Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Zostawiłem kompa na noc. Ale coś się skiepsciło ? 

Druga sprawa już dawno powinienem formatować laptopa. 

Zasyfiony jest i pewnie przez to mam te problemy. Na spokojnie to ogarnę.

Jak zainstalujesz daj znać jak poszło.

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Ja u siebie instalowałem te mapy.

Najdłużej trwało kopiowanie na kartę SD (pobranianie max 20min, światłowód 1000mbps), jakieś 45min - karta z dyskontu za 30zl - może dlatego. :D Warto chyba zainwestować w lepszą kartę SD.

Instalacja przez MMI jakiś mniej-więcej 30min, ale robi się to w tle i można korzystać z navi w tym czasie.

PS: Świetny kolor, gratuluje wyboru :)

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, zb0oj napisał:

Ja u siebie instalowałem te mapy.

Najdłużej trwało kopiowanie na kartę SD (pobranianie max 20min, światłowód 1000mbps), jakieś 45min - karta z dyskontu za 30zl - może dlatego. :D Warto chyba zainwestować w lepszą kartę SD.

Instalacja przez MMI jakiś mniej-więcej 30min, ale robi się to w tle i można korzystać z navi w tym czasie.

PS: Świetny kolor, gratuluje wyboru :)

Dzięki za info?

Tak jak pisałem muszę mieć coś z kompem nie halo. Z samym pobraniem mam problem. 

Po 3 czarnych a4 szukałem czegoś innego?

Opublikowano
2 godziny temu, zb0oj napisał:

Ja u siebie instalowałem te mapy.

Najdłużej trwało kopiowanie na kartę SD (pobranianie max 20min, światłowód 1000mbps), jakieś 45min - karta z dyskontu za 30zl - może dlatego. :D Warto chyba zainwestować w lepszą kartę SD.

Instalacja przez MMI jakiś mniej-więcej 30min, ale robi się to w tle i można korzystać z navi w tym czasie.

PS: Świetny kolor, gratuluje wyboru :)

No cóż trzeba będzie spróbować na USB 3.0. Powinno wszystko z dysku SD pójść wraz z instalacja dużo szybciej.?

Opublikowano

Jeśli chodzi o aktualizacje map - to jestem bardzo zadowolony z ich jakości. O ile w PL bardziej ufałem Google Maps, o tyle na trasie Polska - Niemcy - Austria - Szwajcaria - Francja - Włochy do tej pory nawigacja sprawdza się lepiej niż Google Maps. Polecam!

Btw. 2.0 TFSI 252KM sedan - rekord spalania 5,8L / 100km. :D

Opublikowano
23 minuty temu, zb0oj napisał:

Jeśli chodzi o aktualizacje map - to jestem bardzo zadowolony z ich jakości. O ile w PL bardziej ufałem Google Maps, o tyle na trasie Polska - Niemcy - Austria - Szwajcaria - Francja - Włochy do tej pory nawigacja sprawdza się lepiej niż Google Maps. Polecam!

Btw. 2.0 TFSI 252KM sedan - rekord spalania 5,8L / 100km. :D

Zgadzam się. Dzisiaj sobie śmignąłem z Rzeszowa do Lubina tam i z powrotem używając w jedną stronę gogle a w drugą fabrycznej i ta ostatnia wypadła dla mnie lepiej. ?

Twoje spalanie to dla mnie jakaś abstrakcja.?

Edytowane przez vvalery

Opublikowano
W dniu 17.09.2019 o 21:47, vvalery napisał:

Za darmo na myAudi mapy 2018/2019 Europa 12 GB. 

Czesc, czy do A4 b8 tez mozna pobrac update map z myAudi?

Opublikowano
1 godzinę temu, iszek napisał:

Czesc, czy do A4 b8 tez mozna pobrac update map z myAudi?

Aktualizacje są pod konkretny samochód, który trzeba zarejestrować. Nowe auto dostawało darmową aktualizację na trzy lata i potem trzeba bulić jak za zboże. Można zaktualizować za darmo wersję trzeciego roku. Wątpię, żeby b8 miało takie aktualizacje on line, a co zacnym idzie ściągnięcie na kartę z neta. Spróbuj zarejestrować i zobaczysz. 

Opublikowano
49 minut temu, vvalery napisał:

Aktualizacje są pod konkretny samochód, który trzeba zarejestrować. Nowe auto dostawało darmową aktualizację na trzy lata i potem trzeba bulić jak za zboże. Można zaktualizować za darmo wersję trzeciego roku. Wątpię, żeby b8 miało takie aktualizacje on line, a co zacnym idzie ściągnięcie na kartę z neta. Spróbuj zarejestrować i zobaczysz. 

i uwalisz navi

Opublikowano
8 godzin temu, Dev napisał:

i uwalisz navi

Ja uwalę swoją nawigację ? Czy on ? Ja mam mapy legalnie ściągnięte z mojego profilu na myAudi. ?

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, vvalery napisał:

Dzisiaj sobie śmignąłem z Rzeszowa do Lubina tam i z powrotem

Miałeś mnie po drodze mogłeś wstąpić na spocika 

Poglądalibyśmy autka ?

Opublikowano
1 minutę temu, krystian3769 napisał:

Miałeś mnie po drodze mogłeś wstąpić na spocika 

Poglądalibyśmy autka ?

Krystian, Lubin a nie Lublin. ?

Opublikowano
21 godzin temu, vvalery napisał:

Aktualizacje są pod konkretny samochód, który trzeba zarejestrować. Nowe auto dostawało darmową aktualizację na trzy lata i potem trzeba bulić jak za zboże. Można zaktualizować za darmo wersję trzeciego roku. Wątpię, żeby b8 miało takie aktualizacje on line, a co zacnym idzie ściągnięcie na kartę z neta. Spróbuj zarejestrować i zobaczysz. 

Jestem zarejestrowany, ale albo zle szukam albo nie ma dla mnie nic takiego

Opublikowano
25 minut temu, iszek napisał:

Jestem zarejestrowany, ale albo zle szukam albo nie ma dla mnie nic takiego

Jak klikniesz na samochód to tam powinny być. Jak nie ma to nie ma. Miałem b8 i z aktualizacją trzeba było latać do serwisu lub kolegów z forum.?

Opublikowano

Ja też nie widzę tego w myaudi ale może to dlatego że mam aktualną wersję?  Czy takie macie numery jak na poniższym zdjęciu?

 

20190908_182935.jpg

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, vvalery napisał:

Krystian, Lubin a nie Lublin. ?

Curfa faktycznie...

To różnica ???

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, humptydumpty napisał:

Ja też nie widzę tego w myaudi ale może to dlatego że mam aktualną wersję?  Czy takie macie numery jak na poniższym zdjęciu?

 

20190908_182935.jpg

Już to masz ?

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Dzięki za odp

Opublikowano

Próbowaliście speedcamUpdates z radarami ?

 

Opublikowano
  • Autor
18 godzin temu, vvalery napisał:

Próbowaliście speedcamUpdates z radarami ?

 

Jak narazie walczę z pobraniem mapy ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.