałem to dyno ma dopuszczenie na przednie lampy. Więc myślę że dobrze by było przód i tyl zrobić nią. Trochę droższa ale coś za coś:D 

Opublikowano
  • Autor

Hmm, no myślałem o nim dlatego, że Ori C+ ma w piano ten grill.. ale teraz po powłoce na nim nabrał głębi i mi odpowiada :wink:  
 

a z ta folia na lampach to Ci powiem, że jednak raczej wole środki na black ? Chyba ze Ty zrobisz i się przekonam :decayed: 

No ale tył koniecznie stekiem - napewno widziałeś jak wyglada efekt, takie jakby z C7 :eusathink:

no a całość wyglada tak: 

4A988877-7606-414E-A43A-BCA5AC7356E2.jpeg

645E0C64-3C6D-49B6-8432-307C5C0EA5FB.png

Opublikowano

Jak dla mnie to oklejanie przednich jest średnim pomysłem, dużo fajniej wygląda psiknięte na czarno wnętrze lampy i ładny klarowny klosz, no ale co kto lubi. No a z tyłu to tak jak piszesz - Stek dyno shade i jest miodzio :whistling:

20191026_233827.jpg

Opublikowano

20191102_003954.jpg

Opublikowano

Screenshot_20191102-003533_Gallery.jpg

Opublikowano

Screenshot_20191102-003613_Gallery.jpg

Opublikowano

Screenshot_20191102-003225_Gallery.jpg

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, KoJ@K napisał:

Screenshot_20191102-003225_Gallery.jpg

O to to to to... :naughty: 

Ty robiłeś na mokro czy sucho ? Najgorzej ta lewa strona chyba co ? Tzn w lewej lampie lewa strona a w w prawej prawa ? tam gdzie takie wyżłobienie jest..

Edytowane przez 07_yeti

Opublikowano

Efekt tej foli jest chyba najbardziej zbliżony do nowych modeli jak C7 lift . Też chce ją u siebie założyć tylko podobno nie zbyt łatwo się z tą folia pracuje ...? @KoJ@K jakieś wskazówki jak ją szybko i sprawnie położyć ??

Opublikowano

Tylko i wyłącznie na mokro. Ogólnie do zabiegu trzeba sobie jeszcze przygotować ipę 1:10 w atomizerze do "aktywowania kleju" by nam się folia nie przesuwała po lampie. Ja tam nie uważam się za jakiegoś mistrza, bo pierwsze lampy które robiłem (dla siebie) wyszły najgorzej :kox: choć nie jakoś bardzo tragicznie, ale kolejne już wychodziły coraz lepiej. Folia się nic a nic praktycznie nie poddaje przez co praca jest utrudniona. Mi zawsze najwięcej schodziło na wywijaniu rogów, bo dla pewności sobie to zawijałem, a nie którzy tną na równo z brzegiem lampy (przy takim rozwiązaniu troche bym się obawiał przy myciu czy jej nie zerwie)

Ogólnie polecam obejrzeć ten filmik

 

Edytowane przez KoJ@K

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Hejo ! :hi:

powoli do przodu..

w ostatnim czasie wpadła w końcu elektryczna klapa otwierana i zamykana z pilota :banan:oraz Audi Hold Assistance.

IMG_9822.jpg

IMG_9833.jpg

IMG_9837.jpg

Dodatkowo wpadły wszystkie czarne emblematy :wink:

IMG_9770.jpg

IMG_4986.jpg

IMG_4889.jpg

IMG_4897X.jpg

IMG_9586 2.jpg

Edytowane przez 07_yeti

Opublikowano

Robi robotę , znaczki Sline takie same jak moje :D :d

Powiedz ile kosztował cie mód klapy ?

Opublikowano

Audi prezentuje się zacnie !!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.