Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Ostateczne rozstrzygnięcie - ja się poddaję, potrzebna pomoc


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, potrzebuję Waszej pomocy w wyborze nowych kółek na lato. Ja się poddaję, zdanie zmieniam mniej więcej 2 razy dziennie. :embarrassed: Wszystko na co mnie było stać, to zawężenie pola manewru do 3 finalistów. Chociaż nie jest to jeszcze w 100% ostateczna decyzja. Dlatego bez Waszej rady się nie obejdzie... :wink4:

Poszukuję ORI felg 18'' na lato do czarnej B7 z chrom pakietem. Jest to 2,0 TDI więc nie bardzo jest się czym chwalić w kontekście tarcz i zacisków hamulcowych. Z tego powodu nie do końca jestem przekonany do wzorów S5 czy R8.

Poniżej 3 wzory, które bardziej niż inne zwróciły moją uwagę (klasyka). Oczywiście nie jest to ostateczny wybór i prosiłbym o ewentualne pomysły i sugestie, jeśli takowe posiadacie.

1. S-Line

5720261831.th.jpg

2. RS6

5767401071.th.jpg

3. RS4

573330991.th.jpg

Jeśli można, to chciałbym prosić kogoś u władzy o dodanie ankiety :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to najładniejszy wzór z tych to RS4 B7 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie osobiście podobają się 1 i 3

i jestem w poszukiwaniu modelu numer 1 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nr.3 :good: widziałem je na aucie i prezentują się kapitalnie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nic nie mówi o pozycji nr 1.. czy w ogóle się wam nie podobają :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc jakoś żadne z tych trzech nie widzą mi się, ale gdybym tylko takie miał do wyboru, wybrałbym bramkę nr 2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie wzialbym rs4-ki,widzialem je u kolesia w b6,stylizowanej na s4-dla mnie kozak,w dodatku czarne autko z dodatkiem chromu-powinno byc :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr 2 fajnie wyglądają, poszukaj profilu Vario-tech, ma fotkę w opisie z tymi felgami w B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nic nie mówi o pozycji nr 1.. czy w ogóle się wam nie podobają :mysli:

Według mnie S-liny nie pasują do sylwetki B7. Może w B5 z pomalowanymi środkami na czarno wyglądają fajnie ale w B7 będzie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dziękuję wszystkim za wyrażenie swoich opinii. :good: Rzeczywiście RS4'ki od początku były moimi faworytami, tylko cały czas mam obawy że zginą przy sylwetce B7. Niestety więcej niż 18'' nie mieści się w granicach mojego zdrowego rozsądku. :decayed: Na fotkach innych forumowiczów oglądałem wszystkie 3 wzory, ale mam świadomość że na żywo wyglądają nieporównywalnie lepiej. Ostatnio też widziałem czarną B6 na RS4 i rzeczywiście wyglądała świetnie, nie wiem tylko czy stała na 18'' bo nie było w pobliżu właściciela żeby zapytać. Nie widziałem natomiast na żywo felg RS6, a mogę się założyć że też wyglądają dużo lepiej w realu niż na fotkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...