Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drukarka za 200 - 300 zł ?


sokolnh

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

jaką drukarkę polecacie w takie kwocie ?

drukuję bardzo rzadko ale jednak czasem potrzebuje, wiec jakaś droższa będzie mi zbędna

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakup drukarki zawsze polecam takiej do jakiej są tanie tusze... lub zamienniki

jeśli drukujesz mało to możesz mieć problemy z głowicami (zasychaniem) więc polecam modele z wbudowaną głowicą w obudowę tuszu... tusz wtedy sporo droższy ale głowicę wymieniasz za każdym razem... zerknij więc w stronę HP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat do tanich tuszy mam dostep i własnie zastanawiam sie nad hp, ale nie wiem który model

http://allegro.pl/item575244859_drukarka_atramentowa_hp_deskjet_d1650_usb_tusze.html

http://allegro.pl/item577309643_rewelacyjna_drukarka_deskjet_5850_wifi_sklep.html

ewentualnie epson

drukuje praktycznie czarno-białe dokumenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drukuje praktycznie czarno-białe dokumenty

Ponoć biały tusz jest najdroższy :decayed:

Powiem Ci na spocie co kupić bo by mnie z roboty wywalili gdybym tutaj napisał i doszło do nich :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli drukujesz w mono to proponuje laserówkę http://www.allegro.pl/item573127820_samsung_laser_ml_1640_toner_kab_usb_stery_vista_xp.html mam taką w pracy i bardzo fanie drukuje, a po drugie nie ma kłopotu z zasychaniem itp. do użytku domowego pierwsza klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak do czarno białych i rzadko to lepiej wyszłoby poszukać najtańszą laserówkę bo ja wiem z własnego doświadczenia ze na tusze sa w takich sytuacjach do du... bo stoi u mnie w domu pudło wielofunkcyjne epsona juz 2 bo w poprzednim mi tez zaschło a tego używam od czasu do czasu jako skaner :wallbash: [br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 17:32_________________________________________________znajomy kupił właśnie takiego samsunga w sklepie dla idiotów za 280zl i tez nie narzeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee tam zajeżdżam używanego hp 1200 kupiłem na allegro za 100 zł toner kosztuje z 40 zł - działa i jest super wiec nie wiem po co walić się na samsunga za 280 zł i potem płacić kolejne 200 za toner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisał czy ma być używana czy nowa dla pewności zaproponowałem nową ale tu się zgodzę że właśnie takie dobre używki są też niezłe ja mam w domku taką HP laserjet 5L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli szukasz nowej atramentowki to tylko Canon IP3600 -w tej cenie nie ma nic lepszego. tusze tanie, druk rewelacyjny. zdjecia- na porzadnym papierze- jak z fotolabu. 5 kardridzy, minimalna objętość kropli 1 pl.

http://allegro.pl/item580018234_drukarka_canon_ip3600_tusze.html

jesli laser to: SAMSUNG LASER ML-1640 http://allegro.pl/item573127820_samsung_laser_ml_1640_toner_kab_usb_stery_vista_xp.html

albo uzywke HP- wtedy wyjdzie najtaniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem bardzo dużo do czynienia z drukarkami.

Jeżeli mało drukujesz to odpada atrament, a jeżeli już to HP i nie te modele, które podałeś. To chyba najgorsze z HP-eków. Wyrwij starą HP z serii 9xx ( np 930 lub najwyższy model 990). Zamienniki tanie jak barszcz a drukarki trudne do zajeba..a

Osobiście polecam lasery HP z serii 10xx (np 1010, 1015, 1020 to już b.dobry model). Zamienniki tonerów tanie. Ewentualne usterki to padajaca folia grzałki ale ewentualna wymiana tania. Na allegro grosze a mozna nawet samemu to zrobić

Ze starszych laserów HP z serii 1xxx z naciskiem na 1300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno miałem taki sam problem...potrzebowałem drukarkę, głównie do drukowania tekstu... której nie będę często używał...dlatego atramentówka odpadła (jak się nie używa zbyt często dysze zasychają i pojawia się problem). Kupiłem HP P1005 za 299zł + wysyłka. HP 1020 też mam i praktycznie drukareczki wyglądają identycznie, są fajne, bo sa małe :). Tej nowej jeszcze nie przetestowałem, ale 1020 trochę się już nadrukowała i wszystko ok. Już wymieniłem do niej toner, koszta na prawdę nieduże , a drukareczka ładnie i szybko drukuje. O samsungu różne opinie słyszałem i poczytałem na necie. Sam szczerze mówiąc myślalem o drukarce samsunga, ale jak poczytałem trochę na ich temat to dałem sobie spokój i wybrałem sprawdzone HP :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samsung ma bardzo dobre laserówki. mam SAMSUNG ML-1640. nie narzekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...