Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic


krystian3769

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.09.2019 o 20:52, krystian3769 napisał:

Już to masz ?

Wcześniej napisałeś bez "?" Więc uznałem że potwierdzasz:).

Tak to zdj wersji jaką mam ale sam nie robiłem żadnego update.

Choć napisane jest że 2018/2019 To w moim mieście chciała mnie puścić od dawna zamknięta drogą czyli deptakiem :). GGoogle maps w tel nigdy taki głupot nie robił mi.

Edytowane przez humptydumpty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, humptydumpty napisał:

Wcześniej napisałeś bez "?" Więc uznałem że potwierdzasz:).

Tak to zdj wersji jaką mam ale sam nie robiłem żadnego update.

Choć napisane jest że 2018/2019 To w moim mieście chciała mnie puścić od dawna zamknięta drogą czyli deptakiem :). GGoogle maps w tel nigdy taki głupot nie robił 

A nie jest to najnowsza aktualizacja?

To niech ktoś wrzuci fotkę po update ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vvalery napisał:

Najnowszy update to 2018/2019 ?

No właśnie. Czyli to co ma humptydumpty ?

137 post .

Edytowane przez krystian3769
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, proarnes napisał:

Najnowszy update jest 2019/2020. U mnie zainstalowal sie online juz dobrych kilka miesiecy temu

A na stronie nie ma. Chyba, że my tego nie widzimy.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, krystian3769 napisał:

Oki 

Bonus od Audi zainstalowany ?

spacer.png

Ile czasu trwał update u Ciebie? W czasie jazdy robiłeś czy bez zapłonu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna jest ta b9. Pytanie do właściciela b8 i b9, czy jest duża różnica między nimi? Lepiej kupić B8 z końcówki rocznika w pełnym S-Line czy b9 początek rocznika w podstawie? Diesel w avant ? Co kolega doradza jako praktykant. 

Edytowane przez Tomafx
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tomafx napisał:

Ładna jest ta b9. Pytanie do właściciela b8 i b9, czy jest duża różnica między nimi? Lepiej kupić B8 z końcówki rocznika w pełnym S-Line czy b9 początek rocznika w podstawie? Diesel w avant ? Co kolega doradza jako praktykant. 

Może tak ...

Pod względem wykonania czy estetyki jest to Audi. Jedno nie ustępuje drugiemu. Czy b9 jest ładniejsze od b8 ... Kwestia gustu. Jak dla mnie wizualnie b8 w pakiecie C+ jest najładniejszym modelem audi A4 jakie do tej pory wyszło. Z każdym kolejnym jest już tylko gorzej. Takie jest moje zdanie i podkreślam że mowa tu o stylistyce. 

Co do porównywania z moją wcześniejszą b8 to ciężko obiektywnie się wypowiedzieć.

W tamtej nie było servo, automatycznej skrzyni, quattro, ADS  no i siedziało na zawiasie 1BV. B8 było też przedliftem i nie mam porównania czy są różnice w odniesieniu do poliftowej.

Fakt faktem b9  jest nowszym samochodem, bardziej zaawansowanym technologicznie i między innymi dlatego je wybrałem.

Jeżeli mam oceniać konkretnie na przykładzie obu moich aut to zdecydowanie b9 wygrywa. 

Pozdrawiam 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie, bo spotkałem się z opiniami, że jakość wykonania w b9 w środku jest gorsza niż b8? Jak to jest w rzeczywistości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tomafx napisał:

Jeszcze jedno pytanie, bo spotkałem się z opiniami, że jakość wykonania w b9 w środku jest gorsza niż b8? Jak to jest w rzeczywistości ?

Nie wiem, miałem obydwa i ciężko powiedzieć. Wizualnie przepaść, bo b8 wygląda w środku jak z poprzedniego wieku w porównaniu z b9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Tomafx napisał:

Jeszcze jedno pytanie, bo spotkałem się z opiniami, że jakość wykonania w b9 w środku jest gorsza niż b8? Jak to jest w rzeczywistości ?

Nie no to jakieś brednie ...

Powiedziałbym że są porównywalne napewmo nie sa gorsze.

Mało tego jeżeli chodzi o ergonomię to b9 bije b8. Chociażby w b9 masz rolete elektryczną która otwiera się i zamyka razem z klapą bagażnika. Oparcia tylnej kanapy też możesz już położyć z pozycji bagażnika. Jeżeli masz zestaw mocowania bagażu to na szyny i taśmy kiedy ich nie potrzebujesz jest miejsce w kuwecie z kluczami. Także nic nie lata po całym bagażniku. Masz już możliwość wyboru lamp ledowych czy matrixa z przód. Czego nie było w b8. No i tak jak pisał vvalery środek  jest nowocześniejszy.

Co jeszcze zauważyłem.

Hamulce w serii są 4 tłoczkowe i o niebo lepsze niż b8. 

 

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, krystian3769 napisał:

Oparcia tylnej kanapy też możesz już położyć z pozycji bagażnika.

Czy aby na pewno? Wszędzie szukam takiej informacji i jest tylko info o odryglowaniu oparcia a a nie kładzeniu kanapy. Sądziłem, że w lifcie to zamontują ale widzę że tego nie ma są tylko cięgna bez składania kanapy. Szczególnie mnie to dziwi gdyż w Golfie 7 to mam i nie wymagało to żadnej dopłaty a auto produkowane od 2013r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, TomaszWrzos napisał:

Czy aby na pewno? Wszędzie szukam takiej informacji i jest tylko info o odryglowaniu oparcia a a nie kładzeniu kanapy. Sądziłem, że w lifcie to zamontują ale widzę że tego nie ma są tylko cięgna bez składania kanapy. Szczególnie mnie to dziwi gdyż w Golfie 7 to mam i nie wymagało to żadnej dopłaty a auto produkowane od 2013r

 

12 godzin temu, krystian3769 napisał:

Oparcia tylnej kanapy też możesz już położyć z pozycji bagażnika.

Ja nie napisałem o kładzeniu tylnej kanapy tylko oparcia ...

Nie wiem co zrozumiałeś przez to  Kolego. Mnie chodziło o to że sięgając od strony bagażnika za cięgno odryglowujesz oparcie, popychasz i składasz oparcia do środka.

 

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...