Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
20 godzin temu, black4 napisał:

Vvalery 

Podaj budżet tych felg to coś sensownego dobierzemy wspólnymi siłami A4klub ?

Pozdrawiam

Powiedzmy, że do 4k ?

Opublikowano

Vvalery do ok. 4 tys. w 19" to już można zaszaleć ?

Określ jakieś parametry.

Czy zależy Ci na OEM, concave, czymś lekkim ?

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, Norbas napisał:

Zaczęło się :decayed:

? oj tam oj ta 

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, black4 napisał:

Vvalery do ok. 4 tys. w 19" to już można zaszaleć ?

Określ jakieś parametry.

Czy zależy Ci na OEM, concave, czymś lekkim ?

Pozdrawiam

Nie chcę Was urazić dziewczyny ? 

Ale o kołach jest już gdzieś inny temat ?

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
Godzinę temu, krystian3769 napisał:

Nie chcę Was urazić dziewczyny ? 

Ale o kołach jest już gdzieś inny temat ?

To ja Krystian zapytam co na tym zdjęciu jeszcze masz bo szyny ok, dekielki jakieś kabelki, etui na dokumenty coś tam jeszcze w czarnym kolorze-etui na olej? Napisz coś tam nabrał, to sobie też kupię.?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, vvalery napisał:

To ja Krystian zapytam co na tym zdjęciu jeszcze masz bo szyny ok, dekielki jakieś kabelki, etui na dokumenty coś tam jeszcze w czarnym kolorze-etui na olej? Napisz coś tam nabrał, to sobie też kupię.?

Tak to etui na olej ? 

Najbardziej mi zależało na zapince do zdejmowania kapsli ze śrub przy kołach. Niestety poprzedni właściciel przesiał. A resztę to Maciek tak przy okazji  dorzucił ?

Opublikowano
2 godziny temu, krystian3769 napisał:

Tak to etui na olej ? 

Najbardziej mi zależało na zapince do zdejmowania kapsli ze śrub przy kołach. Niestety poprzedni właściciel przesiał. A resztę to Maciek tak przy okazji  dorzucił ?

Haha chciał mała zapinke a przyszła paczka hehe 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, MaciekPL napisał:

Haha chciał mała zapinke a przyszła paczka hehe 

?

Opublikowano
  • Autor

Zestaw już zamontowany :banan:

spacer.png

Jak widać w porównaniu z b8 tu można wszystko ładnie uporządkować kiedy nie jest potrzebne :)

spacer.png

Opublikowano

Właśnie takiego schowka mi brakuje w B8 i tak samo wcześniej nie byle tego C6 .Teraz już trochę pomyśleli widze ,ogólnie przydatna rzecz w bagażniku ,modzik na plus :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, WojtekA4B8 napisał:

Właśnie takiego schowka mi brakuje w B8 i tak samo wcześniej nie byle tego C6 .Teraz już trochę pomyśleli widze ,ogólnie przydatna rzecz w bagażniku ,modzik na plus :thumbup1:

 Jest progres z miejscem na ten zestaw. Choć praktycznie korzystam z tego cały czas. :)

Opublikowano

Ładna sztuka, widzę bardziej przemyślana od poprzednika,  też planuje system szyn dorzucić do bagażnika. ;) Mi najbardziej podoba się lakier w tym egzemplarzu. :D 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, KonradA4troop napisał:

Ładna sztuka, widzę bardziej przemyślana od poprzednika,  też planuje system szyn dorzucić do bagażnika. ;) Mi najbardziej podoba się lakier w tym egzemplarzu. :D 

:hi:

W miarę jedzenia apetyt rośnie ?

Opublikowano
6 godzin temu, WojtekA4B8 napisał:

Właśnie takiego schowka mi brakuje w B8 i tak samo wcześniej nie byle tego C6 .Teraz już trochę pomyśleli widze ,ogólnie przydatna rzecz w bagażniku ,modzik na plus :thumbup1:

Krystian robi same mody na plus :decayed:

inaczej nie potrafi ! :cheesy:

Opublikowano
W dniu 17.11.2019 o 12:54, krystian3769 napisał:

Tak to etui na olej ? 

 A resztę to Maciek tak przy okazji  dorzucił ?

Ja też takie gadżety chce @MaciekPL:slina::wink:

Opublikowano
23 godziny temu, krystian3769 napisał:

Jak widać w porównaniu z b8 tu można wszystko ładnie uporządkować kiedy nie jest potrzebne :)

spacer.png

Graty, też ostatnio u siebie montowałem, ale muszę przyznać że super to w B9  wymyślili :rolleyes:

Opublikowano
2 godziny temu, D4NTE napisał:

Ja też takie gadżety chce @MaciekPL:slina::wink:

Przy następnej paczce:P 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 21.11.2019 o 10:29, D4NTE napisał:

Graty, też ostatnio u siebie montowałem, ale muszę przyznać że super to w B9  wymyślili :rolleyes:

Jak dla mnie jest to bardzo praktyczny wynalazek. Nienawidzę jak coś mi się poniewiera w bagażniku ?

Opublikowano

Krystian dzwoń na infolinię myAudi i Ci licencję przedłużą na rok za darmochę.? Dostałem takie info od Bartka i faktycznie. ?

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, vvalery napisał:

Krystian dzwoń na infolinię myAudi i Ci licencję przedłużą na rok za darmochę.? Dostałem takie info od Bartka i faktycznie. ?

O widzisz.

Dzięki za info. 

Już sprawdziłeś ? 

I Google Earth też działa?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.