Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zamiana Concert 2 Din na RNS-E

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

w najbliższych dniach planuje zamianę Adi Concert 2 Din na RNS-E.

Czy ktoś mógłby napisać co będę potrzebował dokupić oraz jak wygląda zamiana radia?

Opublikowano

Na naszym forum jest pełno na ten temat. 

Jeżeli chodzi o fotostory polecam:

WWW.AUDIZINE.COM

DIY: Replace single DIN Concert II headunit with double DIN RNS-E Navigation system. Heads up from a new member from Norway! I have...

 

 

Opublikowano
  • Autor

Ja mam radio 2 DIN.

Chodzi mi o to czy trzeba coś zmieniać przy wtyczkach, gdzie najlepiej zamontować antenę GPS itp

Opublikowano
4 godziny temu, Audi2007 napisał:

Chodzi mi o to czy trzeba coś zmieniać przy wtyczkach, gdzie najlepiej zamontować antenę GPS itp

Masz odpowiedzi również w tym linku.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam,

dziś próbowałem podmienić radio  Audi Concert 2 DIN na RNS-E i nic sie nie działo.

Radio w ogóle się nie uruchomiło.

Nie wiecie w czym może być problem wykluczając uszkodzenie radia??

Opublikowano
19 minut temu, Audi2007 napisał:

Nie wiecie w czym może być problem wykluczając uszkodzenie radia??

Zrób mostek pin 15 i 16

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam odgrzewam kotleta wczoraj była próba montażu radia RNS-E zamiast concert 2 i niestety to samo co u kolegi wyżej nic radio po prostu martwe, radio kupiłem to od nas forum zarzeka się że jest sprawne i przed wysyłką jeszcze wgrywał polski język i go sprawdzał. Nie wiem nie byłem przy tym.  Po co się to mostkuje 15 z 16 ? kupiłem gotowy adapter ISO i tak naprawdę we wtyczce jest PIN tylko w 15, 16 jest pusta ale jak przykładamy miernik to na 16 na wpietej wtyczce do radia tam jest prąd plus 12 V więc po co to mostkować jeden plus z drugim? chyba że radio uszkodzone. Na razie nic z tym nie robiłem, elektryk stwierdził że radiu jest uszkodzone nie znalazłem też internecie informacji by to mostkować.

Jutro jeszcze postaramy się wsadzić to radio do samochodu gdzie już jest takie zamontowane by wykluczyć radio lub instalacje.

Opublikowano

Mam na stole i w piete 3 kable zasilające 12 minus, 15 i 16 plus. Czyli mostek radio dalej się nie uruchamia nic czarne martwe na zasilaczu Mam 1 amper pobierania.

Radio trup?

Opublikowano

image.png.e9fd25a620fa33619a3fc5e502469205.png

Opublikowano

Tak i nic:(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.