Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Jakiś czas w moich rękach A4 z 2008 roku. Auto od nowości w Polsce. Jestem jego drugim właścicielem. Przebieg 151000KM i rośnie. Moc 143KM napęd na przód. Aktualnie na felgach 18 calowych, ale plan jest na 19" (szukam na forum inspiracji, ale nie chcę powielać czyjeś wizji) wiem że nie którym może się nie podobać znaczek sline w grillu ale mnie nie razi. Auto ma się podobać mi ;) ostatnio przeszedł 2-etapową korektę lakieru. 

Kod i nazwa lakieru nadwozia: P5P5 srebrny Eis metalik 

Kod i nazwa tapicerki: QE Czarna

Wyposażenie dodatkowe zgodne ze zdjęciem poniżej.

 

Plany:

-19 cali felgi

-program - done

-zmiana kierownicy na ściętą 

- może grill?

-ledy tył 

-listwy progowe z b9

 

 

 

 

 

 

 

 

96549131-74B2-434E-8DC3-25CE5B27CB3A.jpeg

 

 

 

6BFEB46E-F316-4B70-BF78-3F9865CFC4E4.jpeg

81B6CD26-1A90-4F9E-BEDE-EF6D3A89D003.jpeg

D2D71EBD-9EDB-400E-936D-566B9D641EB0.jpeg

862E1C7E-66C2-4002-BD8E-1A006A949EC1.jpeg

2668E20E-B457-42F1-96C1-A7809013D057.jpeg

Edytowane przez marcin_wpi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

I brakujące wnętrze oraz silnik. We wnętrzu mały dodatek znaczek sline. 

 

Ps. Jak ktoś ma Pompei w idealnym stanie to prośba o info

7BBAFDC7-0345-43AC-A961-F5F151C08EFC.jpeg

144972FC-03D1-4F77-972D-98F375484261.jpeg

Edytowane przez marcin_wpi

Opublikowano

Graty fury;) Bardzo uniwerslany kolor i wdzieczny ;) do tego fajnie wyposazony ;) bezawaryjnosci ;)

PS uzupelnij plyn :P

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Norbas napisał:

PS uzupelnij plyn :P

Faktycznie, dzięki ???

Jeszcze fota dupki z dziś.

034C913F-7683-4104-A32C-2C6802924515.jpeg

Edytowane przez marcin_wpi

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Auto wczoraj wyjechało trochę bardziej żwawsze z EDCtuning :D doszły też nowe opony Michelin Pilot Sport 4. Bo felg dalej szukam, a trzeba jakoś jeździć :)

94E67D84-16FE-43B6-9069-B47364387FFD.jpeg

 

99B6C465-68A8-449A-B24A-B76C297919C4.jpeg

Edytowane przez marcin_wpi

Opublikowano
  • Autor

Przy okazji mały zakup w ASO. 

57D6477D-4416-4160-8977-D026747E3D37.jpeg

Opublikowano
49 minut temu, marcin_wpi napisał:

Przy okazji mały zakup w ASO. 

57D6477D-4416-4160-8977-D026747E3D37.jpeg

Fajnie wyglądają i przede wszystkim ori 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Winter edition już zawitał w listopadzie ale nie było kiedy wrzucić. Przed świetami jeszcze udało się zrobić w ASO kompletny rozrząd oraz łożysko z przodu bo było słychać. Mimo deklaracji producenta 180 tyś, zrobiłem przy 156500. 11 lat robi swoje. 

 

0AB9E4EB-0C1C-406E-AD7A-0F856021AE5A.jpeg

Edytowane przez marcin_wpi

Opublikowano

No no fajna sztuka, kolor ten sam co i ja ;) z zewnątrz niepozorny, a w środku kocur. :D

Edytowane przez KonradA4troop

Opublikowano

Bardzo ładny i zadbany egzemplarz :) Baza do modów wręcz doskonała.

Bezawaryjności życzę :hi:

Opublikowano

Wrzuc LED'y na tyl :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za dobre słowo. O lampach też myślałem, trochę odmłodziłoby starucha? 

Opublikowano

Bardzo ładna b8, sedanik w tym kolorze nawet w takiej seri z zewnątrz może się podobać ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 25.12.2019 o 00:17, Vipp napisał:

Bardzo ładna b8, sedanik w tym kolorze nawet w takiej seri z zewnątrz może się podobać ?

Dokładnie? mała kosmetyka wystarczy?

Opublikowano

Hej, 

Jestem posiadaczem dokładnie tak samo wyglądającego autka z tego samego roku. Co myslisz o pomalowaniu zacisków na żółto ? Chodzi mi po głowie taka myśl :)

Jedyna różnica w wyglądzie zewnętrznym u mnie - mam dołożoną lotkę na tylnej klapie bagażnika. 

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, adamix napisał:

Hej, 

Jestem posiadaczem dokładnie tak samo wyglądającego autka z tego samego roku. Co myslisz o pomalowaniu zacisków na żółto ? Chodzi mi po głowie taka myśl :)

Jedyna różnica w wyglądzie zewnętrznym u mnie - mam dołożoną lotkę na tylnej klapie bagażnika. 

Cześć, na żółto nie bardzo mi pasuje do wizji auta. Zastanawiałem się bardziej nad takim jak na zdjęciu. Pokaż swój jestem ciekaw lotki?

99A54008-FDD1-4DE5-9E58-0215D856177C.jpeg

Opublikowano

ale ładna buda !!!! 

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, wielik napisał:

ale ładna buda !!!! 

Dzięki! 

Opublikowano

Ładne autko :)

Daj znać jakbyś sprzedawał :P 

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, Voucher napisał:

Ładne autko :)

Daj znać jakbyś sprzedawał :P 

Dzięki, hehe wystawie na forum ale chyba jeszcze nie czas?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.