Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ano dokładnie, S4,S5,S6,S7 w TDI to żenada 

Opublikowano
  • Autor

RS4 skonczło sie na B8 

B9 uturbione 2,9 ?

Opublikowano
53 minuty temu, marcin_o23 napisał(a):

ano dokładnie, S4,S5,S6,S7 w TDI to żenada 

 

Rozumiem że jeździłeś....

Ja jeździłem  S4ką w gnoju, franca robi robote

Opublikowano

jeździłem i w gnoju i w benzynie i nowym RS4, i użytkuje auto które je wszystkie zjada :wink:

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano
53 minuty temu, krystian3769 napisał(a):

RS4 skonczło sie na B8 

B9 uturbione 2,9 ?

Mylisz sie, RS4 skończyło się na B5tce

Te gówniane V8 w B7 i B8 nie nadaje się do jazdy, a przejażdżki po winklach to smierc w oczach.

B9 RS4 to powrót do tego co było w RS4 B5, w końcu zaczęło zap...ać

Opublikowano
  • Autor

Panowie tylko mi tu nie róbcie  przekomarzanek ?

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Dev napisał(a):

Mylisz sie, RS4 skończyło się na B5tce

Te gówniane V8 w B7 i B8 nie nadaje się do jazdy, a przejażdżki po winklach to smierc w oczach.

B9 RS4 to powrót do tego co było w RS4 B5, w końcu zaczęło zap...ać

Z doświadczeniem nie będę polemizował ?

Opublikowano
3 minuty temu, krystian3769 napisał(a):

Panowie tylko mi tu nie róbcie  przekomarzanek ?

no bez przesady, nie mam zamiaru, każdy ma swoje odczucia i tyle, nowe RS4 jedzie spoko, ale po jeździe RS4 nie pomyślałem sobie: "muszę mieć RS4" :D

Opublikowano
  • Autor

DEV tak z ciekawości serio 

powiedz dlaczego takie wnioski 

Opublikowano
  • Autor

Wstawiłem pare pierdoł a zabrnęliśmy całkiem w inny klimat ?

Opublikowano

czyli podsumowując muszę przyznać że ten sportowy look zegarów jest fajny :D:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

 

Z perspektywy kierowcy 

jakby inne auto ?

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

nie no serio mi się ten wygląd zegarów mega podoba, będę oganiał u siebie bo mi od dawna łazi po głowie

Opublikowano
  • Autor

Daj mi. WhatsapApp wyślę Ci jak to gra 

Opublikowano

696047062

Opublikowano
18 godzin temu, krystian3769 napisał(a):

Jeszcze mnie tu nie było w tym roku ?

Autko ma się dobrze i nabija kilometry. 
Wiele się nie dzieje. Z ostatnich modów co wpadło …

Aktualizacja softu + mapy 2023

F8B227DB-D68B-424D-8BCD-E4B69B44BCEA.thumb.jpeg.3cedd836f92a3c4f30092caf309619e0.jpeg


HBA

DAAE5B15-2842-4A28-8FC1-B6631860E730.thumb.jpeg.0d62087b20d9f08e09d12c98ae26afa8.jpeg

 

Rozpoznawanie znaków 

474F204F-3546-4F50-B929-CC2788CF78E6.thumb.jpeg.02472c58697c9b8e9c1ae732393fe0ad.jpeg

 

Odblokowanie VIM 

I to co mnie najbardziej cieszy ?

90940ABE-E7D1-4775-BE7E-AC84242C7A29.thumb.jpeg.8dbe92f0a6b0e5741970704ecfa0a633.jpeg


 

74898B9C-BA4B-452D-B4E7-2A218FAD539D.thumb.jpeg.b8de6016961458eb34b996ca9b9b5c67.jpeg
 

7C5F1F75-DE8B-43CF-A4D8-5B3BEE4289B3.thumb.jpeg.bbff401f52bbf99b5a6fb3beb75e5982.jpeg

 

A13284D0-AE8A-42A8-974C-9F17AF48F051.thumb.jpeg.37d80eb10a24296589eba0df7d57f290.jpeg

 

62AFAD9B-57B0-4E79-9CC3-4F121FC57359.thumb.jpeg.831541e83ce060783af4ae1508c99a24.jpeg

 

Krystian u kogo robiłeś ?

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, vvalery napisał(a):

Krystian u kogo robiłeś ?

Mam miejscowego magika ?

Opublikowano
  • Autor

Jak coś potrzebujesz to pisz ?

Opublikowano

Tak z ciekawości:

 

Boost nie działa w TDI ? 

Opublikowano
Godzinę temu, Michu1996 napisał(a):

Tak z ciekawości:

 

Boost nie działa w TDI ? 

Nie działa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.