Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT > COMPETITION + > 20' RAMUS > 3G+ Sim > LY9B > Ele klapa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tutaj pompeje na czarnuchu w chrome shadow

Screenshot_20200213-070539_Gallery.jpg

Opublikowano

Świetnie spasowane :thumbup1:

Opublikowano

czarny kolor pomniejsza koło i to bardzo , poszukaj zdj tego samego kola srebreno i czarnego i mega roznica wizualna

Opublikowano

Murzyny są czarni, a jakoś nie narzekają, że kolor ciemny im pomniejsza :kox:

Opublikowano
19 godzin temu, KoJ@K napisał:

Murzyny są czarni, a jakoś nie narzekają, że kolor ciemny im pomniejsza :kox:

hehe za to każdy z nich ma bielutkie żeby a to tylko złudzenie hehe , a co ma zrobić skóry nie zmieni :D , my możemy sie wytatułować o być czarni a oni już nie :D

 

Opublikowano
  • Autor

Mały modzik :wink: 

Gwizdki banga w słupku drzwi zamontowane ?

 

0C55C9CC-BAFE-40D3-BCC9-A5E0E4D44F2A.jpeg

E632B9E8-6491-4722-901B-999E12F6C741.jpeg

28D4AF65-6DC3-4F08-ACF2-437D434574F8.jpeg

DAC8AB53-A33D-4CD5-B99A-6B01858BE83A.jpeg

A154EBF4-73A1-4110-8338-26E5EAA7C815.jpeg
 

Polecam ? Jak ktoś by miał blendy B&O to chętnie przygarnę ? jak również dekory black piano z chromem :decayed:

Opublikowano

pasuje wszystko p&P duza roznica w dzwieku ?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, karolek_ust napisał:

pasuje wszystko p&P duza roznica w dzwieku ?

Pod blenda jest oryginalnie  miejsce na gwizdek banga :wink:

no jest różnica - słychać od razu ? jeszcze muszę w nadszybiu wymienić gwizdki na sredniotonowe (tylko muszę kostki znaleźć) i będzie git, później kolejne ?

tu masz elegancki opis ??

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Przede mną montaż srodkowego w desce i bocznych z podszybia na bangowe ?

Zobaczymy jaka będzie zmiana ?

Opublikowano

Na czym polegało polepszenie dźwięku? Z tego co wiem B&O jest system aktywnym i każdy głośnik ma wyznaczoną częstotliwość odtwarzania dźwięku. Niekoniecznie musi pokrywać się z innym systemem. Zdecydowanie lepszym pomysłem byłoby wygłuszenie drzwi, a w kolejnym kroku montaż na dystansach głośników średnio-niskotonowych. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, fajna a4. Co do audio. Polecam te głośniki plus wygłuszenie. Oczywiście samemu zainstalować. Efekt mega a głośniki seryjne to badziew w porównaniu z tym. 

 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 5.03.2020 o 21:21, tomi790 napisał:

Przede mną montaż srodkowego w desce i bocznych z podszybia na bangowe ?

Zobaczymy jaka będzie zmiana ?

I jak tam Ci się udało ? :wink:

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Tomafx napisał:

Witam, fajna a4. Co do audio. Polecam te głośniki plus wygłuszenie. Oczywiście samemu zainstalować. Efekt mega a głośniki seryjne to badziew w porównaniu z tym. 

 

Z pewnością gra kozacko :wub: ale to tez inna półka cenowa :kox: akurat udało mi się skompletować te wszystkie glosniczki Banga (5szt.) Za 260zl wiec jestem zadowolony z efektu cena/jakość. 
A Ty sam wygłuszenie robiłeś ? 

Edytowane przez 07_yeti

Opublikowano

Tak. Prosta sprawa. Tylko czas trzeba mieć. Maty butylowe wewnątrz i na zewnątrz i boczki pianka akustyczna.

Opublikowano

Możesz napisać jakie to dokładnie maty? Ew linki. Jaki koszt oklejenia 4 drzwi ?

Opublikowano

Robiłem to z 2 łata temu. Ogólne były to maty butylowe, nie jakieś mega profesjonalne, raczej średnia półka. Z tego co pamiętam to na 4 drzwi maty i pianka na boczki to wydałem ok. 400-450zł.  Maty butylowe były w arkuszach 100mm/50 min. Ale są różne. Szukaj w miarę grubsze, nie te najcieńsze. Wiadomo, jak chcesz iść w profesjonalne maty itd to wyjdzie więcej za tą przyjemność. Ps. Zrobienie takiego wygłuszenia to audio gra o niebo lepiej jak na seryjnych głośnikach - które są ogólnie słabe.

Edytowane przez Tomafx

Opublikowano
15 godzin temu, 07_yeti napisał:

I jak tam Ci się udało ? :wink:

Tak, centralny iboczne z deski wymienione.

Jesr mega różnica, teraz słychać, że to gra. Zupełnie inna jakość drzwięki. Wystarczy porównać wyglad głośników ?

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, tomi790 napisał:

Tak, centralny iboczne z deski wymienione.

Jesr mega różnica, teraz słychać, że to gra. Zupełnie inna jakość drzwięki. Wystarczy porównać wyglad głośników ?

Dokładnie tak :banan: robiłeś kodowanie radia ?
jeszcze gwizdki sobie dorzuć do słupków ?

 

Edytowane przez 07_yeti

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Już jakiś czas temu wpadły sredniotonowe Banga do podszybia 3szt :wink: 
 

1624EB3A-5E9B-43BF-B3AB-9CC0957F1181.jpeg

5339DA45-F701-4395-BF4A-C8D5730CA5B6.jpeg


285C13E4-6BE0-4892-9EA6-7216F12A44AF.jpeg
 

9EF0763A-35D8-481D-9EBD-EBD227FA3F5E.jpeg

 

oraz w końcu długo wyczekiwane dekory Black Piano z chromem :banan:

8D7E0BB8-4FF6-48E9-9724-ECFE13E8D30E.jpeg

 

P.S. - posiada ktoś może przypadkiem blendy Banga do gwizdków w słupku drzwi ? Chłop mi wysłał razem z tymi z podszybia - niestety okazało się, że były to z A5 i nie pasują. 

Opublikowano

Dobra robota Mateo :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.