Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

O widzisz ...

To mamy to samo 

Zarejestrowałem się na my audi i widzę że jest do pobrania aktualizacja map za free. 

 

Opublikowano
Godzinę temu, krystian3769 napisał:

O widzisz ...

To mamy to samo 

Zarejestrowałem się na my audi i widzę że jest do pobrania aktualizacja map za free. 

 

Też się zarejestrowałem ale mam tylko PIN ośmiocyfrowy. Ograniczenie połączenia z samochodem przez tą dychę. Ściągnij mapy to sobie zaktualizuje przez SD??

Opublikowano
  • Autor

Pasuje pobrać. Ta jest chyba ostatnia darmowa.

Niema problemu jak będę miał dam cynk ?

 

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
23 godziny temu, krystian3769 napisał:

Pasuje pobrać. Ta jest chyba ostatnia darmowa.

Niema problemu jak będę miał dam cynk ?

 

Z góry dzięki. ?

P.S. Mam dostęp do map. ?

Edytowane przez vvalery

Opublikowano

Montowałeś? Podeszły czujki?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 15.09.2019 o 19:03, vvalery napisał:

Z góry dzięki. ?

P.S. Mam dostęp do map. ?

Dawaj na pw 

Co jak gdzie i za ile ?

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Wandej napisał:

Montowałeś? Podeszły czujki?

Jeszcze czekam w kolejce do mechanika. Myślę że w tym tygodniu będę wiedział. Dam Ci info. Czy spasowały ?

Opublikowano
14 godzin temu, krystian3769 napisał:

Dawaj na pw 

Co jak gdzie i za ile ?

Za darmo na myAudi mapy 2018/2019 Europa 12 GB. 

Edytowane przez vvalery

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, vvalery napisał:

Za darmo na myAudi mapy 2018/2019 Europa 12 GB. 

Pobrałeś bez problemu ? 

Opublikowano
51 minut temu, krystian3769 napisał:

Pobrałeś bez problemu ? 

Jeszcze nie próbowałem bo siedzę na delegacji w Grenoble. Jak wrócę to spróbuję.

pozdrawiam z gorącej Francji 30 stopni. 

Opublikowano
  • Autor
54 minuty temu, vvalery napisał:

Jeszcze nie próbowałem bo siedzę na delegacji w Grenoble. Jak wrócę to spróbuję.

pozdrawiam z gorącej Francji 30 stopni. 

Spoko może mnie się uda pobrać wcześniej.

Fajnie jeszcze pocieszyć się latem☺

Umnie w nocy przeszła straszna wichura. Powyłamywało dużo drzew?

Pozdro.

Opublikowano

A takim czymś jeździmy ?

2D12AA2F-1AA1-451E-AC8C-4B19737F595E.jpeg

CCBD0B9E-7D08-40E2-9E59-B1BCC6988398.jpeg

Opublikowano
  • Autor

I jak wypada w odniesieniu do b9 ?

 

Opublikowano
9 minut temu, krystian3769 napisał:

I jak wypada w odniesieniu do b9 ?

 

W tym przypadku bmw na korzyść :D

Opublikowano
5 godzin temu, krystian3769 napisał:

I jak wypada w odniesieniu do b9 ?

 

To jest przed lift. W środku bez szału i ciaśniej. Bagażnik mniejszy. Fotele mniej wygodne. A co do jazdy to but jest no bo i koni i turbin więcej, ale nie ma jakiejś gigantycznej przepaści. Zresztą tam baliśmy się cisnąć żeby mandatu nie złapać. Audi chyba lepiej się trzyma drogi.  Za mało jeszcze moim jeździłem dając w d... ? Nie da się ukryć 340i jest jednak szybsza. Mieliśmy ją jeden dzień i trasa z Lyon do Grenoble jest krótka i aut sporo na drodze. 

Opublikowano
W dniu 18.09.2019 o 08:52, krystian3769 napisał:

Spoko może mnie się uda pobrać wcześniej.

Fajnie jeszcze pocieszyć się latem☺

Umnie w nocy przeszła straszna wichura. Powyłamywało dużo drzew?

Pozdro.

Pobrałem te mapy. 13GB wszystko. Dwa foldery i dwa pliki. Pewnie może je zainstalować tylko ten, kto pobierał, bo trzeba się logować do myAudi. Musisz mieć Javę, bo najpierw się ściąga downloader i otwierasz za pomocą javy i się mapy ściagają po zalogowaniu. ?

Opublikowano
  • Autor

No właśnie jak próbowałem to ściągnął mi się jakiś pliczek. I później cisza. Nie miałem wtedy czasu i odpuściłem.

Pewnie brakowało mi javy...

Dzięki za info ?

Długo się ściąga?  

Opublikowano
21 minut temu, krystian3769 napisał:

No właśnie jak próbowałem to ściągnął mi się jakiś pliczek. I później cisza. Nie miałem wtedy czasu i odpuściłem.

Pewnie brakowało mi javy...

Dzięki za info ?

Długo się ściąga?  

Mi się wszystko ściągnęło w pół godzinki. Orange światłowód ?

Opublikowano
  • Autor

Zasysam właśnie ?

Też mam światłowód.  Ale coś mizerne mi to idzie ?

Opublikowano

I jak ściągnąłeś ? W instrukcji pisze o SD karcie ale goście aktualizują przez USB pendrivami 3.0 i idzie to szybciej. 

Edytowane przez vvalery

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.