Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.8 ADR] Mój nowy nabytek


Darkman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A 4 B5 ADR 1.8

rocznik 1995.

Wyposażenie:

-2PP

-ABS

-Klimatronic

-szklany szyberdach elektryczny

-el.szyby przednie

-el.lusterka (niebieskie wkłady)

-centralny zamek z domykaniem szyb i szyberdachu z klucza

-welurowa tapicerka

-hak (niestety-ale taki kupiłem)

-fabryczne radyjko GAMMA

-fajny lakier grafit metallic

Dopiero skończyłem całą procedura rejestracji (bo przyjechał na kołach z Niemiec) i od jutra śmigam już na polskich blachach.

Oto fotki (jeszcze na tablicach niemieckich):

c633d44fbd3ab4a2m.jpg d391d0b1f905d434m.jpg 896c297336e47a4fm.jpg

3a74dc7d36f4eaf6m.jpg 0481554f9fffce38m.jpg

Marzy mi się troszkę pozmieniać w wyglądzie autka:

inne lampy z przodu i z tyłu,alu felgi i inny wydech ale na to musze pozbierać finanse.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się troszkę pozmieniać w wyglądzie autka:

inne lampy z przodu i z tyłu,alu felgi i inny wydech ale na to musze pozbierać finanse.

Ładna bryczka, felgi kup w pierwszej kolejności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna seryjka, ale masz rację - lampki i fele by się przydały :cool:

skąd z Grudziądza jesteś ? (moje rodzinne miasto... :wink: )

54.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie rację lusterka i klamki malnę w pierwszej kolejności ,a za alu felgami się powoli rozglądam .Jaki rozmiar jest najbardziej optymalny? 15" czy 16" i jakie laczki 195 czy 205 ?

Podobno Dunlopki sa dobre .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15" czy 16"?

Ja śmigam na ori "deseczkach" 16'' i autko wygląda bardzo dobrze :wink: Bardzo fajny kolorek autka masz, miałem kupić kombiaczka w takim kolorku i z chromowanymi relingami - świetnie wygląda takie połączenie :exclaim: ale pod względem technicznym mi autko nie odpowiadało :confused: Ale ogólnie ładne autko masz, małe zmiany i laleczka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna :a4fan: jak kazda :wink:

15" czy 16" i jakie laczki 195 czy 205 ?

Podobno Dunlopki sa dobre .

ja jezdze na 16' oponki dunlopa 205/55 przyjemnie sie jezdzi i wygladaja tez spoko :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna fajna i zadbana tak jak koledzy radzą felunie, lampy II lift i będzie super :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi sią kupić tanio alufelgi.Co prawda 15" ale oryginalne od Audi Ronal-Audi 7J x 15 H2 ET 45 z oponkami 205/60 X 15 .Felgi są teraz polerowane bo niestety były widoczne ślady od użytkowania zimowego-czyli sól.Oto fotka takich samych z ebaya:

2daed826f59e4e33m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2PP

z tego co wiem to A4 z 1995 roku nie mała poduszki dla pasażera montowanej seryjnie.chyba że twoja niunia ma ją zainstalowaną extra.

nie spotkałem jeszcze sie z A4 które by miało jedną poduszkę jeśli posiadasz gdzieś zdjęcie takiej deski to ja chętnie obejrze :wink: A wracając do tematu to samochód jak dostanie felge to przejrzy :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja niunia ma fabrycznie 2 PP a nawet właściciel zmienił poduszkę kierowcy w ramach akcji Audi w 1997 (48D7-wymiana poduszki kierowcy wg kodu Audi) co ma swoje odzwierciedlanie w książce serwisowej.Ogółem takich akcji Audi było 4 do 1998 roku,widocznie wyczaili jakies wady,ale ten co go użytkował w Niemczech dbał o przeglądy,nawet pod maską są naklejone paski z datami przeglądu klimy i wymiany oleju.

Zmieniając temat nieco aluski dopieszczam choć przyznaję że to robota dla cierpliwego człowieka.Męczę sięz tym już prawie tydzień ale mam jedną wypolerowaną i sąsiad spoglądą z zazdrością.Drugi raz chyba nie dałbym się namówić na polerkę paluszki bolą i są pozdzierane od papieru ściernego. Polecam do zdzierania powłoki lakierniczej z felg Scansol ale radzę założyć maseczkę na nosek bosmrodzik taki że główka boli.No i ma tą zaletę że czyści do gołego alu. Jako pastę polerską polecam specjalną do aluminium dostępną w sklepach z elektronarzędziami .mnie ta przyjemnośc kosztowała 14 złotych ,ale efekt super. pod koniec tygodnia wkleję fotki z założonymi aluskami.

Mam pytanko czy te felgi nie będą za bardzo wchodziły do środka?? ma ET 45 i czytałem że moga wadzić o zawieszenie ale wolę się zapytac czy czasem nie kupić dystansów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...