Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] zdzira na 19kach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli jestem jeszcze normalny :decayed:

dołączam się do kolegów rozumowania :decayed:

Aju rezaj całe body :naughty:

Opublikowano

Na skórke do środka przypoluj :kox: i zrób no porządek w pierwszym poscie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

skóry to jak wpadną ładne to będą, tylko recaro wchodzi w grę i tylko ciemne... niestety chyba prędzej znajdę klapę usa niż ładne recaro :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

skóry to jak wpadną ładne to będą, tylko recaro wchodzi w grę i tylko ciemne... niestety chyba prędzej znajdę klapę usa niż ładne recaro :kox:

recaro :kox: ja mam zwykłe skórzane kubełki a jaka frajda ale ciemne są :D przydała by sie im konserwacja ale to w najbliższym czasie ;)

klapa us :kox: widze ze lista spora.heh :decayed:

Opublikowano

do konserwacji i renowacji jest jeden zestaw kosztuje ok. 140zł a ze skóry czyni ją zupełnie jak nową na lata :good:

polcem tą firmę

http://lederzentrum.pl/

Opublikowano

do konserwacji i renowacji jest jeden zestaw kosztuje ok. 140zł a ze skóry czyni ją zupełnie jak nową na lata :good:

polcem tą firmę

http://lederzentrum.pl/

mi by się przydała taka regeneracja :kox: :kox: :polew:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

No... ladny mod wnetrza sie szykuje :decayed:

Opublikowano

podobno już jest :kox:

Opublikowano

Jutro pewnie ogarną całosć i bedzie foto :kox:

Opublikowano
  • Autor

dziś zrobiona tylko deska :naughty:

jutro foty całości i obiecuję uprzątnąć 1 strone i wszytko dokładnie opisać :decayed:

1. w trakcie rezania.... oj trochę było rozkręcania o "pierd****" spinkach trzymających listwy nie wspomnę :decayed:

27072010218.jpg

2. dla smaku :decayed:

27072010221.jpg

27072010220.jpg

Opublikowano

yyy :shocked::kox:

Opublikowano

27072010220.jpg

Fajne Quattro, co zimą na śniegu zamiast jechać to praktycznie stoi w miejscu i kręci 2 kółkami :decayed:

Opublikowano
  • Autor

sr** na Q :decayed: już nic nie zrobię z tym że S4 wychodziły tylko w Q

co zimą na śniegu zamiast jechać to praktycznie stoi w miejscu i kręci 2 kółkami

zimą i tak ledwo jeżdżę... za duża gleba, na zimę inne auta preferuję :naughty:

Opublikowano

27072010220.jpg

Fajne Quattro, co zimą na śniegu zamiast jechać to praktycznie stoi w miejscu i kręci 2 kółkami :decayed:

:polew:

oddaj mnie u mnie to przynajmniej podpasuje :kox:

Opublikowano
  • Autor

nie oddam :decayed: będę się teraz codziennie tasował na listwy :jerk: :jerk:

Opublikowano

nie oddam :decayed: będę się teraz codziennie tasował na listwy :jerk: :jerk:

Przecież masz w eSie takie to tam nie mogłeś? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tam już ochrzczone :polew:

Ale wiesz sam że jak się coś samemu wyreza to lepiej niż gotowiec :)

Opublikowano

cieszy oko nie ma co :decayed:

Tez mam takie :P

Ale roboty jest naprawde w*** :kox: [br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 22:04_________________________________________________ile dales za kaplet jak mozna wiedziec?

Opublikowano

kuz.... jak mogą was podniecać kilka czarnych nitek poprzeplatanych

moja babcia lepiej haftuje :kox:

Opublikowano
  • Autor
cieszy oko nie ma co

:good:

Ale roboty jest naprawde w***

nawet nie mów :zemdlal:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 22:07_________________________________________________

kuz.... jak mogą was podniecać kilka czarnych nitek poprzeplatanych

a no widzisz, jednych podnieca body S4 + halogeny w zderzaku :naughty::decayed:

inni lubią "haftowane" dekory :naughty:

Ale tak po prawdzie jest to drogi mod praktycznie nic nie wnoszący :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.