Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Avant Sport S-line 252KM Quattro stały napęd.


vvalery

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, MaciekPL napisał:

Ty nie guma, tylko szukaj szyn bo reszta czeka :P . Fajna taka mata składana jest pod te szyny :D

Hehe 

Wiem wiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, krystian3769 napisał:

Widzę że odwiedziny w ASO były ?

Kurcze umnie VW nie mieli tego chromowanego gekona ?

Fajna sprawa ta guma. A wiesz że na rewersie podłogi też masz korytko?

Jeszcze dywaniki S4 czekają na jesień i zimę. wszystko kupione na allegro w ASO Wrocław gdzie ceny są o 20-30 % niższe niż w naszym Autorud.

P.S. nie wiedziałem, że jest po drugiej stronie korytko … :-) Aż sprawdzę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz dobrze wiedzieć że mają takie ceny.

W B8 też było to koryto tylko głębsze.

Fajna sprawa Ci powiem. Często z tego korzystam choćby nawet przy większych zakupach. Zabieram całość do domu ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, krystian3769 napisał:

O widzisz dobrze wiedzieć że mają takie ceny.

W B8 też było to koryto tylko głębsze.

Fajna sprawa Ci powiem. Często z tego korzystam choćby nawet przy większych zakupach. Zabieram całość do domu ?

 

Przez 5 lat użytkowania B8 nie wiedziałem tego, bo kupiłem od razu gumę i nie zaglądałem tam nigdy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny avant i to w PB ? nie ma za bardzo co w nim modzić, oprócz większego koła :whistling:

Szerokości i bezawaryjności życzę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, D4NTE napisał:

Bardzo ładny avant i to w PB ? nie ma za bardzo co w nim modzić, oprócz większego koła :whistling:

Szerokości i bezawaryjności życzę

 

Dzięki Sebastian. Za kołami rozglądam się i mam czas do wiosny, żeby wyłowić jakiś ciekawy egzemplarz. Na obecne koła lecą zimówki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, vvalery napisał:

Dzięki Sebastian. Za kołami rozglądam się i mam czas do wiosny, żeby wyłowić jakiś ciekawy egzemplarz. Na obecne koła lecą zimówki ?

Jak planujesz dopiero na wiosnę kupić to lepiej w zimie zrobić zakupy ceny powinny być lepsze. ? Jak oceniasz firmę co ściągała Ci auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, D4NTE napisał:

Jak planujesz dopiero na wiosnę kupić to lepiej w zimie zrobić zakupy ceny powinny być lepsze. ? Jak oceniasz firmę co ściągała Ci auto?

Na wstępie muszę napisać, że to ja znalazłem to auto, a właściwie  wytypowałem sobie trzy audi A4 S-line (allroady były za drogie :-(  ). Po pół roku siedzenia w OTOMOTO i różnych przygodach na naszym rynku, wkur… się i postanowiłem sam poszukać za granicą. Jak już znalazłem ww 3 sztuki wytypowałem tą najlepiej wypasioną i najtańsza (największy przebieg). Wtedy zacząłem szukać kto w Rzeszowie sprowadza auta i trafiłem na "sprowadzone.de" z bardzo pochlebnymi opiniami. Zadzwoniłem w niedzielę, że takie i takie auto jest tu i tu, a w poniedziałek było już moje :-). Ogłoszenie ukazało się dzień wcześniej i jak twierdzą gdybyśmy nie zrobili tej akcji tak szybko, to tego auta by nie było !!!Naprawdę oni sprawdzają każdy egzemplarz w szczegółach. Ja siedziałem na telefonie i dostałem w czasie oględzin kilkadziesiąt zdjęć. Aut powypadkowych i postłuczkowych oni nie kupują. Tak, że mogę z czystym sumieniem polecić, a angażowałem nie mała sumę :-) Zresztą oni mogą za dopłatą zaangażować swoje pieniądze. jest to ok 5% wartości auta i Ty przyjeżdżasz i możesz kupić lub nie. Stracisz tylko 2K zaliczki. Auto wybierasz jak w salonie. Wypacykowane, świecące jak psu jajca. Moja zona myślała że to nowe chachacha.

Edytowane przez vvalery
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakasowałeś mnie ? 

Mogli już nie dodawać tej 4 i super z listwą progową by grało. 

 

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, krystian3769 napisał:

Zakasowałeś mnie ? 

Mogli już nie dodawać tej 4 i super z listwą progową by grało. 

 

Zapomniałem o torbie np. na zakupy.. Składa się sama w siebie i mamy małą saszetkę ???spacer.pngspacer.png

B4306991-C125-4FD3-A0F4-6F914136BA97.jpeg

BF9B4179-6994-4E83-AF57-1E14FE664D3D.jpeg

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2019 o 22:20, humptydumpty napisał:

Ja mam mieszane uczucia co do tej felgi ...raz mi się średnio podoba jak na tym zdj wyżej w białej A6, a z kolei jak widze ja tak jak tu nizej to nie ma biedy : )

Mam tylko jedno zasadnicze pytanie... zakladam ze ta a4 ma zawias s line wiec nizej niz u mnie... czy przy normalnym zawiasie efekt będzie zbliżony czy jednak jest ewidentna różnica wynikająca z wysokości i nadkloe nie będzie tak wypełnione? ( mowa o 20' , kolor auta czarny )

 

20190912_220536.jpg

Valery sorry że zaśmiecam Twój wątek ale nie daje mi spokoju to pytanie - czy przy zawiasie 1BA te 2cm wyżej mimo felgi 20" nie zrobią ewidentnej różnicy? czy to jednak zginie i koło dobrze wypełni nadkole ?

 

Btw siateczka w bagażniku lux - jaki koszt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje oko ta na zdjęciu nie ma nawet 1BV tylko gwint albo obniżone springi. 

Także w stosunku do 1BA to przepaść.

1BV będzie troszkę wyżej od tego co widać na tej fotce?

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, humptydumpty napisał:

Valery sorry że zaśmiecam Twój wątek ale nie daje mi spokoju to pytanie - czy przy zawiasie 1BA te 2cm wyżej mimo felgi 20" nie zrobią ewidentnej różnicy? czy to jednak zginie i koło dobrze wypełni nadkole ?

 

Btw siateczka w bagażniku lux - jaki koszt ?

Jest pewien problem bo tym autem będę musiał dojechać w miejsca trudniejsze terenowo z rowerem downhillowym na bagażniku. Takie hobby i ciężko z czymś takim jak na zdjęciu....

siatka 170zł. Można wyhaczyć taniej na olx. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba przedobrzyłem z tym zdjęciem - przeglądnąłem trochę zdj na zagranicznych forach i faktycznie jak Krystian piszę tu będzie raczej obniżony dodatkowo zawias.

Mi generalnie chodzi o to by się upewnić czy aby zakładając 20'  przy moim zawieszeniu 1BA , całość będzie wyglądała dobrze, czy to aby nie będzie wóz drabiniasty :) - czyli przerost formy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humptydumpty,

20" przy 1BA nie ma sensu.

Będzie mega wóz drabiniasty /allroad itp.

Przynajmniej jakieś springi progresywne wrzuć ...

Pozdrawiam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, black4 napisał:

Humptydumpty,

20" przy 1BA nie ma sensu.

Będzie mega wóz drabiniasty /allroad itp.

Przynajmniej jakieś springi progresywne wrzuć ...

Pozdrawiam ?

Wszystko na ten temat... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do siatki ...

Fajna sprawa też posiadam ?

Jacek nie masz ochoty na rozbudowę...

Mogę załatwić Ci połowę zestawu do mocowania bagaży.

Trzeba tylko szyny kupić i mocowania szyn ?

Sam już szukam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, krystian3769 napisał:

Wracając do siatki ...

Fajna sprawa też posiadam ?

Jacek nie masz ochoty na rozbudowę...

Mogę załatwić Ci połowę zestawu do mocowania bagaży.

Trzeba tylko szyny kupić i mocowania szyn ?

Sam już szukam...

Narazie stop z zakupami bo w sobotę młody kupuje specialized demo 8 za 11k ? a jeszcze muszę hak założyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...