Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

koło ciekawe :thumbup1:

Opublikowano
Godzinę temu, krystian3769 napisał:

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny zachęcił do wymiany przygotowanego już od dłuższego czasu nowego zestawu kół. 

 

125019E9-5B49-4E7C-8985-4092AA7FED2C.png

661A79C0-0E82-497F-86F5-8D1D9F352150.png.671e20fd3ae94eb2051f71c095abf91e.png

Ile cali ?

Opublikowano

Sztos !! :brzydkibanan: Auuuuu !! Już niedługo zobaczymy na żywo jak to wyglada :decayed:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, BlackM4mba napisał:

Ile cali ?

Słuszne 20 :wink:

Opublikowano
7 godzin temu, krystian3769 napisał:

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny zachęcił do wymiany przygotowanego już od dłuższego czasu nowego zestawu kół. 

 

125019E9-5B49-4E7C-8985-4092AA7FED2C.png

661A79C0-0E82-497F-86F5-8D1D9F352150.png.671e20fd3ae94eb2051f71c095abf91e.png

No Panie kolego gruby setup wpadł:kox: Kiedy jakieś hamulce wpadną jako wisienka na torcie?:whistling:

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Wandej napisał:

No Panie kolego gruby setup wpadł:kox: Kiedy jakieś hamulce wpadną jako wisienka na torcie?:whistling:

Pomyślimy ?

Opublikowano
11 godzin temu, krystian3769 napisał:

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny zachęcił do wymiany przygotowanego już od dłuższego czasu nowego zestawu kół. 

 

125019E9-5B49-4E7C-8985-4092AA7FED2C.png

661A79C0-0E82-497F-86F5-8D1D9F352150.png.671e20fd3ae94eb2051f71c095abf91e.png

Teraz w Nisku się nie ukryjesz :-) a i w Rzeszowie będzie ciężko. Pięknie Panie pięknie. Graty :thumbup1:

Opublikowano
11 godzin temu, krystian3769 napisał:

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny zachęcił do wymiany przygotowanego już od dłuższego czasu nowego zestawu kół. 

 

125019E9-5B49-4E7C-8985-4092AA7FED2C.png

661A79C0-0E82-497F-86F5-8D1D9F352150.png.671e20fd3ae94eb2051f71c095abf91e.png

Super:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie :hi:

Opublikowano
  • Autor

39B69D2D-2FCF-4072-A099-F94AB6F9EE57.jpeg.7d54d8b59faf9ce6161414b045f63055.jpeg

Opublikowano

jest sztos Panie świeci się jak psu ...

Opublikowano
2 godziny temu, krystian3769 napisał:

39B69D2D-2FCF-4072-A099-F94AB6F9EE57.jpeg.7d54d8b59faf9ce6161414b045f63055.jpeg

Dobra rolka :thumbup1: :kox:

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, D4NTE napisał:

Dobra rolka :thumbup1: :kox:

Ciężki wybór dobrać coś do b9 

Teraz widzę Ty masz ten sam dylemat :facepalm:

O ile jeszcze w 19” dobrać jakiś świeży oemowski wzór który podejdzie do naszej budy strasznej tragedii nie ma to już 20” jest posucha.  
 

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
  • Autor

Widzę że bierzesz pod uwagę złote

Też robiłem przymiarkę 

 

3FEB69D7-6CDB-431D-982E-259A6BB73C3F.jpeg

1CDC16DD-7DA4-45FB-90E2-0887FC1BF86A.jpeg
 

Ale nie miałem odwagi :dziura:

Poza tym idę w czerń. To jakoś mi nie grało. Choć w realu całkiem ciekawie te felgi się prezentowały.

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
  • Autor

I jeszcze te 

 

B0A15D60-FFFA-460F-8277-506D9B8FDFD6.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Może Ci deko pomogłem :wink:

Opublikowano
59 minut temu, krystian3769 napisał:

Widzę że bierzesz pod uwagę złote

Też robiłem przymiarkę 

 

3FEB69D7-6CDB-431D-982E-259A6BB73C3F.jpeg

1CDC16DD-7DA4-45FB-90E2-0887FC1BF86A.jpeg
 

Ale jakoś nie miałem odwagi :dziura:

Poza tym idę w czerń. To jakoś mi nie grało. Choć w realu całkiem ciekawie te felgi się prezentowały.

Moim skromnym zdaniem na tym kole zdecydowanie lepiej ;) Co to za model?

Edytowane przez szafa

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, szafa napisał:

Co to za model?

O które pytasz ?

Opublikowano
7 minut temu, krystian3769 napisał:

O które pytasz ?

model 5 ramienny 

obraz.png.4115204b0b021ef995b2c6353a79251a.png

Edytowane przez szafa

Opublikowano
  • Autor
42 minuty temu, szafa napisał:

model 5 ramienny

Concaver CVR3

Edytowane przez krystian3769

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.