Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krystian z aso brales czy od kogoś innego ? 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, vvalery napisał:

Piękna. Mam podobną tylko bez spłaszczenia na dole Jak niżej ? Teraz tylko guziki przyciskać w mmi. Montaż plug and play czy musiałeś coś kodować ?

38734C30-F3C5-4BF3-8F0C-64565C78ACEC.png

Tak jak pisze Maciek p&p nie trzeba nic kodować. 

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Norbas napisał:

Krystian z aso brales czy od kogoś innego ? 

ASO Siemian :decayed:

Opublikowano
3 minuty temu, krystian3769 napisał:

Oj tam oj tam...

Też masz pewno wypieszczone auto.

Niestety, b8 jest traktowana jako wół roboczy :(  powiem szczerze jakoś nie iskrzy między Nami :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Teraz, szafa napisał:

Niestety, b8 jest traktowana jako wół roboczy :(  powiem szczerze jakoś nie iskrzy między Nami :whistling:

Hehe mówisz...:grin:

Opublikowano
1 godzinę temu, MaciekPL napisał:

Co miał kodowac ze zmiany z takiej samej na taka sama tylko nowa ? Chyba nie ma w opcjach że nowa jest 

A skąd z tego tekstu wynika, że miał taką samą ? Nie patrzyłem z lenistwa na pierwszą stronę. ? Ile to cacko ?

Edytowane przez vvalery

Opublikowano
11 minut temu, vvalery napisał:

A skąd z tego tekstu wynika, że miał taką samą ?

Chyba temat na tyle obserwujesz że powinieneś wiedzieć. Na 1 stronie jest zdjęcie. No chyba że tylko temat o navi krazysz albo o felgach to spoko hehe.

Opublikowano

Mega kierownica :shock3:

Opublikowano
Godzinę temu, MaciekPL napisał:

Chyba temat na tyle obserwujesz że powinieneś wiedzieć. Na 1 stronie jest zdjęcie. No chyba że tylko temat o navi krazysz albo o felgach to spoko hehe.

Nie każdy jest tak oblatany jak Ty, chociaż Twoje odpowiedzi bez uszczypliwości nie byłyby chyba takie fajne. ?

Opublikowano

Święta za pasem to i Krystian prezenty robi  :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Olgierd93 napisał:

Mega kierownica :shock3:

W sumie taka jak poprzednia tyle że świeża ?

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Udała30 napisał:

Święta za pasem to i Krystian prezenty robi  :thumbup1:

Bardzo mnie irytowała ta kierownica ?

Opublikowano

Coś ostatnio furki nie widzę na podwórku? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, xBladex napisał:

Coś ostatnio furki nie widzę na podwórku? :eusathink:

Też myślałem że zmieniłeś trasę :)

Opublikowano
2 godziny temu, krystian3769 napisał:

Też myślałem że zmieniłeś trasę :)

Chwilowo był mały postój ,ale od tego tygodnia do końca roku tylko na Biłgoraj 

Opublikowano
  • Autor

W moim przypadku równy tydzień w oczekiwaniu na wznowienie licencji.

Jest bajera :banan:

spacer.png

vvalery, bar72 Panowie dzięki za info.:drinks:

Opublikowano
58 minut temu, krystian3769 napisał:

W moim przypadku równy tydzień w oczekiwaniu na wznowienie licencji.

Jest bajera :banan:

spacer.png

vvalery, bar72 Panowie dzięki za info.:drinks:

Graty. Zobacz jak będziesz miał krzyż (Wciśnij touch pada na widoku mapy) i powiększ na maksa czy wyskoczy Ci street view (ludzik). U mnie nie ma.

 

Opublikowano

teraz VC wygląda tak jak powinien :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, vvalery napisał:

Graty. Zobacz jak będziesz miał krzyż (Wciśnij touch pada na widoku mapy) i powiększ na maksa czy wyskoczy Ci street view (ludzik). U mnie nie ma.

Obyczaje na spokojnie i dam znać ?

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, bar72 napisał:

teraz VC wygląda tak jak powinien :decayed:

Zgadza się ?

Brakowało jak wisienki na torcie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.