Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:kox::kox::kox: 

Musimy w końcu się ugadać  na spokojnie

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, xBladex napisał:

:kox::kox::kox: 

Musimy w końcu się ugadać  na spokojnie

No w końcu by wypadało :)

Opublikowano

Krystian, zauważyłem, że masz zimówki na tych letnich felgach. Zmieniasz na lato czy będziesz opony przekładał . :-)

P.S. no i do audi connect dwa gekony aż przyszły :-)

Klocki do wymiany ?

Edytowane przez vvalery

Opublikowano
  • Autor

Tak, zimówki zostają na tych felgach.

Powoli się rozglądam za czymś ciekawym na lato.

Kupiłem komplet klocków na przód i tył. Ale mechanik stwierdził że jeszcze z tyłu są ok. I teraz się zaświeciły. Już jestem umówiony na wymianę. Teraz masakra te klocki robią. Niedosć że cieńsze to czujniki prawie w połowie grubości :facepalm:

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
5 godzin temu, krystian3769 napisał:

Tak, zimówki zostają na tych felgach.

Powoli się rozglądam za czymś ciekawym na lato.

Kupiłem komplet klocków na przód i tył. Ale mechanik stwierdził że jeszcze z tyłu są ok. I teraz się zaświeciły. Już jestem umówiony na wymianę. Teraz masakra te klocki robią. Niedosć że cieńsze to czujniki prawie w połowie grubości :facepalm:

Jeszcze trochę można pojeździć na tej kontrolce:)

A3 8V firmowym  zanim umówili termin na wymianę klocków  to jeszcze 8tys zrobiłem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie jest tak jak piszesz Wojtek :wink:

Opublikowano
  • Autor

Kiera zmieniona, trzeba ją zabezpieczyć i zadbać o resztę skórek :decayed:

spacer.png

 

Opublikowano

Krystian czy kupowałeś 10 cyfrowy kod dla głównego użytkownika czy zlałeś to? Masz ten street view ?

Opublikowano
  • Autor
53 minuty temu, vvalery napisał:

Krystian czy kupowałeś 10 cyfrowy kod dla głównego użytkownika czy zlałeś to? Masz ten street view ?

Nie nie kupowałem.

Jeszcze nie zdążyłem sprawdzić :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Też nie mam street viev ?

Opublikowano

A ja dalej nie mam dostępu do samochodu z apki. Wywalone 265zł w błoto żeby zostać key userem co w takim przypadku nic nie daje. 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, vvalery napisał:

A ja dalej nie mam dostępu do samochodu z apki. Wywalone 265zł w błoto żeby zostać key userem co w takim przypadku nic nie daje. 

To lipa :disgust:

A co można przez tą apkę konfigurować?

Opublikowano
22 minuty temu, krystian3769 napisał:

To lipa :disgust:

A co można przez tą apkę konfigurować?

Dodawać cele specjalne jak fotoradary. Sprawdzać gdzie jest auto, zamykać i otwierać, włączyć ogrzewanie, sprawdzić poziom oleju, przeglądy, przebieg, ilość paliwa itp.

Opublikowano
  • Autor

Gdzieś o tym czytałem.

Nie wiem czy to działa umnie.

Napewno planowanie celu podróży działa z apki.

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
32 minuty temu, krystian3769 napisał:

Gdzieś o tym czytałem.

Nie wiem czy to działa umnie.

Napewno planowanie celu podróży działa z apki.

Jeżeli nie jesteś key userem to nie będzie działać. Musisz mieć ten 10 cyfrowy kod ze zdrapki. Wysyłanie celu z Google maps działa każdemu podłączonemu.?

Edytowane przez vvalery

Opublikowano
  • Autor

Wpadły nowe prezenty pod choinkę ?

spacer.png

spacer.png

Miały być 20"...

 i pewnie docelowo będą ?

A że opony letnie mam z tego roku to wziołem ?

spacer.png

Opublikowano

piękne prezenty graty ! , musiałeś być grzeczny :)

po montażu dodaj fotki 

Opublikowano
  • Autor

Hehe starałem się być ? 

Jak dalej taka wiosenna pogoda będzie to chyba nie wytrzymam i jeszcze przymierze ?

Opublikowano

Jaka szerokość i ET ? K.a, że ja taki grzeczny nie jestem ?

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, vvalery napisał:

Jaka szerokość i ET ? K.a, że ja taki grzeczny nie jestem ?

Hehe 

Et 26 przy 8J

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.