Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 Avant Sport S-line 252KM Quattro stały napęd.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zamówiłem te znaczki :) , dziś czarny piątek  ha ha dostałem rabat

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, bar72 napisał:

zamówiłem te znaczki :) , dziś czarny piątek  ha ha dostałem rabat

Brawo !!! Wieczory długie jest czas na montaż :-)

Opublikowano

z przednim nie ma problemu jest na zatrzaskach z tyłu troszkę więcej zabawy 

Opublikowano

wpadnij na spota do KRK , to zrobię Tobie VIM + baza radarów  fajna sprawa :)

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, bar72 napisał:

wpadnij na spota do KRK , to zrobię Tobie VIM + baza radarów  fajna sprawa :)

Będę musiał ?

P.S. Dekielki do felg kupione. Dzisiaj w ASO zobaczyłem  RS6 z moimi felgami tylko czarnymi ?

B124A673-140F-478A-A498-1B30AED43EE4.jpeg

922F031C-DEBB-4712-A5E7-DD4F3AA91445.png

Edytowane przez vvalery

Opublikowano
  • Autor

Audi connect przedłużone ?

922C8A00-9BEC-4B69-B340-24A272CC3E33.jpeg

Opublikowano

gratki :banan:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 30.11.2019 o 22:57, bar72 napisał:

gratki :banan:

Już działa, a więc się uwinęli bardzo szybko :-)

818C047F-A44C-4389-8EB3-93541E3BC43C.png

Edytowane przez vvalery

Opublikowano

Super :thumbup1:

I jak Google Earth też śmiga ?

Opublikowano
  • Autor

Pewnie że śmiga i traffic on line.???

1B06A491-ABD3-45AE-A54F-247E79B4D574.jpeg

56271639-EA9B-4AB1-933D-B8A1E732B38D.jpeg

Opublikowano

Bajera ? 

Ja się połączyłem ze swoim autem poprzez login i hasło oraz wygenerowany 8 cyfrowy kod z my Audi.

Także może będzie śmigać.

Bo też nigdzie nie mam tego 10 cyfrowego kodu.

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Przed chwilą skończyłem rozmowę z infolinią Audi. Czekm na licencję. Pan sprawdził że jestem połączony z autem i wszystko bedzie gadać :wink:

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, krystian3769 napisał:

Przed chwilą skończyłem rozmowę z inolinią Audi. Czekm na licencję. Pan sprawdził że jestem połączony z autem i wszystko bedzie gadać :wink:

Będzie śmigać, bez tej 10. Pewnie jutro lub pojutrze Cię odnowią.?

Opublikowano

bak do pełna zalany widzę traffik online i w drogę :hi:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.12.2019 o 19:10, bar72 napisał:

bak do pełna zalany widzę traffik online i w drogę :hi:

Bartek, jest bajer nie ma co ? ciężko będzie bez tego żyć, więc codziennie do skarbonki na abo. 365x10zł = rzucam palenie i mam w nadmiarze.

P.S. Dekielki przyszły ?

C04321BF-3D31-44B3-AAB5-8A67AB504E43.jpeg

F0C75CCF-EF96-4264-B65C-8A85567E94C8.jpeg

Edytowane przez vvalery

Opublikowano

78289660_442060316488622_8794952137160261632_n.jpg

mam i ja :)

Edytowane przez bar72

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, bar72 napisał:

78289660_442060316488622_8794952137160261632_n.jpg

mam i ja :)

Teraz to będzie black beast  ???

Edytowane przez vvalery

Opublikowano

Czarne ringi ?

BTW. Panowie Ori czy Allegrowe?

Pozdrawiam ?

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, black4 napisał:

Czarne ringi ?

BTW. Panowie Ori czy Allegrowe?

Pozdrawiam ?

Pewnie Bartek napisze, bo on ma teraz black edition. ???

Opublikowano
W dniu 2.12.2019 o 19:18, vvalery napisał:

Bartek, jest bajer nie ma co ? ciężko będzie bez tego żyć, więc codziennie do skarbonki na abo. 365x10zł = rzucam palenie i mam w nadmiarze.

P.S. Dekielki przyszły ?

C04321BF-3D31-44B3-AAB5-8A67AB504E43.jpeg

F0C75CCF-EF96-4264-B65C-8A85567E94C8.jpeg

Po ile takie dekle chodzą? Brałeś z allegro ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.