Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pasy bezpieczeństwa a ciąża ?


rados1000

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w mojej B 8 niezapięcie pasów równa się z nie wystrzeleniem poduszek moja Pani jest w ciązy takze chcialbym ogarnac temat z góry dziękuję. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech Twoja Pani zapina pasy i nie cuduje

przy kolizji z predkoscia 40km/h wyleci razem z przednia szybą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za troskę, wiem w czym rzecz. Ale pytam z ciekawości czy nie zapięcie równa się nie wystrzeleniem poduszek pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, rados1000 napisał:

Dziękuję za troskę, wiem w czym rzecz. Ale pytam z ciekawości czy nie zapięcie równa się nie wystrzeleniem poduszek pozdr.

Owszem tylko do czego zmierzasz bo nie rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz w schowku możliwości wyłączenia poduszki (właśnie w przypadku przewożenia dziecka lub kobiet w ciąży jest tam pokrętło) to wystrzeli przy mocnym dzwonie. Swoją drogą ta poduszka ma uchronić głowę pasażera, nie pamiętam aby leciało to w stronę brzucha. Do tego lepiej jest mieć ten pas zapięty. Lekka stłuczka czy ostre hamowanie i jak poprzednicy piszą, poleci na szybę, a tak to nawet przy luźnym pasie ewentualnie skórę na barku obetrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Langista napisał:

Jak nie masz w schowku możliwości wyłączenia poduszki (właśnie w przypadku przewożenia dziecka lub kobiet w ciąży jest tam pokrętło) to wystrzeli przy mocnym dzwonie. Swoją drogą ta poduszka ma uchronić głowę pasażera, nie pamiętam aby leciało to w stronę brzucha. Do tego lepiej jest mieć ten pas zapięty. Lekka stłuczka czy ostre hamowanie i jak poprzednicy piszą, poleci na szybę, a tak to nawet przy luźnym pasie ewentualnie skórę na barku obetrzy.

55 minut temu, Dev napisał:

Owszem tylko do czego zmierzasz bo nie rozumiem

Czego nie rozumiesz? Myślę że treść nie jest zagmatwana chyba że nie masz pojęcia w temacie.  Zadałem pytanie czy poduszki powietrzne przednie aktywują się tylko wówczas po zapięciu pasów w Audi A4 B8 pozdr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się dowiedziałem:) zaraz Mi będziecie pisać że poduszka wystrzeli w auto sąsiada Panie Langista nie wiem czy Pan wie ale w autach takich ja B8 mamy już aktywny pas który przy wypadku potrafi połamać rzebra A wiemy że pas leży na brzuchu i klatce piersiowej A co do poduszki nie ublizając nikomu to powinna pier... co niektórch w cymbał żeby zaczął czytać ze  zrozumieniem pozdr. Moje pytanie nadal pominięte A tyle innych rzeczy się dowiedziałam ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje pytanie było stricte Januszowe więc się dowiedziałeś ile trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usiądzie na miejscu pasażera to i tak wywali poduchę o ile auto posiada czujnik „obciążenia”...  

kup jej pas dla ciężarnej i po sprawie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam takie adaptery używaliśmy i Żona nie narzekała że są niewygodne 

https://beta.smyk.com/p/besafe-adapter-do-pasow-bezpieczenstwa-dla-kobiet-w-ciazy-i3661762

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...