Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jeżeli już to tylko A4

Opublikowano
  • Autor

Byłem dziś w ASO zapytać o poliftowy dyfuzor i przy okazji wpuściłem do auta gekonka ?

spacer.png

Opublikowano

Super furmanka , za rok tez bede czegoś podobnego szukał. 

Opublikowano
  • Autor

Mówisz że jednak nie Bawaria...?

 

Opublikowano

Na nową Bawarię nie mam kasy więc po f30 będzie B9 a po B9 będzie G20 :) ogólnie oba te auta są dla mnie wystarczające. 

Niestety  umnie 3 lata jest tylko auto bo jak się zamortyzuje w żony firmie to szkoda podaki oddawać, w Grudniu 2019 będzie już 2 lata, więc zostanie rok i trzeba będzie znowu czegoś szukać.

Naszczęście w BMW nie popełniłem tego błędu co w A4, czyli robiłem je długo a jak skończyłem to trza było sprzedać. Tu zrobiłem wszystko co chciałem w 6 miesięcy i teraz przynajmiej trochę pojeżdzę takim jak mi się podoba :) 

Opublikowano
  • Autor

Super 

Ja też tu cudów nie narobie

Ale coś tam poprawię: )

Opublikowano

Bardzo ładną B9 dorwałeś :slina: gratulacje

Super kolor oraz wyposażenie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Seba 

Nie jest najgorzej ?

Opublikowano

Krystian fura MEGA ?     i dodatku  :quattro:  Gratulacje

Jednak odpuściłeś planowane  bmw /  cls ?

 

 

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Pomor_ napisał:

Krystian fura MEGA ?     i dodatku  :quattro:  Gratulacje

Jednak odpuściłeś planowane  bmw /  cls ?

 

 

Dzięki 

Tak odpuściłem 

Władca pierścieni wygrał ?

Opublikowano
10 godzin temu, krystian3769 napisał:

Dzięki Seba 

Nie jest najgorzej ?

Jak dla mnie by spasowała tylko by była w PB?. Zerkam sobie czasem za jaką 2 litrową benzynką ale wybór niewielki

Opublikowano

Krystian, faktycznie to są takie fele jak Ty masz tylko przemalowane. Czy Ty je masz fabrycznie czy kupowałeś dodatkowo? Pytam bo one mi najbardziej podchodzą ?

Edytowane przez vvalery

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, D4NTE napisał:

Jak dla mnie by spasowała tylko by była w PB?. Zerkam sobie czasem za jaką 2 litrową benzynką ale wybór niewielki

No właśnie też zerkałem za PB tylko 99,9% były to sedany z USA? Od razu sprostowanie - nie mam nic do aut ze stanów ?

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, vvalery napisał:

Krystian, faktycznie to są takie fele jak Ty masz tylko przemalowane. Czy Ty je masz fabrycznie czy kupowałeś dodatkowo? Pytam bo one mi najbardziej podchodzą ?

Tak moje są fabryczne. Na takich wyjechało auto z fabryki. Ale te co pokazywałeś u siebie w temacie też są ori. Już mi chodzi po głowie żeby na wiosne swoje tak prysnąc na następny zimowy sezon ?

Opublikowano
1 minutę temu, krystian3769 napisał:

Tak moje są fabryczne. Na takich wyjechało auto z fabryki. Ale te co pokazywałeś u siebie w temacie też są ori. Już mi chodzi po głowie żeby na wiosne swoje tak prysnąc na następny zimowy sezon ?

Te są właśnie tak pryskane. Trochę ich cena odstrasza …...

Opublikowano
  • Autor

Ile wołają? 

Opublikowano
4 godziny temu, krystian3769 napisał:

Ile wołają? 

6200 zł.

Edytowane przez vvalery

Opublikowano
  • Autor

Za 19" trochę bogato ?

Opublikowano

Faktycznie dopłata za felgi spora ...

Ciekawostka... za ori felgi 19" a'la RS4 B8 w A4 B9 przedlift dopłata była coś ok.10500 płn,

Pozdrawiam

Edytowane przez black4

Opublikowano
  • Autor

Osobiście nie mam parcia na ori. Choć biorę pod uwagę. Będe szukał jakiegoś ciekawego wzoru pasującego do b9. Czyli ostre kształty z odpowiednim et. Np. Dawmac ma ciekawe propozycje i też dobrej jakości mają felgi.

Edytowane przez krystian3769

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.