Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
22 minuty temu, krystian3769 napisał:

Hehe 

Et 26 przy 8J

Czyli przeliczając, przy oryginale gdyby było 8,5” szerokości wychodzi 32,35mm ???

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Bardzo ładna Audiczka :) Też szukam B9 i chciałem się dopytać jak tam jesteś zadowolony z silnika? Jak dynamika i czy miałeś z nim jakieś problemy? Jak śmiga automat, czy miałeś z nim jakieś problemy? :)

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, leewang napisał:

Bardzo ładna Audiczka :) Też szukam B9 i chciałem się dopytać jak tam jesteś zadowolony z silnika? Jak dynamika i czy miałeś z nim jakieś problemy? Jak śmiga automat, czy miałeś z nim jakieś problemy? :)

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Dzięki:hi:

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tej konfiguracji napędu. Wiadomo że nie jest to jakiś demon prędkości ale do codziennej jazdy w zupełności wystarcza. Jak narazie nie było żadnych problemów z czym kolwiek w aucie. Pozdrawiam 

Opublikowano

Dzięki :)Możesz napisać jeszcze jaki przebieg w autku?

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, leewang napisał:

Dzięki :)Możesz napisać jeszcze jaki przebieg w autku?

184k

Opublikowano

Świeżynka ? skąd ta kiere i gale wyciągnąłeś ?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Norbas napisał:

Świeżynka ? skąd ta kiere i gale wyciągnąłeś ?

Hehe ledwo dotarty ?

https://maff.pl/

Opublikowano

I jak z jakością oraz produkcja kiery ? ? Starannie zrobione ? Daj znać jak pokrecisz kołem z 10kkm ?

Opublikowano
  • Autor

Powiem Ci że jestem mega zadowolony. Efekt WoW. Przebił moje oczekiwania. Rozmawiałem z tapicerem kilka razy i widać że to co robi to jego pasja. Jakość skóry, szycie i wykonanie jak w oryginale. Dlatego bez zastanowienia dosłałem Mu do wymiany skórkę z joysticka. 

Dla jasności to jest ta moja ori. pierwsza kierownica ?

 

 

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Pytanie troszkę nie związane z tematem, ale co tam. Mierzyłeś może u siebie grubość lakieru? Mam na oku A4 właśnie w takim kolorze tylko, że grubość lakieru na całym aucie podchodzi pod 200μm (z wyjątkiem klapy bagażnika tam jest sporo cieniej) i zastanawia mnie czy ten lakier jest aż tak gruby, czy całe auto było lakierowane.. 

Opublikowano
  • Autor
56 minut temu, notedeagle napisał:

Pytanie troszkę nie związane z tematem, ale co tam. Mierzyłeś może u siebie grubość lakieru? Mam na oku A4 właśnie w takim kolorze tylko, że grubość lakieru na całym aucie podchodzi pod 200μm (z wyjątkiem klapy bagażnika tam jest sporo cieniej) i zastanawia mnie czy ten lakier jest aż tak gruby, czy całe auto było lakierowane.. 

Prawdę powiedziawszy to nie mierzyłem.

Opublikowano
12 godzin temu, notedeagle napisał:

Pytanie troszkę nie związane z tematem, ale co tam. Mierzyłeś może u siebie grubość lakieru? Mam na oku A4 właśnie w takim kolorze tylko, że grubość lakieru na całym aucie podchodzi pod 200μm (z wyjątkiem klapy bagażnika tam jest sporo cieniej) i zastanawia mnie czy ten lakier jest aż tak gruby, czy całe auto było lakierowane.. 

ASO mówi, że do 200 mikronów traktuje się pierwszy lakier ;) tak przynajmniej mówili przy C7.

Opublikowano
16 godzin temu, notedeagle napisał:

Pytanie troszkę nie związane z tematem, ale co tam. Mierzyłeś może u siebie grubość lakieru? Mam na oku A4 właśnie w takim kolorze tylko, że grubość lakieru na całym aucie podchodzi pod 200μm (z wyjątkiem klapy bagażnika tam jest sporo cieniej) i zastanawia mnie czy ten lakier jest aż tak gruby, czy całe auto było lakierowane.. 

Ja mierzyłem przy odbiorze, Audi A4 B9 sedan '18. W załączniku protokół - u mnie wewnętrzne słupki miały grubsza warstwę niż reszta karoserii stąd protokół :)

grubosc lakieru.PNG

 

Edit: Mój jest w tym samym kolorze.

Edytowane przez zb0oj

Opublikowano

W zależności od kalibracji czujnika ? u mnie jest wszystko do 120 a tylna klapa 60 mikronów. 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Zacznę od podziękowań dla Maćka za pomoc w zakupie. :hi:

W czasie jaki teraz panuje paczka z DE przyszła dosyć szybko. :decayed:

H&R -40

spacer.png

I już na drugi dzień auto poszło do warsztatu.

Przed na ori 1BE

spacer.png

I na H&R -40

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Według mnie tak powinno wyjechać z fabryki :wink:

Opublikowano

:thumbup1: mega siadło  

Opublikowano

Krystian szalejesz. Ile te sprężynki ? Fajnie siadło, może bym sobie sprawił takowe ?

Opublikowano
4 godziny temu, krystian3769 napisał:

Zacznę od podziękowań dla Maćka za pomoc w zakupie. :hi:

W czasie jaki teraz panuje paczka z DE przyszła dosyć szybko. :decayed:

H&R -40

spacer.png

I już na drugi dzień auto poszło do warsztatu.

Przed na ori 1BE

spacer.png

I na H&R -40

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Według mnie tak powinno wyjechać z fabryki :wink:

Idealnie:kox:

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, vvalery napisał:

Krystian szalejesz. Ile te sprężynki ? Fajnie siadło, może bym sobie sprawił takowe ?

WWW.EBAY.DE

Finden Sie Top-Angebote für H&R Federn 40mm Audi A4 Avant...

Wyszły troszkę taniej niż w pl:wink:

Opublikowano

Patrzyłem w necie i jakieś inne numery wyskakują do mojego sprężyn HR. Twoje to jakieś dedykowane czy inne ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.