Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

I oznaczenie modelu out 

 

340C9384-0428-43BB-9C4C-16D6B8950394.jpeg

Opublikowano

 Lux torpeda! :dance2:

Opublikowano
Godzinę temu, krystian3769 napisał:

Tak na szybkości z wczorajszego montażu

Fajnie , teraz tylko tylne lampy wrzucić tak jak „siemian" i będzie tył przyzwoicie wyglądał :wink: 

Opublikowano
5 minut temu, mariusz36 napisał:

Fajnie , teraz tylko tylne lampy wrzucić tak jak „siemian" i będzie tył przyzwoicie wyglądał :wink: 

Nie jest to takie proste pod kikoma względami ....... ale piękne.B)

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, vvalery napisał:

Nie jest to takie proste pod kikoma względami ....... ale piękne.B)

Dokładnie. To nie to co zmiana neonów w b8? Ale robotę robią ?

Opublikowano
1 minutę temu, krystian3769 napisał:

Dokładnie. To nie to co zmiana neonów w b8? Ale robotę robią ?

Ale kto to mówi :D ... najlepsi rezacze ??? 

siemian dał radę to Wy nie dacie :whistling: 

Opublikowano
Teraz, mariusz36 napisał:

Ale kto to mówi :D ... najlepsi rezacze ??? 

siemian dał radę to Wy nie dacie :whistling: 

Rezanie rezaniem. Pozostaje kwestia finansowa. Już miałem szystko na tapecie ale .... pójdzie na zje... kocioł c.o.:facepalm:  Nie jest to tani mod. :wink:

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, mariusz36 napisał:

Ale kto to mówi :D ... najlepsi rezacze ??? 

siemian dał radę to Wy nie dacie :whistling: 

??

Opublikowano

Coraz bardziej przekonuję się do B9:D Piękna jest.

Opublikowano

Fajnie to wyszło, tył na plus, jeszcze bym znaczek na czarny zmienił, do niebieskiego będzie fajnie, atrapa przednia chinol?

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, marcin_o23 napisał:

Fajnie to wyszło, tył na plus, jeszcze bym znaczek na czarny zmienił, do niebieskiego będzie fajnie, atrapa przednia chinol?

Będzie kompletny dechroming. Grill oczywiście Chinol tylko ten lepszy 

Opublikowano
  • Autor

Wreszcie będzie czysto ?

CA9A7C75-9AB0-4D93-978C-9B7A668CCBE4.jpeg

Opublikowano
W dniu 28.04.2021 o 11:20, krystian3769 napisał:

Będzie kompletny dechroming. Grill oczywiście Chinol tylko ten lepszy 

Sa wersję z napisem quattro? jak z tablica i pdc? Szukam czegoś solidnego, a kratki takie są pod radary?

Opublikowano
W dniu 29.04.2021 o 11:20, krystian3769 napisał:

Wreszcie będzie czysto ?

CA9A7C75-9AB0-4D93-978C-9B7A668CCBE4.jpeg

Też mi przyszły oryginały z auto plus coś za 12 zł komplet. Długi deszczowy weekend to się założy. :wink:

Opublikowano
  • Autor
57 minut temu, vvalery napisał:

Też mi przyszły oryginały z auto plus coś za 12 zł komplet. Długi deszczowy weekend to się założy. :wink:

Hehe w ASO 5zł szt. 

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, MarcinL napisał:

Sa wersję z napisem quattro? jak z tablica i pdc? Szukam czegoś solidnego, a kratki takie są pod radary?

Tak są z napisem 

C019528D-92D5-4197-ADA6-43F0F1B5C8DF.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Kratki są oryginalne lakierowane w piano. PDC i tablica wszystko pasuje bez problemu. Jak pisałem wcześniej jest to chinol lepszego gatunku ?

Opublikowano
W dniu 28.04.2021 o 07:18, krystian3769 napisał:

I oznaczenie modelu out 

 

340C9384-0428-43BB-9C4C-16D6B8950394.jpeg

Nie myślałeś nad usunięciem również emblematu quattro?

Opublikowano
1 minutę temu, Michu1996 napisał:

Nie myślałeś nad usunięciem również emblematu quattro?

Moim zdaniem to jedyny emblemat poza ringami który powinien zostać na klapie :thumbup1:

Opublikowano
1 minutę temu, kamelus_ napisał:

Moim zdaniem to jedyny emblemat poza ringami który powinien zostać na klapie :thumbup1:

Wiadomo , kwestia gustu :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.